Nechci s ní slavit narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 14:17
Nechci s ní slavit narozeniny

Ahoj Švagrová s tchanem slaví narozeniny a uz naplánovali že to chtějí slavit semnou (aniž by se mě ptali)
Já mám teda se švagrovou vlažný vztah, kdysi mě dost pomlouvala a když to prasklo, tak mě začala mít najednou ráda
Já mám tchána moc ráda, ale švagrové narozky fakt slavit nechci, a už vůbec. e svoje, zase mi koupí plno dárků a já sama ale nemám ani peníze na to abych něco slavila, měla jsem nemocenskou. Ani se mi tam nechce jít, cítím jak je na mě falešne milá. Mám strach že kdyz si vypiji tak ji řeknu svůj názor na ni a taky že ji nemusím, že je drbna a že pomlouvá i tchána :think: a bude zase v rodině oheň na střeše

Reakce:
Kristynka22
Kecalka 404 příspěvků 31.01.19 14:20

Tak k nim nechoď nebo nechlastej :D Co jinýho poradit

Šarlota4
Extra třída :D 10436 příspěvků 31.01.19 14:22

Nemas problem s nimi, ale s flaskou :lol:

Danulinka16
Závislačka 2542 příspěvků 31.01.19 14:26

Jsi snad dospělá ne,tak řekni že slavit nechceš… :nevim: :roll: .Já si ted taky musela trvat u tchýně na svým,že opravdu k nim nepujdeme slavit narozeniny,když ona měla střevní chřipku v nedeli a její druh v úterý…Oslava měla být ve st a rázně jsem prostě řekla,že ne,já jsem těhotná a máme malý dítě…Tečka…A to byla dost urputná…Smůla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 14:29

Kup nějakou flašku, nebo kosmetický balíček, dej si kávu, dort,pak se na něco vymluv, bolest hlavy, pradlo v pračce nebo cokoliv co tě napadne… A rychle zmiz, tohle dělá sestra mého strýce :lol:
Anonym info o rodině…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 14:56

Jakože chtějí ty narozeniny slavit společně? Tak na to pozor - řešíš peníze - co když po Tobě budou chtít polovinu nebo třetinu nákladů za oslavu? Prostě rázně řekni, že slavit narozeniny s nimi nechceš, že si uděláš svoji oslavu sama - že nechceš nic okázalého, jen odpoledne u kafe apod… Nikdo se na to za Tebe nemůže zlobit, udělej si to tak, jak chceš sama :-)

arinecka
Kelišová 5611 příspěvků 31.01.19 15:15

Tak nepij žádný alkohol, když máš pak problémy s ovládáním sama sebe a je to ne? Budˇtam jdi a nebo tam nechodˇ, co je na tom tak složitého?

Badboda
Povídálka 16 příspěvků 31.01.19 18:02
@Anonymní píše:
Ahoj Švagrová s tchanem slaví narozeniny a uz naplánovali že to chtějí slavit semnou (aniž by se mě ptali)
Já mám teda se švagrovou vlažný vztah, kdysi mě dost pomlouvala a když to prasklo, tak mě začala mít najednou ráda
Já mám tchána moc ráda, ale švagrové narozky fakt slavit nechci, a už vůbec. e svoje, zase mi koupí plno dárků a já sama ale nemám ani peníze na to abych něco slavila, měla jsem nemocenskou. Ani se mi tam nechce jít, cítím jak je na mě falešne milá. Mám strach že kdyz si vypiji tak ji řeknu svůj názor na ni a taky že ji nemusím, že je drbna a že pomlouvá i tchána :think: a bude zase v rodině oheň na střeše

Jdi tam a chovej se k ní vlažně..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >