Těhotenství a menstruace

3
21.4.04 13:26

Těhotenství a menstruace

Přeji hezký den.
Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s menstruací během těhotenství. Jak pak žena pozná, že je těhotná?
Předem moc děkuji za odpovědi. Sonne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

288
21.4.04 14:19

Ahoj Sonne,

Ja jsem pri prvnim tehotenstvi MS nedostala uz od zacatku, ale tentokrat jsem prvni mesic jeste normalne krvacela. Podle me je to posunutou ovulaci, mozna nez telo zareagovalo, ze se tam neco klube, uz bylo pozde MS zastavit… Nevim. Kazdopadne doktor na to mel jiny nazor, pry to muze byt spatne znameni (ze mimi neni v poradku, tedy zacatek samovolneho potratu)… Kazdopadne na UTZ v 7tt odhalil mirne odstepeni placenty, ktere to krvaceni pravdepodobne zpusobilo. Neni to nic vzacneho, jen je treba klid. Ted jsem v 17tt a vsechno je OK. Mam hodne kamaradek, ktere menstruovaly i prvni 3 mesice a maji zdrave deti, tak jsem byla klidna.

No a zjistila jsem, ze jsem tehotna s dvoutydennim zpozdenim, najednou mi zacalo byt mdlo, napeti v prsou, bolest v podbrisku… Proste jednoznacne znameni, ze je treba koupit testik (dodnes vzpominam, jak jsme na nej s manzelem nevericne civeli :D).
Snad jsem trochu pomohla, preji hodne stesti!!!

Pa Dita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.4.04 19:41

ahoj, ja som mala prvy mesiac menstruaciu, ktora trvala trochu dlhsie[ten tmavy vytok na konci] a test mi vysiel pozitivny az v 6 tyzdni tehotenstva.doktorka sa cudovala, ze na druhy tyzden[tak to malo byt] mam taku velku maternicu, tak ma hned poslala na ultrazvuk.cakala som povodne dvojcata, ale to druhe potom odislo.ma krasneho zdraveho stvorrocneho synceka:)
a po porode som dostala hned prvy mesiac opat normalnu menstruaciu, aj ked som 7 mesiacov vyhradne kojila a s prikrmovanim som kojila 14 mesiacov. takze je to normalna vec.ked ti tewst nevyjde na prvykrat, urob si ho o tyzden opat. vela stastia. citlivka34tt

• Nahlásit
  • Citovat
3
22.4.04 08:00

Moc děkuji za odpovědi. Můžu se ještě zeptat, jestli byl u vás nějaký rozdíl mezi normální menzes a menzes v těhotenství? Já jsem to teď měla totiž jenom jeden den (normálně to mívám tak 4 dny), pak velké bolesti a nakonec jenom takové to tmavé špinění. Asi se hloupě ptám. Mám ale totiž tento měsíc jít na očkování proti žloutence a tak bych nerada něco zkazila. Moc děkuji za odpovědi. Sonne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
22.4.04 13:16

Ahoj Sonne,
Ja jsem ‚to‘ mela ten prvni mesic uplne normalne, snad o chlup slabsi, ale stejne dlouho. Proto to prekvapeni dva tydny potom ;).
Na to ockovani jdi az si budes uplne jista, drzim palecky!
Pa Dita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
26.4.04 09:54

Ahoj, moc díky za odpověd.
Chtěla bych se ještě zeptat, jak je to s těhot. testy. Jsou v tom případě pozitivní? Anna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
10.5.04 16:31

Mela jsem MS silnou, bolestivou, ale s hodne svetlou krvi. Po dvou silnych dnech, prisel hodne slabsi. Asi si delam marne nadeje, ale proc je ta krev tak „cerstva“?
Koculka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.5.04 08:32

Ahoj Anno, :D

i ja jsem mela menzes, kdyz jsem otehotnela. Mela jsem ho o par dnu opozdeny, ale jinak byl stejny jako ty predesle menzesy.
To, ze jsem tehotna jsem poznala skoro az za dva mesice. Ani v moci ani v krvi se mi nic neobjevilo.
Tehotenske testy jsem si delala porad. Ono nekdy to tomu nasemu telu trva trochu dele, nez se neco ukaze. Ale pokud mas menzes a tehotensky test ti vyjde pozitivni , tak jsi tehotna. Ta menstruace. alespon v mem pripade to nijak neovlivnila.
Doufam, ze jsem ti trosku pomohla a preji ti hodne stesti :lol:

:P s pozdravem Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
15.8.04 20:35

Ahoj holky,
i já bych od Vás chtěla slyšet Váš názor, případně zkušenost. Tento měsíc jsem poprvé na srovnání cyklu brala od 16 do 25 dne Duphaston. Přestala jsem ho brát v úterý a v pátek asi ve 23 hod. jsem dostala měsíčky . V sobotu to byla normálka, ale dneska tj. v neděli už skoro ani nepotřebuju vložku. To se mi ještě nikdy nestalo. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Dělala jsem si v pátek (28 DC) test a byl negativní. Jsem z toho celá zmatená. Dík.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
299
11.1.15 21:37

Ahoj holky, cca od října neberu antikoncepci, přítel si dává,, pozor,, ale menstruaci na den jsem mela dostat teď v sobotu, dostala jsem ve čtvrtek večer ale v patek dopoledne jen trochu špinění a odpoledne už vůbec. Myslíte že bych mohla byt těhotna, před třemi lety jsem taky v době menstruace špinila a to už jsem věděla že jsem těhotna. Jen musím podotknout že jsem právě ve čtvrtek byla u dr a našli mi krev v moči tak jsem dostala antibiotika v jednorázové dávce prášku, který se rozpustí ve sklenici vody a vypije což jsem učinila cca v 15 hod a okolo 20 hod jsem začala krvácet. Ale to by s tim souvislost mit nemělo nebo?

DĚKUJI za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1886
11.1.15 21:40

@Verunka26 mohlo i nemohlo, udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
11.1.15 21:58

@Korčulka86 zítra jdu na kontrolu tak ho poprosím o ultrazvuk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama