Chůze do 4. patra v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

x-slunicko-x
Povídálka 37 příspěvků 07.01.18 19:02
chuze do 4.patra v těhotenství

Ahojte, holky chci se vas optat jak je to v těhotenství chodili jste nektera do 4.patra bez výtahu? Ja jen ze mam možnost jit k rodičům ale moc se mi tam nechce prece doma je doma, ale mam strach skrz porod. abych neporodila předčasně.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 07.01.18 19:08

Pokud to nebudeš vyběhávat, tak bych neviděla problém. Normální běžná fyzická aktivita u zdravého těhotenství není nic proti ničemu. Asi bych do toho 4. patra nenosila těžké nákupy.

Fima
Nadpozemská drbna 29141 příspěvků 14 inzerátů 07.01.18 19:10

Já jako těhotná tahala děti, sjížděla krpál na koloběžce, nosila tašky s týdenním nákupem, jezdila na kole, šlapala po horách, stresovala u učení… Pokud nemáš ležet v posteli s nohama nahoře, tak vážně nevidím důvod, proč bys nemohla jít do 4. patra. Těhotenství není nemoc a z chůze se většinou předčasně nerodí.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.01.18 19:10
@x-slunicko-x píše:
Ahojte, holky chci se vas optat jak je to v těhotenství chodili jste nektera do 4.patra bez výtahu? Ja jen ze mam možnost jit k rodičům ale moc se mi tam nechce prece doma je doma, ale mam strach skrz porod. abych neporodila předčasně.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bože, ty jsi trdlo.. nezlob se, ale to myslíš vážně? My se v 9 měsíci stěhovali, 4 p bez výtahu, naprosto běžně jsem to vyběhla 50 x denně a s nákladem.. protože na přestěhování jsme měli týden a nebyl nikdo, kdo by nám pomohl. zvládli jsme to..

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 07.01.18 19:10

Čekala jsem dvojčata, bydlíme ve 4. patře, jedno patro tu je asi jako skoro dvě paneláková… Chodila jsem pěšky celé těhotenství, celé těhotenství jsem i sportovala. Asi mi nedochází, kde je problém. Akorát jsem nahoru netahala tašky.

Agrion
Závislačka 2737 příspěvků 07.01.18 19:12

@x-slunicko-x Taky se muzes doma zabarikadovat a jen opatrne prechazet od gauce k lednici ana toaletu :lol: Ne promin, ale pokud tehotenstvi probiha normalne a nemas narizeny klidovy rezim, tak otazku moc nechapu. Ja bydlela v druhem tehotenstvi taky ve 4.patre bez vytahu a tahala sem se s desetikilovym rocakem, kterej jeste neumel chodit po schodech ( navic sem byla po sekci) a vubec nic se nestalo… jenom me teda brutalne bolely zada.

Petra274
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 07.01.18 19:13

Chodila jsem do čtvrtého patra celé těhotenství a úplně bez problémů. Rodila jsem v termínu. Casto jsem ještě nesla i nákup a před sebou tlačila staršího syna. Pokud jsi
v pořádku, ničemu to nevadí. Pohyb je zdravý. :kytka: Po porodu budeš do čtvrtého patra nosit miminko…

x-slunicko-x
Povídálka 37 příspěvků 07.01.18 19:16

Holky no asi jsem trdlo :) z přítelem cekame prvni miminko.Tak těžké nákupy necham na nem :-)

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 1 inzerát 07.01.18 19:16

Nebála bych se toho, kamarádka bydlí ve čtvrtém patře bez výtahu, chodila venčit několikrát denně pejska a k tomu nosila ročního syna.

Příspěvek upraven 07.01.18 v 19:16

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.01.18 19:16

@x-slunicko-x mmchdm, já 14 dní přenášela, ani to stěhování nepomohlo :lol: to mi 25 tt porod horkotěžko zastavovali :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29141 příspěvků 14 inzerátů 07.01.18 19:16

A mám všechny tři děti narozené po termínu. Ten poslední tam byl nejdéle. :lol:
To už i doktorům v porodnici došla trpělivost a hnali mě na sál, aby ho vytáhli ven. :lol:

Včelička992
Závislačka 3309 příspěvků 07.01.18 19:16
@radkka píše: Čekala jsem dvojčata, bydlíme ve 4. patře, jedno patro tu je asi jako skoro dvě paneláková… Chodila jsem pěšky celé těhotenství, celé těhotenství jsem i sportovala. Asi mi nedochází, kde je problém. Akorát jsem nahoru netahala tašky.

ja jsem taky delala vsechno, kdyz jsem cekala dvojcata :nevim: kazdy mi rikal, ze jestli budu uklizet, tak ze porodim predcasne atd atd a ja vzdycky rikala, ze se citim dobre a ze nejsem nemocna, ale tehotna. No sice jsem porodila ve 35tt, ale urcite to nebylo uklizenim nebo cimkoliv jinym, ale protoze jsem mela v brichu dve deti, takze asi tak. Pokud ma samozrejme nekdo problemy, tak to chapu, ale u zdraveho prospivajiciho tehotenstvi :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.01.18 19:17
@x-slunicko-x píše:
Holky no asi jsem trdlo :) z přítelem cekame prvni miminko.Tak těžké nákupy necham na nem :-)

nešil, těhotenství není nemoc..

sakota
Kelišová 5434 příspěvků 07.01.18 19:19

Ja mam v planu ke konci tehotenstvi beha schody, i kdyz mame vytah. :D Az budu mimino inspirovat k vysadku. Ne, vazne, pokud nemas zdravotni problem, nevidim problem, naopak si myslim, ze nejake udrzovani fyzicky ti jen a jen prospeje. ;) Nehrot to, kdyz jsi zadychana, dej si pauzu a vydychej se, ale stehovat se kvuli tomu k rodicum je pitomost dle meho. ;)

terien
Kelišová 7119 příspěvků 07.01.18 19:22

Rozhodně ti víc prospěje chodit pěšky 4 patra než ležet doma na gauči.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama