Reklama

Těhotensky test a dvě čárky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Haninka77
Povídálka 16 příspěvků 08.01.18 15:31
Těhotensky test a dvě čárky

Ahoj musím se zeptat…13.1.mam dostat mesicky, ale nevydržela jsem to a dnes si udělala těhotensky test a jsou tam 2 čárka. Ale první čárka je slabá ☹ A bolí mě na levé straně v podbřišku a mám hnědý výtok, ale jen malinko ???? Uz se nekolik mesicu snažíme o miminko. Nevím jestli se nemám bát třeba mimodelozniho těhotenství ????

Reklama

Reakce:

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 08.01.18 15:35

@Haninka77 Těhotná budeš…mimoděložní těhotenství pozná dr

Haninka77
Povídálka 16 příspěvků 08.01.18 15:37

@Annabela11 a mám jít k Dr. pristi tyden nebo až později?

Mylka
Povídálka 50 příspěvků 08.01.18 15:37

Myslím že nejlepší by stejně bylo kdyby sis zašla k doktorovi

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 08.01.18 15:41

@Haninka77 Já bych šla později, je brzy aby tam bylo něco vidět…

Petisek89
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 08.01.18 15:41

Jestli máš bolesti, tak určitě běž brzy k doktorovi, když ještě nic neuvidí, vezme alespoň krev na hcg. Máš foto testu? do ms máš ještě času dost, tak čárka klidně může být slabá

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 08.01.18 15:43

@Haninka77 Já měla bolesti při každém těhotenství vždy to k tomu patřilo…

Petisek89
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 08.01.18 15:46

@Annabela11 jo, to já taky, a někdy celkem dost, ale jestli je to jen nějaká jednostranná bolest a čárka třeba moooc slabá, mohla by mít i cystu ne…těžko radit, doktor jí řekne víc

Aries6
Generální žvanilka 21946 příspěvků 5 inzerátů 08.01.18 15:50
@Annabela11 píše:
@Haninka77 Já bych šla později, je brzy aby tam bylo něco vidět…

Přesně tak. Nejdřív asi 7-8 týdnů od poslední menstruace. Je to dost pozdě na to, aby bylo něco vidět a dost brzy na to, aby se odhalilo včas mimoděložní.
Přeji, ať je vše ok ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.01.18 16:00

K lékaři bych se objednala a ten ti už řekne co a jak :)

Jinak gratuluji :kytka:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 16:46

Gratuluji. Jinak já měla bolesti břicha do 14tt…
Nešpinila jsem ale je to dost běžné ale raci zajdi k dr aspoň i ty se uklidnis :)

Tynkaab
Nováček 2 příspěvky 08.01.18 17:43
@Haninka77 píše:
Ahoj musím se zeptat…13.1.mam dostat mesicky, ale nevydržela jsem to a dnes si udělala těhotensky test a jsou tam 2 čárka. Ale první čárka je slabá ☹ A bolí mě na levé straně v podbřišku a mám hnědý výtok, ale jen malinko ???? Uz se nekolik mesicu snažíme o miminko. Nevím jestli se nemám bát třeba mimodelozniho těhotenství ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >