Těhotenství?

Anonymni
23.6.09 18:53

těhotenství?

:) Dobrý den,chtěla bych se zeptat,snažíme se o mimi,měla jsem nechráněný styk,v neděli jsem měla dostat menstruaci,ale ona nikde,ale dělala jsem si test a je negativní,je tu nějaká naděje,že bych mohla být těhotná,nebo mám věřit testu?příznaky, jsou jak před me,jen mě píchá v podbříšku,

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13818
23.6.09 18:57

dojdi si na krev a uvidis, ja mela pozitivni test 3dny pred MS, test obcas byva pozitivni i pozdeji, ale jen u maleho mnozstvi lidi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.6.09 19:07

ještě počkám a pokud nedorazí me zajdu si k doktorovi a pak to bude jasnél.děkuju :P

• Nahlásit
  • Citovat
7584
23.6.09 19:34

Já bych řekla, že docela dost lidí má test pozitivní později. Vždyť měla mít MS před 2 dny teprve.
Dojdi na krev nebo ještě chvíli vyčkej.
Ad příznaky - mám je každý měsíc:-) Ty nejsou směrodatné. Tím spíš, čím víc chceš nebo naopak nechceš dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Taz
630
23.6.09 19:35

Ahojky! Já měla pozitivní test až 5 dní po očekávané MS, čili 36. den cyklu. Měla jsem cykly 31 dní… Tak držím palce… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.5.13 14:47

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda-li by se mohlo jednat o těhotenství…Bolí mě už 3 dny v podbřišku (bolest jako při menstruaci),jsem podrážděná, po ránu celá zlámaná-jakoby mě přejel tank, bolí mě občas žaludek (většinou po ránu), a také mám pocit jako by mě boleli kosti na nohou a v oblasti pánve. Před dvěma dny jsem si dělla těh. test a vyšel negativní.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
azby
3.6.13 19:25

tehotenstvi?

Holky 18.5 mohlo dojit k poceti a dnes sem mela dostat MS. Boesti v podbrisku mam ale jinak zadne spineni nic, ktere sem vzdycky mela zhruba den pred MS. Dnesni teh.test sem mela negativny.Muzu byt i presto tehotna? Myslim ze na pozitvni vysledek je asi brzy. Jinak by to vychazelo na 3-4tt.

• Nahlásit
  • Citovat
azby
3.6.13 19:27

Ja myslim ze je jeste brzy jeste tyden vydrz, zopakuj test a ucite bude pozitivni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
599
3.6.13 20:34
@azby píše:
Holky 18.5 mohlo dojit k poceti a dnes sem mela dostat MS. Boesti v podbrisku mam ale jinak zadne spineni nic, ktere sem vzdycky mela zhruba den pred MS. Dnesni teh.test sem mela negativny.Muzu byt i presto tehotna? Myslim ze na pozitvni vysledek je asi brzy. Jinak by to vychazelo na 3-4tt.

Já jsem na tom uplně stejně tak si budeme držet palce :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
azby
4.6.13 09:30

Holky tak dneska uz tam byla druha carka sice slaba ale byla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
663
4.6.13 15:49

Ahojky holky :) jsem 10 DPO, dnes jsem (ne)očekávala MS, přišlo jednorázové tmavé krvácení a pak už jen hnědý výtok, špinění, divně zapáchající..máte s tím někdo zkušenost? Mám to považovat za menstruaci? HA neberu měsíc, s přítelem se snažíme o mimi :) včera a předevčírem jsem měla bolesti v podbřišku, občas píchnutí..test byl negativní. Děkuju za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.13 08:09

Zdravím chtěla sem se zeptat jestli jste měla některá měla stejný problem co ja. doktor mi rekl ze sem tehotna, ale plod neodpovida urcitemu tydnu a k tomu mam u dalsiho tehu krevni srazeninu. tak sem se chtela ¨zeptat jestli je mozne ze mimi donosim, minule tehu skoncilo potratem kvuli te srazenine tak se ted moc bojim. potrebovala bych nekoho kdo mel stejny problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
4.7.13 11:50

Ahoj. Jsem 32DC a men. nikde. 15deň proběhlo IUI a od 17dne zavadil Utrogestan. 2× TT vyšel negativne. Dle MUDr. mám dělat TT 8.7. Tak uvidím, ale co myslíte vy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.8.13 22:27

Dobry vecer mam otazku je mi 27let a mam 10kluka 7kluka 7mesicniho kluka a dnes sem zjistila ze jsem opet tehotna da se zvladnout vychovat miminko kdyz budu mit 1rok a pul stare dite neni lepsi jit na interrupci? prosim poradte dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
5.8.14 20:37

Těhotenství??

Ahoj holky, chtěla bych vaše názory budu vděčná za všechny reakce. Věc se má tak… tři roky jsem brala prášky, před dvěma měsíci jsem to vyměnila za kroužek nuvaring, ale ani s tím jsem nebyla spokojená a tak jsme se s přítelem rozhodli pro kondom, tenhle měsíc jsme však ještě užívala nuvaring(občas jsem ho vyndala, když jsem s přítelem zkoušeli na zkoušku kondom, občas byl styk bez kondomu, ale v tom případě kroužek zustal, nikdy nebyl dýl než čtyři hodiny venku!) Každopádně jsem to dnes nedostala už asi týden se budím v noci a musím chodit čurat, což u mě není normální, včera se mi zdálo zkažený kuře, který příteli přišlo normální a můžu se zbláznit z pachu a bolí mě prsa, ale to vždy před menstruacií ještě s emi nestalo abych to nedostala přesně na den a pomalu i na určitou hodinu jak jsme zvyklá mužu být těhotná?? :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama