Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj. Chtela bych znat nazor, zkusenosti jestli jste to tak nektera mela.
Uz dlouho si merim ovulaci pomoci testu a BT. Kazdy mesic vychazela na 15dc. V srpnu jsem prodelala SP a od te doby merim poprve. No a tento mesic mi testy vysly pozitivni uz 12dc a teplota ukazala 13dc ovulaci. Pak jsem ale merila dal a najednou se posunula na 16dc? Proc? Kdyz testy byly pozitivni driv?
No a pred par dny byl na grafu pokles a vcera rano jednorazove zaspineni. Myslela jsem ze zacina ms, ale zaspinila jsem jen po utreni. Bohuzel ted ale nevim, jestli jsem dnes teda 13dpo nebo 10dpo? A teplota mi pomalu klesa. Test negativini. Myslite, ze je jeste nejaka sance? Termin ms mam dnes.
Šance je, ja teda nikdy takhle nemerila. Nemyslis, ze te to spis stresuje? Zkus se zabavit necim jinym a pockej par dnu ![]()
@Martina84 ne nestresuje me to. Jinak mam o zabavu postarano, stehujeme se.
Pokud klesa tak bych řekla ze to bude MS… Pokud ji teda ted nekdy cekas.. Ale nebylo by to nejak brzo?