Zlý přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vall9
Povídálka 13 příspěvků 04.05.18 19:55
Zlý přítel

Ahoj, mám na Vás obrovskou prosbu. Bydlím s přítelem už rok, jsou mezi námi neustále nějaké neshody a kvůli něčemu se hadate, vždycky si řekneme, ze to bude dobrý a pak zas není. Přestala jsem kvůli němu studovat jelikož nezvladal svůj slib, ze mě bude živit a ze se o mě postará. Dela finančního poradce a za cely rok má pujceno skoro 300 000. Nabídla jsem mu, ze přestanu chodit na kosmetiku a podobné a přerušim střední školu a půjdu někam vydělávat. Je to 3 týden, co si hledám práci. Začal byt nespokojený a začal na mě rvát a rozbijet věci s tím, ze okamžitě mužů nastoupit do jedné fabriky, která je tu v okolí nejlepší, ale ze já porad čekám a vymyslim si kraviny s dalšíma fabrikama. Jenže vím, kdo tam chodí a já ti lidi nesnáším a nechci tam. Nadává mi, ze jsem pica a ze ho jen vytacim a podobně. Začal odcházet z domu, ignoruje mě, dokonce si šel i jednou ztezovat svoji rodině. Nevím co mám dělat, včera se mě snažil vyhodit a ze mi i odhlási trvale bydliště. Byla jsem zoufalá a vzala si 39 prášku ibalginu, až do dneska mi bylo zle. Chci s nim hrozné byt, ale on je zlejsi a zlejsi pokud neudělám to co chce. Vím, ze když od nej odejdu, tak už ho nikdy neuvidim a bojím se toho. Jinak jsme si spolu pořídili 3 psy a o ty taky nechci přijít. Poraďte mi prosím, začínám byt zoufalá.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5273 příspěvků 04.05.18 19:59
@Vall9 píše:
Ahoj, mám na Vás obrovskou prosbu. Bydlím s přítelem už rok, jsou mezi námi neustále nějaké neshody a kvůli něčemu se hadate, vždycky si řekneme, ze to bude dobrý a pak zas není. Přestala jsem kvůli němu studovat jelikož nezvladal svůj slib, ze mě bude živit a ze se o mě postará. Dela finančního poradce a za cely rok má pujceno skoro 300 000. Nabídla jsem mu, ze přestanu chodit na kosmetiku a podobné a přerušim střední školu a půjdu někam vydělávat. Je to 3 týden, co si hledám práci. Začal byt nespokojený a začal na mě rvát a rozbijet věci s tím, ze okamžitě mužů nastoupit do jedné fabriky, která je tu v okolí nejlepší, ale ze já porad čekám a vymyslim si kraviny s dalšíma fabrikama. Jenže vím, kdo tam chodí a já ti lidi nesnáším a nechci tam. Nadává mi, ze jsem pica a ze ho jen vytacim a podobně. Začal odcházet z domu, ignoruje mě, dokonce si šel i jednou ztezovat svoji rodině. Nevím co mám dělat, včera se mě snažil vyhodit a ze mi i odhlási trvale bydliště. Byla jsem zoufalá a vzala si 39 prášku ibalginu, až do dneska mi bylo zle. Chci s nim hrozné byt, ale on je zlejsi a zlejsi pokud neudělám to co chce. Vím, ze když od nej odejdu, tak už ho nikdy neuvidim a bojím se toho. Jinak jsme si spolu pořídili 3 psy a o ty taky nechci přijít. Poraďte mi prosím, začínám byt zoufalá.

Najdi si odbornou pomoc a jestli máš kam odejdi hned.

kve-tinka
Závislačka 4282 příspěvků 04.05.18 20:00

Ses hloupa, ze s nim stale jsi…UTÍKEJ!! A bud rada, ze jsi 39 ibalginu prezila a nemas odrovnana jatra.

vonajebohyne
Echt Kelišová 8705 příspěvků 04.05.18 20:01

@Vall9 39 ibalginu a pises, jo?
Netrol, dej si studenou sprchu a facana.

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 04.05.18 20:02

Panebože, jsi normální? Odejdi od něj, přece nebudeš s tyranem. Bude to jen horší a horší.. Psy ti asi jen tak nedá, nebo jsou psaní na tebe? Nicméně psa si můžeš pořídit vždycky.. Hlavně nebuď s takovým chlapem, který si tě neváží.. Asi nezvládá dluhy a vyliva si to na tobě…

Denisa56
Kelišová 5428 příspěvků 04.05.18 20:02

Vrať se k rodičům, dodělej si školu a na tohohle „přítele“ zapomeň. Jinak si totálně zničíš život.

HSY
Stálice 79 příspěvků 04.05.18 20:03

Svatá prostoto…Zbavit se psů - tedy věnovat je někomu, kdo je schopen se o ně postarat a nepořizovat si nic, co nejsi schopná uživit, když nejsi schopná uživit sama sebe. Dodělat si školu, protože se základním vzděláním se kvalifikovanější práce než v továrně jaksi těžko hledá.
Anebo si s příťou pořídit mimíska :D Ten by mohl způsobit, že se přítel stane hodným.

Judynka33
Kecalka 129 příspěvků 04.05.18 20:03

Napadá mě.. Nemůžeš odejít k rodině?.. A jak radi ostatní najdi si odbornou pomoc a buď ráda že po těch praskach žiješ a jsi ok..

Nell2
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 04.05.18 20:04

39 ibalginů? Haha, teď tu o Karkulce

Anonymní  04.05.18 20:04

Ty si necháš sprostě nadávat? Proč s ním jseš? Je to ubožák, sestojí za to.To by si ke mě můj muž nikdy nedovolil.

lucynka25
Kelišová 6873 příspěvků 2 inzeráty 04.05.18 20:05

@Vall9 Holka poradím ti jedno, jdi od něj pryč. Snad máš kam, ale takovýhle chlap bude horší a horší a pak si (nedejbože) pořídíte mimčo a nebude moc cesty zpět.
Takových tu bylo, bohužel..scénář stejný, nejdřív nadávání, zastrašování, mlácení, ponižovaní..a v tom ty děti :cert: prosím tě jdi od něj pryč :hug:
Chlapů je všude habaděj a věř, že žadný nestojí za to, aby jsi dělala takové blbosti a cpala se práškama :roll:

nostress
Extra třída :D 12616 příspěvků 04.05.18 20:05
@Vall9 píše:

Po 39 Ibalginech by jsi sem mohla psát už leda ze záhrobí. :roll:

novakova.t
Závislačka 2996 příspěvků 04.05.18 20:07

9 by se dalo ale 39…jak to ze zijes 8o :zed:

Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7116 příspěvků 04.05.18 20:08

@Vall9 Postav se pred zrcadlo, dej si par facek, sbal si sve veci a vrat se domu k rodicum a zpatky do skoly.

Vall9
Povídálka 13 příspěvků 04.05.18 20:08

Nevím co dělat, hrozné ho miluju a nedovedu si bez nej představit život, porad doufám, ze se změní pokud budou peníze. Dřív byl fajn. Tohle jsem přežila jen díky tomu, ze jsem zvracela cely den.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama