Reklama

Tchýně zápach z úst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 19:28
Tchýně zápach z úst

Vkládám anonymně - velice osobní téma, prosím anonym zachovat.

Manželově matce začalo být brutálně cítit z úst. Co s tím? Oběma je nám velice trapné ji na to upozornit, vydržet to ovšem nejde. Tchán jí to říct nechce. Řekly byste to a jak? Nechci ji nijak ztrapnit… :roll:

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 29.12.16 19:30

Zaplatit jí dobrého zubaře a dentální hygienu - nejspíš má někde neošetřený kaz. A posléze tedy přispět na sonický a mezizubní kartáčky.

Pokud jí to neřeknete, tak chronický zánět v ústech může výrazně zhoršovat zdravotní stav celého člověka.

http://relax.lidovky.cz/…/zdravi.aspx?…

nostress
Extra třída :D 12885 příspěvků 29.12.16 19:32

Zápach z úst není jenom nepříjemný pro okolí, ale může taky signalizovat i závažné onemocnění. Měl by jí na to nějak taktně upozornit její manžel, nebo syn. Od nich by to mohla vzít. U tebe záleží, jak dalece jste si blízké, ale i tak bych to zvažovala. :think:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 29.12.16 19:33

Co by pro tebe bylo lepsi, kdybys byla v kuzi tchyne… aby sis myslela jak je vse ok a pritom si vsichni v okoli septali opak? To je jak kdyz ti zustane mezi zuby kus salatu, prvni okamzik je trapnej ale nakonec je clovek rad, ze to nenosi celej den. Takze osobne bych ji to ja nebo manzel rekla, taktne, ale uprimne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 19:36

@Ou na hygienu i k zubaři chodí pravidelně, to mě na tom zaráží, byla nedávno..

@nostress blízké si jsme, ale přecejen jsem snacha a ona tchyně… je i dost urážlivá, asi by to nevzala.

Pokusím se na to zlanařit tchána :oops:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 29.12.16 19:40

Zubní kámen, váček, paradentoza…nebo onemocnění žaludku, trávicího ústrojí.

histep
Závislačka 3077 příspěvků 29.12.16 19:48

Nedavno mel tata nejaky zubni kaz a taky mu zacalo byt citit z pusy… kdo jiny by mu to mel rict nez nejblizsi okoli, rodina?

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 29.12.16 20:28

Nezačíná jí angína? Čepy na mandlích taky páchnou.

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 29.12.16 22:00

Tak tím pádem praktický lékař - může to mít mnoho dlaších příčin. Určitě jí to řekněte.

Fakt nejde o outlocit, ale o zdraví.

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 29.12.16 22:57

Taky by mi bylo blbý jí to říct. Dala bych jí voucher na dentální hygienu.

Mína47
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 29.12.16 23:26

Když může jít o zdraví tak není hloupé jí to říct. Navíc její manžel by jí to měl říct úplně normálně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 00:00

Podle me by ji to mel říct tchán nebo syn. Trpim na to samé, ale mam to ze zdravotních důvodů vzdy se tam pozná ze se mi pritizilo vzdy me na to manžel upozorní a ja uz to beru, ale ze začátku jsem byla pěkně nastvana a samozřejme jsem se cítila trapne. Mám problémy s travenim

meduzza
Echt Kelišová 8704 příspěvků 30.12.16 14:40
@Anonymní píše:
Pokusím se na to zlanařit tchána :oops:

To bych se do toho nepletla, ať jí to řekne manžel jako syn, případně tatínkovi, ale přijde mi lepší to říct rovnou mamce. Byla bych radši, kdyby mi to řekl někdo blízký rovnou, než aby to řešili všichni a báli se mi něco takového říct :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama