Ahojky snažilky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamina86
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 22.06.09 13:04
Ahojky snažilky

:lol: Ahojky snažilky a maminy…jsem tu nová tak doufam ze k vam zapadnu…snažime se s přitelem o mimčo, já už mám syna,kterému jsou 3 roky ale chceme pro nej sourozence…snažíme se teprve tenhle měsíc tak uvidíme jak to dopadne :D :D :D

Reakce:
petule
Kelišová 7091 příspěvků 22.06.09 13:17

ahojky, můžeš se přidat určitě klidně k nám Zimní zanžilky 2009, je nás tam dost snažilek a taky už několik těhulek

mamina86
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 22.06.09 13:20
díky

tak to děkuji moooooc :lol:

jituna1
Zasloužilá kecalka 806 příspěvků 22.06.09 14:43

Ahoj mamino86.My máme 4letou dceru a snažili jsme se o druhé.Dlouho se nám nedařilo,ale skoro po roce snažení jsem otěhotněla.Nyní jsem v sedmém měsíci.Držím palce.

mamina86
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 22.06.09 15:57
jituna1 píše:
Ahoj mamino86.My máme 4letou dceru a snažili jsme se o druhé.Dlouho se nám nedařilo,ale skoro po roce snažení jsem otěhotněla.Nyní jsem v sedmém měsíci.Držím palce.

ahojky tak to ti moc gratuluji… :lol: doufám že nám to půjde rychlejc…ale tak snazime se teprve mesic a ted cekam jestli dostamu MS nebo ne :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >