Tchýně rejpalka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 10:55
Tchýně rejpalka

Už tu bylo vícero diskuzí o tchýních, ale nenašla jsem to svoje tak se omlouvám.
Bydlíme s přitelem v jeho bytě. Má maminku která bydlí sama. My 2 spolu moc nevycházíme nemáme. se v lásce. Ovšem. když přijde na navštěvu tak nečekaně. Snažím se to nějak přejít udělat ji kafe či tak. Neodpusti si však jedovatý poznámky, typu no synku ja jsem se ti nemohla dovolat. A ta tvá (jméno) mě nesnaší a proto mi na sebe nedá ani číslo :roll:
Jo povidá přitel nechceš mami s námi na vikend na chatu Tchýně povidá no to by (jméno) nepřežila to by ze mě skončila na léčení :roll: no přitely oznámim že se jdu projit, V tom se tchýně zvedne a odejde sama :roll: Jak toto řešit diky budu ráda i zkušenosti a názory díky :nevim:

Reakce:
Sany80s
Kelišová 7319 příspěvků 06.04.19 10:58

A co na to přítel?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 15865 příspěvků 06.04.19 10:59
@Anonymní píše:
Už tu bylo vícero diskuzí o tchýních, ale nenašla jsem to svoje tak se omlouvám.
Bydlíme s přitelem v jeho bytě. Má maminku která bydlí sama. My 2 spolu moc nevycházíme nemáme. se v lásce. Ovšem. když přijde na navštěvu tak nečekaně. Snažím se to nějak přejít udělat ji kafe či tak. Neodpusti si však jedovatý poznámky, typu no synku ja jsem se ti nemohla dovolat. A ta tvá (jméno) mě nesnaší a proto mi na sebe nedá ani číslo :roll:
Jo povidá přitel nechceš mami s námi na vikend na chatu Tchýně povidá no to by (jméno) nepřežila to by ze mě skončila na léčení :roll: no přitely oznámim že se jdu projit, V tom se tchýně zvedne a odejde sama :roll: Jak toto řešit diky budu ráda i zkušenosti a názory díky :nevim:

Tak mluví, když jsi tam? Dala bych jí číslo na lístečku a poprosila, jestli by příště půlhodiny před návštěvou zavolala. Kámošky být nemusíte, ale tyhle žabomyší války musí být vysilující.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19961 příspěvků 06.04.19 11:03
@Anonymní píše:
Jo povidá přitel nechceš mami s námi na vikend na chatu Tchýně povidá no to by (jméno) nepřežila to by ze mě skončila na léčení :roll: no přitely oznámim že se jdu projit, V tom se tchýně zvedne a odejde sama :roll: Jak toto řešit diky budu ráda i zkušenosti a názory díky :nevim:
Řekla bych, že tchýně má tak trochu pravdu v tom, že jí nesnášíš a nejsi schopná s ní normálně komunikovat. Jste obě úplně stejné. Ona volí nešťastný způsob komunikace přes přítele, ty zase pro změnu nekomunikuješ vůbec a odcházíš. Až jedna z vás přijdete k rozumu a začnete mluvit spolu, dost se vám uleví.
Deninina
Závislačka 3977 příspěvků 06.04.19 11:05

Nechapu proč tchyni nedas číslo. Myslim si, ze si to delas sama. Taky nemám v lásce svou tchyni, střídají se období, kdy ji doslova nenávidím, ale vzdy s ni jednam v klidu a miru. Uvařím kafe, pokecam, vyslechnu si ty jeji hloupé reci a pri odchodu podekuji za návštěvu. Tchyne je spokojená ( v rámci možností, taky me nema rada) a jedeme dal. By me zajimalo, co jsi ji udelala a jak se k ni chováš, protože jestli se takhle chová pro nic za nic, tak to musí byt psychopatka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 11:13
@Deninina píše:
Nechapu proč tchyni nedas číslo. Myslim si, ze si to delas sama. Taky nemám v lásce svou tchyni, střídají se období, kdy ji doslova nenávidím, ale vzdy s ni jednam v klidu a miru. Uvařím kafe, pokecam, vyslechnu si ty jeji hloupé reci a pri odchodu podekuji za návštěvu. Tchyne je spokojená ( v rámci možností, taky me nema rada) a jedeme dal. By me zajimalo, co jsi ji udelala a jak se k ni chováš, protože jestli se takhle chová pro nic za nic, tak to musí byt psychopatka.

Ona celý život bydlela se svym synem sama pak.jsem přišla já a ona se nikdy nesmiřila stim že musela svého.synka opustit a čislo na mě kdysi měla a furt mi volala a psala sms typu že by byla radši kdyby mě nikdy jeji syn nepoznal že jsem zlatokopka a v bytě jsem zničila nábytek

Annabela11
Závislačka 3643 příspěvků 06.04.19 11:24
@Anonymní píše:
Ona celý život bydlela se svym synem sama pak.jsem přišla já a ona se nikdy nesmiřila stim že musela svého.synka opustit a čislo na mě kdysi měla a furt mi volala a psala sms typu že by byla radši kdyby mě nikdy jeji syn nepoznal že jsem zlatokopka a v bytě jsem zničila nábytek

Tchýně na tebe žárlí…At partner chodi k matce na návštěvu sam.

AnastazieB
Echt Kelišová 8662 příspěvků 06.04.19 12:02

Neřešila bych to, číslo bych jí nedávala. Uvařila bych jí asi kafe a tím by to haslo. Každopádně bych asi nechtěla, aby jí přítel nabízel, jestli s námi nechce jet na chatu. Nebo ať jedou spolu sami.

arinecka
Kelišová 6158 příspěvků 07.04.19 11:07
@Anonymní píše:

To se se synem takhle baví před tebou? Tak proč nevezmeš papír, nenapíšeš jí tam svůj telefon a neřekneš jí že to není tak jak říká? Ani jedna se nesnažíte k té druhé najít cestu a jen vyživujete nenávist vůči sobě. Fakt nechápu :nevim:

muffin98
Kecalka 156 příspěvků 07.04.19 20:38
@Anonymní píše:

A synáček na to co ? To bych jí řekla, že jí číslo dám, ale at mi nepíše to, co minule - a hezky před ním bych to vyjmenovala. Takto se z tebe bába snaží udělat tu zlou.

Váš příspěvek
Reklama