Těhotenství i přes antikoncepci?

3425
23.8.07 08:19

Těhotenství i přes antikoncepci?

Ahoj, holky,

chci se zeptat - máte některá zkušenost, že jste otěhotněly i přes antikoncepci (tabletky)? Beru už skoro rok Novynette, zbývá mi teď ještě 6 tabletek v platíčku a začala mě hodně bolet prsa, dost mi to připomíná stav, když jsem otěhotněla, tak jsem teď z toho trošku zmatená, co to znamená, nikdy mě prsa při uživání antikoncepce nebolela. To ale znamená, že bych mohla být tak maximálně 14 dní těhotná, tento měsíc jsme to dělali tak obden :oops: , a to mi připadá, že je krátká doba na to, aby mě ta prsa už bolela. No, fakt nevím. Co myslíte…?

Díky, Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
23.8.07 08:38

Tedy me se to nestalo, ale nasim znamym ano. Bohuzel uz nevim jakou antikoncepci brala, ale otehotnela. No doktori ji porat tvrdili, ze to neni mozne, ale bylo to tak.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
23.8.07 08:40

Mozne to je. Brala jsem pravidelne Diane .. a podivej se mi na metr ;)
Ale tak brzy by prsa asi nebolela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
23.8.07 10:53

Mě teda prsa bolely z antikoncepce, i špatně mi bylo. Taky sem plašila, že sem těhu. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
23.8.07 13:18

Otěhotnět přes HA lze, ale skoro vždy jsou to chyby uživatelek -zapomenutí tabletky, zvracení, průjem, braní některých ATB a jiných léků, které ovlivňují HA třeba i ve větším množství třezalka atd. Pokud máš v tomto směru čisté svědomí, tak bych se nebála. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.9.07 15:07

Já otěhotněla přes náplasti EVRA. Ale pravidelně jsem je lepila, předtím jsem měla 8 let prášky a nic, ani jeden jsem nikdy nezapomněla.
Hlavně že ty náplasti jsou nejdražší. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
4823
3.9.07 15:48

Ahoj, moje kamaradka otehotnela pres HA. Chudak jeji pritel, ted uz manzel, se prezdivky „prorazec“ nezbavil dodnes :oops: :wink: Ale holcicku maji moooc krasnou!!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.9.07 21:09

Půl roku beru HA Logest, je mi 16 a jsem v 7tt. Jde to i přez HA.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.11 21:22

Holky a v jakém měsíci jste to zjistily? Bylo vám něco? Když jste udělaly test, byl jasně pozitivní? Ráno se chystám testovat, je mi stále nějak divně - motání hlavy, nevolnost a dnes mi moje ségra i brácha nezávazně na sobě řekli, jestli nejsem těhotná, že mi nějak roste břicho..tak jsem na to ráno zvědavá..

• Nahlásit
  • Citovat
25.1.15 03:31

mám pochyby

Holky která máte zkušenost prosím. V patek 16. a sobotu 17. Jsem si zapomněla vzít antinu. 18. Jsem mela 3× nechráněný sex a 19. Jsem začala krvácet… Je možné že i přes to, ze jsem krvácela mužů být těhotná? Menstruaci mám dostat od 26… Kamarádka brala antikoncepci Lindynette a dost si dávala pozor na to, ať ji bere včas… Bohuzel otěhotněla A v peníze na školné v Anglii šly na vybavicku pro prcka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama