Těhotenství 28+6

6.1.20 12:46

Těhotenství 28+6

Dobře odpoledne mám takovou otázku setkala se některá z vás že by jste leželo v nemocnici s tím že se skracuje hrdlo čípek se rozpadá protože vám jo napadla nějaká bakterie dávalo by vam kapat antibiotika a řekli vám podle výsledků se uvidí já se bojím že mě nepustej domů strašili mě ze hrozí předčasnej porod ale vydržela jsem 12dni myslíte že když výsledky a čípek bude ok zavádím si utrogestan 2 krát dvě tabletky dene že by to mohlo pomoci a můžou mě třeba zítra pustit předem vám moc děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
6.1.20 12:48

Moc tohle nechápu. Řešit kdy mě pustí z nemocnice místo toho abych řešila jestli donosim zdravé děťátko… nejdůležitější přece je abyste byli v pořádku, i kdybys tam byla až do termínu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 12:51

Já tim myslela jestli se některá z vás setkala s tím že by vás pustili domů i s těmito problémy miminko je zdraví bych se jinak neptala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30231
6.1.20 13:04
@Janča.19888 píše:
Dobře odpoledne mám takovou otázku setkala se některá z vás že by jste leželo v nemocnici s tím že se skracuje hrdlo čípek se rozpadá protože vám jo napadla nějaká bakterie dávalo by vam kapat antibiotika a řekli vám podle výsledků se uvidí já se bojím že mě nepustej domů strašili mě ze hrozí předčasnej porod ale vydržela jsem 12dni myslíte že když výsledky a čípek bude ok zavádím si utrogestan 2 krát dvě tabletky dene že by to mohlo pomoci a můžou mě třeba zítra pustit předem vám moc děkuji za odpověď

Nech si vše vysvětlit a domů nespěchej. V nemocnici to není nic moc, ale doma se nedonutíš ležet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 13:08

To určitě jen to nejlepší pro malou :srdce: tak každý lékař říká něco jiného tak jsem s toho blbá uvidím ráno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
6.1.20 17:01

Zeptala bych se doktora co doporučuje, místo řešení, co dělat, aby mě pustili domu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.1.20 17:14

Neřeším jestli mě pustej ale řešila jsem jestli se s tím někdo setkal a pustili ho domů s takovou diagnózou
To je jedno lékař mi řekl že uvidíme ráno až mě vyšetří tak všem děkuji mějte se hezky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
653
6.1.20 17:33

@Janča.19888 Zalezi, jestli antibiotika zabraly. Udelaji dalsi stery a pak se uvidi. Neboj, par dnu jeste vydrzis a pak te pusti nejspis domu, pokud bude vse ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
6.1.20 17:44

@Janča.19888 ahoj…ležela jsem sice s jiným problénem, ale od 33 týdne do akutního CS. Vím, je to na palici. Možné to samozřejmě je a pokud atb zabírají, pustí tě. Popravdě, pokud budeš dona opravdu ležet, co se má stát se stejně stane. Zastavit zo nejde. Nic víc by s tebou nedělali. Zvaž jak daleko máš třeba do porodky z neonatálním zázemím. Třeba spolubydlící či jak to nazvat z pokoje se rozhodla jít domů..a v noci ji přivezla RZ z předčasným porodem. Moc si nepomohla. Děti ( dvojky) na neonatologii ve 29 tt a stejně tam zůstala a v pěkných nervech. Pokud tě pustí sami..ok…ale nespěchej :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat