Těhotenský test-pozitivita

16.9.19 08:43

Těhotenský test-pozitivita

Zdravím, tak dělaný těhotenský test a vyšel takto viz obrázek. Myslíte, že je pozitivita, i když je slabší? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

47903
16.9.19 08:46

A má u sebe návod? Zatím ve všech, co jsem viděla, psali, že čárky nemusí být stejně silné, ale třeba máš nějaký extra spešl :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
16.9.19 08:47

Podle mě je pozitivní celkem jasně.. U ovulace musí být stejná nebo silnější, u těhotenství má být viditelná, pokud vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22319
16.9.19 08:47

Stejně silná musí být u ovulačního, ne těhotenského. Ano jsi těhotná, gratuluji. Druhá čárka značí těhotenství, je jedno jak je silná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11656
16.9.19 08:51

@monulina1
Ano jsi těhotná, gratuluji. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 11:38

Pozitivní test

@monulina1
Zrovna dneska jsem si delala test a vysel mi takto. A zpodeni men. mam od pátku. A tez nevin zda je to jen planý poplach..
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22319
16.9.19 11:47
@Yachiru8 píše:
@monulina1
Zrovna dneska jsem si delala test a vysel mi takto. A zpodeni men. mam od pátku. A tez nevin zda je to jen planý poplach.. :nevim:

To vidí snad i slepý, že jsou tam ty čárky dvě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 11:55

@pikola to sice ano.. je slabsi.. ale pokousime se uz dlouho… A beru kvuli tomu i prasky na podporu a hodne lidi rikaji ze po praskach to ve většině ukazuje pozitivní ikdyz neni.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 12:30

@Yachiru8 Mám úplně stejné čárky na testu. MS taky měla dorazit v pátek a nic. Je to pozitivní tak gratuluju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 12:38

@Anonym K
Byla bych moc šťastná kdyby to opravdu konecne vyslo.. ( po 2 letech nechci zadny plany nadeje ) zitra zkusim znova a objednam se do Teplic na kontrolu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
16.9.19 13:11
@Yachiru8 píše:
@monulina1
Zrovna dneska jsem si delala test a vysel mi takto. A zpodeni men. mam od pátku. A tez nevin zda je to jen planý poplach.. :nevim:

Plany poplach? Jako vazne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 16:12

@Safri
Ano plany poplach.. ty carka ve skutečnosti neni tak viditelna.. a navic. Uz pres pul roku jezdime s pritelem do teplic kvuli umelemu oplodneni.. :) takze mi promiň te to nazvat planym poplachem.. nechci byt pak sklamana jako kazdy mesic predtim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47903
16.9.19 16:20

Ne, po žádných práškách test mít pozitivní nebudeš, leda po injekčním hCG, a ještě ne tři dny po vynechání MS. Jestlis měla takhle pozitivní test každý měsíc předtím, tak bych to velmi intenzivně řešila. jestli je to pozitivní poprvé, tak jo, tohle je výsledek, jaký má být vidět, další testy nejsou potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1676
16.9.19 16:58

@Yachiru8 Byla sem na umelem oplodneni, vim o cem je rec neboj se. Pokud ti byla podana injekce pregnylu nebo ovitrilu, tak je test falesne pozitivni. Pokud si zadnou injekci nedostala tak si tehotna. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
16.9.19 17:55

Jako vážně? 8o 8o 8o to už neee tohle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu