Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@slavuska1 píše:
taky my to měli jenom jako 2denní výlet v rámci dovolené…auto jsme půjčený neměli, a ten nocleh jsme měli asi 5 km od pamukkale…měli jsme tam jen pár hodin, ale malej se tam teda vyřádilnám průvodkyně tvrdila, jaká tam bude zima ve vnitrozemí, my teda v džínách, malej taky, měl je komplet mokrý, jak si v nich xkrát dřepnil do vody, nahoře na těch dřevěnejch cestách metr širokejch chtěl chodit sám, ideálně u okraje…no sranda byla, malýho si tam fotili i nějací japonci
![]()
o japoncích mi povídej ![]()
@jenny.fields ti fotí všechno
ale nechápu teda, přoč jsi ty fotila fotící japonce
![]()
@slavuska1 píše:
@jenny.fields ti fotí všechnoale nechápu teda, přoč jsi ty fotila fotící japonce
![]()
![]()
To byl manžel
Přijde mi to děsně komický. Vždy se vytvořil zástup a my pozovaly, dokud nebyli všichni spokojení ![]()
Aha, tak to jo…oni jsou do focení blázni
přidávám fotku Daníka na Pamukkale
kalhoty jak čuník ![]()
Já bych teda v životě nšla do polopenze nebo do all inclusive. Dávají tam jenom zbytky, všechno studené.. blé. V Turecku jsem v restauracích jedla jedno z nejlepších jídel v životě
Hygienu dodržují lépe než tady, vždyt to mají zakotvené i v náboženství.
Jela bych tam, jelikož i v září je tam pořád teplo ![]()
No je to stará diskuze, ale já se ráda bavím o dovolených ![]()