Můžu před IVF do zahraničí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.19 09:23
Můžu před IVF do zahraničí?

Ahoj, potřebovala bych menší radu, pokud vše půjde dobře, mělo by nás v září - říjnu čekat první IVF. Vzpomínám si, že při vstupní konzultaci se nás ptali, jestli jsme byli v poslední době na dovolené v zahraničí, my nebyli, ale teď uvažujeme na srpen o Turecku, které nemá asi pověst úplně nejbezpečnější země. Chci se zeptat, jestli nevíte, proč se na to ptají? Jestli bychom museli např. podstoupit nějaké testy navíc? Nebo by se IVF popř. muselo odložit? Možná je to hloupost, jen nad tím tak uvažuju, miminko je pro nás na prvním místě a nechceme určitě nic odkládat kvůli dovolené, děkuji za radu a prosím o anonym spousta našich blízkých o IVF neví:).

Přečtěte si článek: Jak probíhá umělé oplodnění krok po kroku

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9377 příspěvků 08.07.19 09:26

Ne, byli jsme pár měsíců před v Řecku a Turecku a nic se neřešilo. Asi se ptají kvůli viru Zika a ten v Turecku nejspíš nepotkáte.

Lentilkaaa83
Závislačka 3199 příspěvků 08.07.19 09:28

Nas se teda nikdo neptal na zahraničí. Ani před jedním ivf. A to jsme u prvního v době stimulace byli na prodlouzeny víkend na Slovensku a před 2.na týden v Itálii na horách. Dr věděl že jedeme, pac to druhé zrovna vyšlo do té Itálie, takže jsme o cyklus posouvali. A nic neřekl.

Váš příspěvek
Reklama