Těhotenské testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  27.03.03 12:49
Těhotenské testy

Ahoj, už jsem psala jednou, ale můj příspěvek se neobjevil. S manželem se snažíme o mimčo více než rok. V prosinci jsem měla zpoždění s menstruací o 11 dní a už jsme se těšili, že to vyšlo, ale nakonec jsme byli zklamaní. Tento měsíc už mám zpoždění 14 dní. Znamená to, že bych „měla být“ ve 4. týdnu těhotenství, ale test byl negativní. Zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s testy a zda nevíte po kolika dnech nebo týdnech se projeví jako pozitivní. Pokud se tedy o těhotenství jedná. Děkuji za odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

Primova
Nováček 8 příspěvků 28.03.03 18:23
Těhotenské testy

Ahojky, i mě se toto stalo.....MS po 7mi dnech nepřicházela, už jsem se radovala,že to konečně přišlo,ale bohužel stále nic!! Víš,asi ta psychika v tomto případě hraje ohromnou roli,jenže je to tak těžké na to nemyslet,obzvláště když po mimískovi toužíš.

Taky jsem si udělala ze zvědavosti po 6ti dnech test,ovšem jen jedna čárečka - takže negativní. Nezbývá mi tedy nic jiného než čekat. Ale zase na druhou stranu si říkám, že začíná jaro a s ním i nové a pozitivní zprávy, a tak se necháme překvapit. Takže holky Pááá a držte se, určitě nám to všem vyjde!! :-)

Anonymni  31.03.03 08:57
Těhotenské testy

Těhotenský test bývá pozitivní 14 dní od ovulace. Někdy deset dní od ovulace. Máš-li pravidelný cyklus a víš, že ovulace je patnáctý den cyklu, pak těhotenský test by měl být pozitivní 29 den cyklu. To znamená v den MS. Čím později od 29 dne, tím jasnější by výsledek měl být. Tudíž 14 dnů po MS, která nepřišla, to je 6tt, by měl být tt jasně pozitivní(pokud se jedná o těhotenství) a navíc, takto staré těhotenství již lze monitorovat na UTZ. Dobré a levné testy jsou Baby test - citlivost 20-20 UI/ml a test HCG- shodná citlivost. Dálepak Clearblue, ale tam je cena vysoká, asi 190kč na jeden test. Baby test je ale celkem osvědčený námi snažilkami a je fakt dobrý. Pokud není cyklus pravidelný, je možné, že ovulace proběhla později, pak bych doporučovala počkat do 40tého dne cyklu a pokud nebute test pozitivní, zašla bych k lékaři. Pak se domnívám, že o těhotenství nepůjde. Ale naděje umírá poslední:-)

Aneka

Hill  27.12.12 13:34
spěchá to!

Prosím poraďte mi někdo nejspíš jsem omylem otěhotněla, protože se mi s přítelem protrhl kondom, a já jsem ještě v učení, letos končím, a ještě na těhotěnství mám čas, poraďte mi někdo co mám dělat, ale k doktorovi se mi zrovna nechce, předem děkuji za radu. Jentak pro info dneska se mi to stalo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Koupání před 50 lety: s nubianem, kostkovanou dekou a matračkou

Jít se koupat znamenalo ještě před půl stoletím vyjít ze vrat a k vodě urazit... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama