Těhotná a horory a násilí :(

Anonymní
25.10.20 08:14

Těhotná a horory a násilí:(

Holky, tohle bude znít trochu blbě, ale…

nikdy jsem nějaké těžké filmy nebo témata nevyhledávala, občas mě něco zaujalo, ale tohle už mi přijde fakt divné..

jsem těhotná, jsem na rizikovém, a zpočátku jsem měla dost strachy a tak. Psychika se střídala jako na houpačce, a z toho strachu a koleček vyšetření jsem byla asi trochu vyčerpaná a prostě mě začaly štvát všechny pohádky a sladké příběhy, kde se lidem nic neděje a všechno dobře dopadne.

Snažila jsem se odreagovat třeba seriálem Sex ve městě, který jsem měla vždycky moc moc ráda, bavil mě a je to taková optimistická oddychovka. Zkoukla jsem asi první dvě série a už jsem se nemohla dívat na to, jak ty ženské řeší nesmysly :oops:
Všechny romantické komedie mi přijdou nesmyslné, všechny filmy pro děti mě nebaví, co se mi dřív líbily.

Pustila jsem si Janu Eyrovou..jak byla v sirotčinci, pak měla těžký život, jak překonala tu málem bigamii, jak si založila školu a pak se starala o slepého pána. A tím to asi začalo, koukala jsem na to několikrát dokola.
Pak jsem koukala na duchařinu Ti druzí. Mám ráda Nicol Kidman a soucítila jsem s ní, když člověk ví jak je to doopravdy. To jsem zkoukla asi 3× 8o
Teď se těším na Harryho Pottera a relikvie smrti… to je jediná pohádka, na kterou se fakt těším.
Teď jsem narazila na nějakou diskuzi o normalizačních seriálech a říkala jsem si, že bych se moc ráda podívala na Studnu (vždycky jsem se bála a myslím, že jsem to nikdy neviděla celé). V knihovně jsem si chtěla půjčit drákulu…

naposledy mě zajímalo násilí, duchařina a horory a temná témata v pubertě. Asi protože jsem taky byla na rozcestí a potřebovala najít cestu ven, tak se upínala na strašidla a vraždy…kdo ví.

Divím se, že jsem nezačala koukat na černobyl :roll:

Přijdu si jak psychouš a mám docela obavy, aby se tohle nepřeneslo na miminko… vubec nechápu co se se mnou děje. ¨
Jako by mě ty horory uklidňovali, že jsou na světě daleko horší problémy než moje.

Kdežto romantické komedie mě spíš otráví a nebaví mě koukat se na cizí postavy, které řeší nesmysly.

no nic, to byl jen takový výlev…
omlouvám se za anonym, ale přijdu si fakt mimo…ted si říkám aby z dítěte nebyl psychouš se zálibou v násilí..
a jestli to mám hodit za hlavu a nebo se snažit aspon ty věci nedělat a nekoukat, i když mě to „baví“

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2304
25.10.20 08:23

Jak by to podle tebe vypadal přenos na dítě? Docela slušně ti hrabe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24534
25.10.20 08:24

Tvoje starosti.
Představ si, že během druhého těhotenství jsem se dívala na seriál Hannibal, The Walking Dead, American Horror story. Dítě je relativně normální. Mám prostě ráda tenhle styl filmů a seriálů.
Na Černobyl se koukni, je moc pěkně zpracované a pak taky na seriál Odhalení.
Jana Eyrová není žádná strašidelná konina, to je klasický příklad romantismu, zkus si jí přečíst, pak zjistíš, že ten slepý pán byl její manžel.
Ještě ti můžu doporučit film Tvář vody a Purpurový vrch.
Studna je pouze jeden díl ze seriálu Případy majora Zemana, tak aby si nebyla překvapená.
Jo a to, že ti Sex ve městě přišla jako kravina, tak to bylo pouze životní prozření, protože ona to kravina je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65340
25.10.20 08:25

Kdyz mas strach, ze poskodis dite, tak se na to nedivej :nevim: jinak resis blbosti ale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1792
25.10.20 08:28

Já byla v 7 měsíci v kině na horor a mám zdravou holčičku. Maximálně bude mít taky ráda horory :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14229
25.10.20 08:30
@Anonymní píše:
Holky, tohle bude znít trochu blbě, ale…

nikdy jsem nějaké těžké filmy nebo témata nevyhledávala, občas mě něco zaujalo, ale tohle už mi přijde fakt divné..

jsem těhotná, jsem na rizikovém, a zpočátku jsem měla dost strachy a tak. Psychika se střídala jako na houpačce, a z toho strachu a koleček vyšetření jsem byla asi trochu vyčerpaná a prostě mě začaly štvát všechny pohádky a sladké příběhy, kde se lidem nic neděje a všechno dobře dopadne.

Snažila jsem se odreagovat třeba seriálem Sex ve městě, který jsem měla vždycky moc moc ráda, bavil mě a je to taková optimistická oddychovka. Zkoukla jsem asi první dvě série a už jsem se nemohla dívat na to, jak ty ženské řeší nesmysly :oops:
Všechny romantické komedie mi přijdou nesmyslné, všechny filmy pro děti mě nebaví, co se mi dřív líbily.

Pustila jsem si Janu Eyrovou..jak byla v sirotčinci, pak měla těžký život, jak překonala tu málem bigamii, jak si založila školu a pak se starala o slepého pána. A tím to asi začalo, koukala jsem na to několikrát dokola.
Pak jsem koukala na duchařinu Ti druzí. Mám ráda Nicol Kidman a soucítila jsem s ní, když člověk ví jak je to doopravdy. To jsem zkoukla asi 3× 8o
Teď se těším na Harryho Pottera a relikvie smrti… to je jediná pohádka, na kterou se fakt těším.
Teď jsem narazila na nějakou diskuzi o normalizačních seriálech a říkala jsem si, že bych se moc ráda podívala na Studnu (vždycky jsem se bála a myslím, že jsem to nikdy neviděla celé). V knihovně jsem si chtěla půjčit drákulu…

naposledy mě zajímalo násilí, duchařina a horory a temná témata v pubertě. Asi protože jsem taky byla na rozcestí a potřebovala najít cestu ven, tak se upínala na strašidla a vraždy…kdo ví.

Divím se, že jsem nezačala koukat na černobyl :roll:

Přijdu si jak psychouš a mám docela obavy, aby se tohle nepřeneslo na miminko… vubec nechápu co se se mnou děje. ¨
Jako by mě ty horory uklidňovali, že jsou na světě daleko horší problémy než moje.

Kdežto romantické komedie mě spíš otráví a nebaví mě koukat se na cizí postavy, které řeší nesmysly.

no nic, to byl jen takový výlev…
omlouvám se za anonym, ale přijdu si fakt mimo…ted si říkám aby z dítěte nebyl psychouš se zálibou v násilí..
a jestli to mám hodit za hlavu a nebo se snažit aspon ty věci nedělat a nekoukat, i když mě to „baví“

Co přesně by se mělo podle tebe přenést na dítě 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29092
25.10.20 08:31

Celý život miluju trillery a horory a panenka Chucky se mi naštěstí nenarodila… 8)

I když dcera zdědila moji zálibu a různé horory jsme spolu sjížděly od malinka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
25.10.20 08:32

Kamarádka při kojení sledovala Dextera :-).

Jinak jak tu padlo, Studna je jednou z epizod seriálu Případy majora Zemana, který tedy obsahuje i mnohem drsnější díly…

Pokud jsi v pohodě a u sledování se nestresuješ, tak myslím, že by to dítě poškodit nemělo. Horší by asi bylo, kdybyste na to později koukali spolu :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8108
25.10.20 08:51

Druhý trimestr: Ďáblův advokát, Psycho, Americké psycho, Nun, Chucky, Halloween, Elm Street..a úspěšně v tom pokračuji dál :) takže dle všeho z dítěte vyroste přinejlepším advokát zabíjející ve snech s panenkou v ruce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
325
25.10.20 09:04

Já koukám na hru o trůny zas :lol: to si pust je to super, jinak mi na tom nic moc divnyho neprijde, ja na horory normalne nekoukam a jeden jsme si s pritelem taky dali nedavno, byla to ale hrozna blbost :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
25.10.20 09:56

No tobě ale dobře houká 😂
Tohle bych čekala od nějaké puberťačky, co se nudí a jde trollit na net..

Pokud to myslíš vážně, tak za prvé se vzpamatuj a za druhé já jsem třeba komedie a romanťárny nemusela nikdy, většinou sleduju jen psychologické drama.
A Promiň, ale na Harryho se kouká i moje šestiletá dcera, a co jako? 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
25.10.20 14:39

Já jsem třeba v těhotenství nic hnusného nesnesla. Fakt jsem málem nerozdýchala Jamese Bonda :think: holt každá to má jinak. Pokud se ti líbí Jana Eyrová, zkus zapátrat v produkci BBC. Z kraje mě napadne North&South, případně Poldark, ale je jich o moc víc. Kvalitní příběhy se silnými osudy, ale žádné přehnané násilí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
26.10.20 10:37

To mě se nijak v těhotenství žánr filmů atd nezměnil mam rada horory apod. Stále ale doporučím ti aby jsi se koukla na filmy o zidech koncetrakach atd z války když tě teď tohle baví jsem teď měla asi měsíc co jsem koukala a fakt síla :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama