TEAMS aplikace

4061
1.3.21 16:02

TEAMS aplikace

Píši Vám s prosbou o radu s aplikací Teams.

Na podzim při distanční výuce mi fungovala naprosto skvěle a teď je to jedno velké trápení. Když se přihlásím nefunguje mi kamera. Zapnu ji a obrazovka je jen černá. Jinak mi kamera pri zkoušce normalně funguje.

Aplikaci jsem odinstalovala a nainstalovala znovu. Nic nezabírá. Dnes dopoledne jsem využila přihlášení Google, kdy vše fungovalo (i když přihlášení přes aplikaci je kvalitnější). Nyní jsem měli schůzku a pro přihlášení přes Google mi fungovala kamera, ale zase nešel zvuk :zed:. Pry nemám zvuk povoleny :zed: na svém zařízení, ale to opět vše mám.

Už si nevím rady, nenapadá vás, co s tím? Věřím, že jde jen o to „někde něco“ povolit… Už nevím, kde hledat.

Třeba vás něco napadne, byla bych moc ráda, připojení přes mobil je prostě o ničem.

Neřešil někdo něco podobného 8)

Zkusím vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17309
1.3.21 16:32

Přihlašujeme přes office a jede to… přes apku máme taky problémy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.3.21 16:52

Dceři „zlobila“ apka podobným způsobem. Restart zařízení nepomohl, až odinstalování a nainstalování apky.
Co to zkusit ještě jednou? Držím pěsti!

Třeba pomůže nějaký ajťák…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4353
1.3.21 17:14

Pár dětem ve třídě to taky dělá, hlavně na mobilech.. ale ty už jsi instalovala znova.. podle mne by pomohla instalace na úplně jiné zařízení, nemáš noťas? věřím, že to pomůže.. ona si prostě často „nerozumí“ se svým zařízením, a to přesto, že dřív tam fungovala OK..

pokud nemáš možnost dalšího zařízení, tak pak jen hodit zařízení do továrního nastavení a vše nainstalovat znovu.. ale přijdeš o vše nezálohované…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
1.3.21 18:29

@Lucy75 na mobilu mi to jde. Ale na notebooku ne. Nejde mi prostě kamera, což je problém. Už jsem z toho všeho otrávená. Teď ještě k tomu všemu hledá IT, který má zavřeno :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
1.3.21 18:58

@Mallorka Pouzivas soukromy pocitac?
Jsi v uctu s admin pravy?
Nemas tam nejaky eset nebo podobne zabezpeceni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat