Těhotná bez práce a partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.05.18 00:30
Těhotná bez práce a partnera

Ahoj, už je tady toho spousta, ale každej to má trochu jinak. Jsem s přítelem necelý rok, pred 2 měsícema jsme si udělali miminko. Doslo k tomu spis,,omylem", já ještě nechtěla, ale nechtěla jsem si brát postinor, protoze jsem si říkala, že sance je malá a kdyztak to prece nejak zvladnem. Bydlime spolu par měsíců v novém bytě, který teprve zařazujeme. Já skoncila v praci a otehotnela jsem o dva týdny později, takže bez práce i mateřské. Jsem v 7tt, on se na miminko prý hrozně těší, ale přitom vyvolává hádky, skoro každý den. Jednou je to kvůli počtu mých exmilenců (slibovali jsme si od začátku upřímnost, takže jsem svých třiadvacet přiznala), potom zase že nemám koníčky a jsem pořád doma, pak jsem bezcitná a je mu ze mě,,na blití„, protože jsem řekla, že se bojím, abych kvůli těm každodenním hádkám nepotratila. Po dnešní celodenní hádce ještě řekl, že jsem zklamala svýho tátu, protože jsem měla chvilku staršího milence. A to, že on rozvracel rodiny a spal s mámama od rodin ještě jako náctiletej a že jich nebylo málo, to je v pořádku. Normálně si tyhle věci píšu do svýho stupidního deníčku, ale on si ty,,debilotiny“ čte a uráží ho to. Napadlo mě zkusit nějakou poradnu, ale jasně řekl, že ne a že jediný, co ho zajímá, je on a jeho dítě. Díky bohu mám podporu v rodině, ale nechci je svýma problémama věčně zatěžovat. Pořád jen brecim, je mi špatně a mám hroznej strach, jak to všechno bude. Potrat nepřichází v úvahu, jeden už mám za sebou, ale trochu teď asi lituju a nesnáším se za to, nevim jestli se snažit zůstat nebo nezůstat, zatím se snažím jak můžu a on vždycky přijde s nějakou větou, která mě úplně zničí a očividně se mnou být nechce. Myslím, že jsme to strašně uspechali, je nám 22 a jsem jeho první vážná známost, dokonce se se mnou po 3 měsících zasnoubil, ale zřejmě všechna ta láska rychle vyprchala.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

LaraA
Kecalka 430 příspěvků 05.05.18 02:15

Děti si udělali dítě :zed: :zed: :zed:

Uživatel je onlineTerisos
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 05.05.18 02:37

No, nebudeš první, ani poslední. Máš podporu v rodině a toho si važ. Nastuduj si příspěvky a zvaž, jak budeš dál s dítětem žít. A příště víc rozumu a ochrany. Ale jak už jsem napsala, neboj… Nejsi první, ani poslední.

alilauter
Stálice 93 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 02:59

To jako fakt? 22 let, třiadvacet milenců a už jeden potrat? Tak jestli je to reálný a někdo si z nás nedělá srandu, tak to je teda maso…

Russet
Kelišová 6811 příspěvků 05.05.18 06:24

Jestli nejsi troll, tak zatni zuby, už se nepřiznávej k počtu milenců a jejich věkovému průměru. K čemu to je? Dítě potřebuje dva vyzrálé dospělé, ne dva blázny, co si dovedou akorát vyčítat své chování v minulosti. Tlustá čára a je to. Ty jdi aspoň na brigádu, ať přijdeš na jiné myšlenky.

Verun83
Echt Kelišová 7875 příspěvků 33 inzerátů 05.05.18 06:27

Asi jste to uspechali? To se ptas? Jasne, uspechali. Oba jste nevyzrali. Co si sednou a nastavit hranice? Chces se mnou a ditetem byt? Ano/ne? Ano? Ok tak udelame tlustou caru, zacnem znova, bez vycitek minulosti, ta se neda zmenit. Bez urazeni. Ve vztahu ma byt respekt, ucta k druhemu, mate si byt oporou. Ale uprimne, jste tak mladi, ze si myslim, ze na tenhle tip rozhovoru nemate. Bez urazky.

TrueIsFalse
Kecalka 459 příspěvků 05.05.18 06:42
@alilauter píše:
To jako fakt? 22 let, třiadvacet milenců a už jeden potrat? Tak jestli je to reálný a někdo si z nás nedělá srandu, tak to je teda maso…

Přesně, hnus to je.

Bandii
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 05.05.18 07:03
@alilauter píše:
To jako fakt? 22 let, třiadvacet milenců a už jeden potrat? Tak jestli je to reálný a někdo si z nás nedělá srandu, tak to je teda maso…

Co je na tom tak hrozného, za 7 let :nevim:.

MartinaIrena
Echt Kelišová 9791 příspěvků 05.05.18 07:03

@Russet @alilauter Ja bych rekla, ze to ten troll bude.
A pokud ne, tak bych ti zakladatelko radila soustredit se spis ted na miminko, to za nic nemuze a zaslouzi si pohodove detstvi. Treba se tata casem umoudri. Rekla bych mu, ze me mrzi ma minulost, ale tu uz nezmenim. A dulezite je, jak se prece chovam ted a ze jsem se dokazala poucit. Chyby delame kazdy.

Anonymní  05.05.18 07:09

@alilauter tak já měla ve 20ti za sebou cca 17 milenců :nevim: to bych zrovna jako problém neviděla… Spíš je problém že se ani neznali a už si pořídili dítě… Zakladatelko šup zpátky k mamine a premyslej nad sebou… Jemu 22 takže to jeho nadšení z dítěte s velkou pravděpodobností přejde jako ta zamilovanost

lilith1
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 05.05.18 07:50
@alilauter píše:

Taky ziram…

Russet
Kelišová 6811 příspěvků 05.05.18 07:51
@Anonymní píše:
@alilauter tak já měla ve 20ti za sebou cca 17 milenců :nevim: to bych zrovna jako problém neviděla… Spíš je problém že se ani neznali a už si pořídili dítě… Zakladatelko šup zpátky k mamine a premyslej nad sebou… Jemu 22 takže to jeho nadšení z dítěte s velkou pravděpodobností přejde jako ta zamilovanost

Tak těžko soudit, co je normální, ale pro mě je i 17 hrozné číslo. Toho jsem nedosáhla ani ve 40 8o Řekla bych, že ve 22 je tak optimální mít třetího?!

Daenerys91
Kecalka 268 příspěvků 05.05.18 08:12
@Russet píše:
Tak těžko soudit, co je normální, ale pro mě je i 17 hrozné číslo. Toho jsem nedosáhla ani ve 40 8o Řekla bych, že ve 22 je tak optimální mít třetího?!

To je zastaralý názor, dnes je jiná doba. Mně je 27 a vzala jsem si svého prvního kluka ze střední, ale neodsuzuju to. Někdo si prostě užívá…

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 05.05.18 08:15
@Russet píše:

Podle me je troll, stejne jako ta polykacka ibalginu. Ta si taky mysli, ze vsichni tady skoncili zakladku. Pokud by tamtu neodvezli do nemocnice, tak je mrtva a skonci s proderavenym zaludkem nebo otravou jater a nebude tady vypisovat pohadky. Samozrejme vetsina dychtivych ctenarek se chyti jejiho „pribehu“ a vubec nepremysli nad tim co kdo pise.

Pokud by, ale tahleta historka byla nahodou pravdiva, tak nesouhlasim a jeji partner by naopak mel vedet kolik chlapu mela. Taky ho muze nakazit nejakym svinstvem, coz kdyz antikoncepci resi potraty neni vubec vylouceno.

Příspěvek upraven 05.05.18 v 08:16

PaníBovaryová
Závislačka 3236 příspěvků 05.05.18 08:16
@Daenerys91 píše:
To je zastaralý názor, dnes je jiná doba. Mně je 27 a vzala jsem si svého prvního kluka ze střední, ale neodsuzuju to. Někdo si prostě užívá…

Me by zajimalo, co to je za rodice, ze tohle sve nactilete dceri dovoli. V techto meritkach jsem teda mela spartanskou vychovu :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama