Těhotná 5+3 týden růžový výtok bolest břicha

Anonymní
28.2.25 13:06

Těhotná 5+3 týden růžový výtok bolest břicha

Dobrý den,
Jsem v 5+3 týdnu. Uz od začátku mám bolesti břicha kdy mi mela přijít ms nedorazila tak jsem si udělala hned test. Vyšel krásně pozitivní. Dneska se mi objevil růžový výtok docela plaším protoze už jsme mela 2 potraty před těhotenství zacelo to skoro podobně bolest břicha výtok a krvácení několik dní když jsem šla doktorovi tak bohuzel mi řekl ze srdíčko nebije a ze plod se přestal vyvíjet. Ted jsme u doktora nebyla jsme objednaná az na pátek dalsi. Nevim zda mam jet na pohotovost nebo to nechat byt docela se bojům :( :,(

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10140
1.3.25 09:55

Jet můžeš, ale nikdo s tím nic neudělá.. je to 50 na 50 :nevim: tohle období je prostě riziko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
2.3.25 11:19

Ahoj
Měla jsem to taky
Poprvé a teď v lednu podruhy
Začalo se špinění v 5+6 jela jsem na pohotovost srdíčko tam nebylo a řekly mi že je to 50 na 50 v prvním trimestru
na druhý den sykne krvácení
Za 2 dny návštěva gynekologa, oznámil že jsou tam jen zbytky😢 🥺

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Prázdná náruč, deníčky na eMiminu

Tolik naděje a zůstal jen smutek?

Sdílejte své pocity, vypište se z trápení nebo načerpejte útěchu v deníčkách s podobnou zkušeností.

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty