Těhotenské šaty na svatbu

58
25.5.20 22:27

Těhotenské šaty na svatbu

Hezký večer :kytka:
Trochu šílím, protože mě čeká celkem narychlo svatba cca v půlce července. Budu tou dobou pomalu v osmém měsíci. Vzhledem k tomu, že to bude úplně malá svatba, chtěla bych spíš jen nějaké kratší šaty, ani nemusí být vyloženě bílé svatební, ale klidně nějaké společenské trochu elegantnější. Takové ty profláklé obchody (nevím, jestli sem můžu psát názvy, tak radši nepíšu) už mám prohlídnuté, ale nic mě vyloženě nezaujalo.
Děkuju za tipy a přeju příjemný večer :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
25.5.20 22:30

Vdavala jsem se v 32tt a kamarádka 33tt. Obě jsme objednaly šaty z Anglie z Tiffany rose a pak prodaly dal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
25.5.20 22:33

@Rhoda za mě super pin up šaty.. Jsou střihy, co se dají nosit celé těhotenství a člověk vypadá fakt dobře.. Záleží na tvém stylu osvem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
216
25.5.20 23:11

Mrkni na bonprix :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
25.5.20 23:38

Určitě bych šla do šatů od Victoria grace. Byla jsem v osmém měsíci na svatbě a koupila jsem si je, že je pak kdyztak prodám, ale asi je nedám, protože se daji nosit i když bříško nemám a příjemnější materiál jsem na šatech snad neměla. Dělají i čistě bílé šaty, nebo i delší. Ale opravdu jsou top

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.20 01:18
@Hedvikaaa píše:
Mrkni na bonprix :)

Teda myslela jsem, že tam nebude nic schopného, ale něco by se vybrat dalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
26.5.20 06:02
@jana-rimavska píše:
Teda myslela jsem, že tam nebude nic schopného, ale něco by se vybrat dalo :)

No já si tam jedny koupila a musím je ještě hodně upravit. Nemají třeba vůbec vsadky na prsa takže to všude odstává a je to spis jako pytel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17799
26.6.20 10:58
@hospodki píše:
Vdavala jsem se v 32tt a kamarádka 33tt. Obě jsme objednaly šaty z Anglie z Tiffany rose a pak prodaly dal

já taky a byly nádherné a maximálně pohodlné :srdce: do ničeho jsem se nepřevlékala, vdávala jsem se přesně 2 měsíce před porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17799
26.6.20 11:01

@Rhoda měla jsem tyhle , ale je tam spoustu krásných krátkých verzí.
Mrkni i na bazary.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama