Těhotenství či jen vsugerace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barb13
Nováček 9 příspěvků 09.07.19 18:19
Těhotenství či jen vsugerace

Ahojte holky,
Mám takový dotaz.
S přítelem se půl roku snažíme o dítě. Před měsícem jsem již myslela ze už se to povedlo, ale ono nic. Cyklus mám 28 dni. Minuly měsíc jsem ho měla okolo 40 dni. Dostala sem vyvolavacku a hotovo. Tento měsíc jsem si delala ovu test. Jakmile byl smajlik ze ano, tak hned sme na to “vlitly” :lol:
Dnes jsem měla dostat MS a ta díky bohu zatím nikde. Byla jsem nedockava a delala si test včera. Samozřejmě negativní. Jsem furt unavená, hrozna bolest hlavy, občasné křeče v břiše, citlivější nos, a na kávě na které jsem “závislá” se mi udělalo nevolno a motala se mi hlava. Asi 6 dni po ovu mám doteď takový hustý bílý výtok. Nepachne, nesvedi.
Chtěla jsem se zeptat zda dle vašich zkušenosti s raným tehotenstvim by to tehu mohlo být.
Předem dekuji za odpovědi. :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Holkaholkaa
Kecalka 122 příspěvků 09.07.19 18:22

No jestli vynechala ms tak by mohlo byt :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17057 příspěvků 09.07.19 18:22
@Barb13 píše:
Ahojte holky,
Mám takový dotaz.
S přítelem se půl roku snažíme o dítě. Před měsícem jsem již myslela ze už se to povedlo, ale ono nic. Cyklus mám 28 dni. Minuly měsíc jsem ho měla okolo 40 dni. Dostala sem vyvolavacku a hotovo. Tento měsíc jsem si delala ovu test. Jakmile byl smajlik ze ano, tak hned sme na to “vlitly” :lol:
Dnes jsem měla dostat MS a ta díky bohu zatím nikde. Byla jsem nedockava a delala si test včera. Samozřejmě negativní. Jsem furt unavená, hrozna bolest hlavy, občasné křeče v břiše, citlivější nos, a na kávě na které jsem “závislá” se mi udělalo nevolno a motala se mi hlava. Asi 6 dni po ovu mám doteď takový hustý bílý výtok. Nepachne, nesvedi.
Chtěla jsem se zeptat zda dle vašich zkušenosti s raným tehotenstvim by to tehu mohlo být.
Předem dekuji za odpovědi. :kytka:

Jestli jste na to „vlítly“, tak miminko rozhodně nebude. Žádné popisované příznaky jsem při zjištění těhoteství nepociťovala. A tvůj test byl negativní. Takže vsugerace.

Barb13
Nováček 9 příspěvků 09.07.19 18:24

@Russet
Test jsem si delala včera. Tedy den před příchodem MS. Což je mnohdy moc brzy. Někomu test neukazal // ani v 9tt.

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 09.07.19 18:26

Příznaky máš až když máš pozitivní test, jinak to není zpusobene těhotenstvím. Jinak já žádné takové příznaky neměla. Až tak v 6tt mi bylo špatně, u druhého mě teda kolem termínu ms hrozně bolela prsa, ale to už byl test pozitivní.

Holkaholkaa
Kecalka 122 příspěvků 09.07.19 18:26

@Barb13 no ale vzhledem k tomu ze podle příznaků @Russet se tehotenstvi nerozhoduje tak sance je :)

Russet
Neúnavná pisatelka 17057 příspěvků 09.07.19 18:26

@Barb13
Vsugerace.

MarketaC4
Kecalka 169 příspěvků 09.07.19 18:26

Vlítly :lol: proč každá popisuje jako příznak nechuť ke kávě? Protože je to jako nejčastější příklad nesnášenlivosti na pachy?
Máš to vsugerované.

Barb13
Nováček 9 příspěvků 09.07.19 18:26

@Holkaholkaa
Vynechana ještě bohužel ne. Dnes měla přijít a zatím nic. Tak doufám ze ani nedorazí :lol:

M-A
Kecalka 417 příspěvků 09.07.19 18:27
@Barb13 píše:
@Russet
Test jsem si delala včera. Tedy den před příchodem MS. Což je mnohdy moc brzy. Někomu test neukazal // ani v 9tt.

Tak sis sama odpověděla, musíš vyčkat, ale naděje umírá poslední

Russet
Neúnavná pisatelka 17057 příspěvků 09.07.19 18:28
@Holkaholkaa píše:
@Barb13 no ale vzhledem k tomu ze podle příznaků @Russet se tehotenstvi nerozhoduje tak sance je :)

No, já si udělala test, když nedošla MS. Dnes už by měla mít druhý pruh.

Holkaholkaa
Kecalka 122 příspěvků 09.07.19 18:29

@Barb13 ja mela pozitivni 5dni po zmeskane ms.. krome bolesti v podbrisku bez příznaků, ale to neznamena ze ty to musis mit stejne

Payus
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 09.07.19 18:31

@Barb13 to bych netrvrdila, 7tt hcg prez 7000jednotek :)
Ty jsi ted brzy od ovulace, mozna bych se tolik nepozorovala, testit muzes ob den a uvidis co to prinese, ja ti ty // moc preju samozrejme :hug: jo a kafco mi chutnat neprestalo :)

Příspěvek upraven 09.07.19 v 18:33

Holkaholkaa
Kecalka 122 příspěvků 09.07.19 18:33

@Barb13 pokud to nevyjde a ms prijde zkus kontryhelovy caj, snažili jsme se par měsíců marně a prvni mesic od ms po ovu jsem pila kontryhel a pak ms uz neprisla

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 09.07.19 18:39

@Barb13 a kdy ste měli toho smajlíka? Ono spíš než termín ms záleží na tom kdy byla ovulace, když ji někdo má ke konci cyklu tak ty testy ukážou později.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama