Těhotná bez práce a partnera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 00:30
Těhotná bez práce a partnera

Ahoj, už je tady toho spousta, ale každej to má trochu jinak. Jsem s přítelem necelý rok, pred 2 měsícema jsme si udělali miminko. Doslo k tomu spis,,omylem", já ještě nechtěla, ale nechtěla jsem si brát postinor, protoze jsem si říkala, že sance je malá a kdyztak to prece nejak zvladnem. Bydlime spolu par měsíců v novém bytě, který teprve zařazujeme. Já skoncila v praci a otehotnela jsem o dva týdny později, takže bez práce i mateřské. Jsem v 7tt, on se na miminko prý hrozně těší, ale přitom vyvolává hádky, skoro každý den. Jednou je to kvůli počtu mých exmilenců (slibovali jsme si od začátku upřímnost, takže jsem svých třiadvacet přiznala), potom zase že nemám koníčky a jsem pořád doma, pak jsem bezcitná a je mu ze mě,,na blití„, protože jsem řekla, že se bojím, abych kvůli těm každodenním hádkám nepotratila. Po dnešní celodenní hádce ještě řekl, že jsem zklamala svýho tátu, protože jsem měla chvilku staršího milence. A to, že on rozvracel rodiny a spal s mámama od rodin ještě jako náctiletej a že jich nebylo málo, to je v pořádku. Normálně si tyhle věci píšu do svýho stupidního deníčku, ale on si ty,,debilotiny“ čte a uráží ho to. Napadlo mě zkusit nějakou poradnu, ale jasně řekl, že ne a že jediný, co ho zajímá, je on a jeho dítě. Díky bohu mám podporu v rodině, ale nechci je svýma problémama věčně zatěžovat. Pořád jen brecim, je mi špatně a mám hroznej strach, jak to všechno bude. Potrat nepřichází v úvahu, jeden už mám za sebou, ale trochu teď asi lituju a nesnáším se za to, nevim jestli se snažit zůstat nebo nezůstat, zatím se snažím jak můžu a on vždycky přijde s nějakou větou, která mě úplně zničí a očividně se mnou být nechce. Myslím, že jsme to strašně uspechali, je nám 22 a jsem jeho první vážná známost, dokonce se se mnou po 3 měsících zasnoubil, ale zřejmě všechna ta láska rychle vyprchala.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

LaraA
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 05.05.18 02:15

Děti si udělali dítě :zed: :zed: :zed:

Terisos
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 05.05.18 02:37

No, nebudeš první, ani poslední. Máš podporu v rodině a toho si važ. Nastuduj si příspěvky a zvaž, jak budeš dál s dítětem žít. A příště víc rozumu a ochrany. Ale jak už jsem napsala, neboj… Nejsi první, ani poslední.

alilauter
Kecalka 231 příspěvků 05.05.18 02:59

To jako fakt? 22 let, třiadvacet milenců a už jeden potrat? Tak jestli je to reálný a někdo si z nás nedělá srandu, tak to je teda maso…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11662 příspěvků 05.05.18 06:24

Jestli nejsi troll, tak zatni zuby, už se nepřiznávej k počtu milenců a jejich věkovému průměru. K čemu to je? Dítě potřebuje dva vyzrálé dospělé, ne dva blázny, co si dovedou akorát vyčítat své chování v minulosti. Tlustá čára a je to. Ty jdi aspoň na brigádu, ať přijdeš na jiné myšlenky.

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 05.05.18 06:27

Asi jste to uspechali? To se ptas? Jasne, uspechali. Oba jste nevyzrali. Co si sednou a nastavit hranice? Chces se mnou a ditetem byt? Ano/ne? Ano? Ok tak udelame tlustou caru, zacnem znova, bez vycitek minulosti, ta se neda zmenit. Bez urazeni. Ve vztahu ma byt respekt, ucta k druhemu, mate si byt oporou. Ale uprimne, jste tak mladi, ze si myslim, ze na tenhle tip rozhovoru nemate. Bez urazky.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 05.05.18 06:42
@alilauter píše:
To jako fakt? 22 let, třiadvacet milenců a už jeden potrat? Tak jestli je to reálný a někdo si z nás nedělá srandu, tak to je teda maso…

Přesně, hnus to je.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.05.18 07:03
@alilauter píše:
To jako fakt? 22 let, třiadvacet milenců a už jeden potrat? Tak jestli je to reálný a někdo si z nás nedělá srandu, tak to je teda maso…

Co je na tom tak hrozného, za 7 let :nevim:.

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 05.05.18 07:03

@Russet @alilauter Ja bych rekla, ze to ten troll bude.
A pokud ne, tak bych ti zakladatelko radila soustredit se spis ted na miminko, to za nic nemuze a zaslouzi si pohodove detstvi. Treba se tata casem umoudri. Rekla bych mu, ze me mrzi ma minulost, ale tu uz nezmenim. A dulezite je, jak se prece chovam ted a ze jsem se dokazala poucit. Chyby delame kazdy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 07:09

@alilauter tak já měla ve 20ti za sebou cca 17 milenců :nevim: to bych zrovna jako problém neviděla… Spíš je problém že se ani neznali a už si pořídili dítě… Zakladatelko šup zpátky k mamine a premyslej nad sebou… Jemu 22 takže to jeho nadšení z dítěte s velkou pravděpodobností přejde jako ta zamilovanost

lilith1
Ukecaná baba ;) 1471 příspěvků 05.05.18 07:50
@alilauter píše:

Taky ziram…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11662 příspěvků 05.05.18 07:51
@Anonymní píše:
@alilauter tak já měla ve 20ti za sebou cca 17 milenců :nevim: to bych zrovna jako problém neviděla… Spíš je problém že se ani neznali a už si pořídili dítě… Zakladatelko šup zpátky k mamine a premyslej nad sebou… Jemu 22 takže to jeho nadšení z dítěte s velkou pravděpodobností přejde jako ta zamilovanost

Tak těžko soudit, co je normální, ale pro mě je i 17 hrozné číslo. Toho jsem nedosáhla ani ve 40 8o Řekla bych, že ve 22 je tak optimální mít třetího?!

Daenerys91
Kecalka 359 příspěvků 05.05.18 08:12
@Russet píše:
Tak těžko soudit, co je normální, ale pro mě je i 17 hrozné číslo. Toho jsem nedosáhla ani ve 40 8o Řekla bych, že ve 22 je tak optimální mít třetího?!

To je zastaralý názor, dnes je jiná doba. Mně je 27 a vzala jsem si svého prvního kluka ze střední, ale neodsuzuju to. Někdo si prostě užívá…

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 05.05.18 08:15
@Russet píše:

Podle me je troll, stejne jako ta polykacka ibalginu. Ta si taky mysli, ze vsichni tady skoncili zakladku. Pokud by tamtu neodvezli do nemocnice, tak je mrtva a skonci s proderavenym zaludkem nebo otravou jater a nebude tady vypisovat pohadky. Samozrejme vetsina dychtivych ctenarek se chyti jejiho „pribehu“ a vubec nepremysli nad tim co kdo pise.

Pokud by, ale tahleta historka byla nahodou pravdiva, tak nesouhlasim a jeji partner by naopak mel vedet kolik chlapu mela. Taky ho muze nakazit nejakym svinstvem, coz kdyz antikoncepci resi potraty neni vubec vylouceno.

Příspěvek upraven 05.05.18 v 08:16

PaníBovaryová
Závislačka 4023 příspěvků 05.05.18 08:16
@Daenerys91 píše:
To je zastaralý názor, dnes je jiná doba. Mně je 27 a vzala jsem si svého prvního kluka ze střední, ale neodsuzuju to. Někdo si prostě užívá…

Me by zajimalo, co to je za rodice, ze tohle sve nactilete dceri dovoli. V techto meritkach jsem teda mela spartanskou vychovu :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >