Škytavka i třeba 3krát denně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emma9697
Kecalka 200 příspěvků 07.01.18 18:48
škytavka i třeba 3krát denně?

Ahoj, jak často vám děti škytají v bříšku? Mně se to ted poslední doobu děje každý den třeba i třikrát možná čtyřikrát je to normální? :roll: Kdyby škytal jednou denně, tak neřeknu, ale tohle je fakt pořád :nevim: Jinak začínám 34tt :dance:

Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52305 příspěvků 07.01.18 18:53

@Emma9697 taky mi v břiše kluk škytal snad pořád :)

lexiik
Stálice 67 příspěvků 07.01.18 19:08

Myslím, že to je normální, mi oba kluci taky hodně škytali v břichu a dodnes když už mají škytavku tak škytají několikrát denně. Když začnou tak pak celý den několikrát.

vertunka
Závislačka 4814 příspěvků 07.01.18 19:24

Me prvni dcera skytala v brise snad porad. Druha vubec.

ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 07.01.18 19:41

Syn v porodnici škytal třeba 5× denně. Ptala jsme se doktora a ten říkal, že je to naprosto v pořádku. Takže předpokládám, že i škytání několikrát za den ještě v bříšku, je také OK

pppetulda22
Kecalka 215 příspěvků 07.01.18 19:54

Taky mi mala porad skytala v brichu.ted ma skoro 3 mesice a skyta skoro po kazdem krmeni :lol: jsem zvedava kdy to prestane

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >