Těhotná či blázen?

264
8.4.17 14:00

Těhotná či blazen

Milé maminky či snažilky. Mám dotaz vůbec nic bych neresila kdyby nepřišel muž a neřekl Miláčku máš prsa jako kojna a co ty modré zilky.? Od té doby jsem si všimla že i když bych mela mít pms skoro nic se neděje. Jen me sem tam pali bradavky a jsou citlivé. Jsem popudliva a hlavně bez chuti na sex což je u mě divně. Cítím zvláštní příjemný tlak v podbřišku. Na testy je brzy tuším a jsou i negativní. Ale vím ze mnoho lidí je proti. Dvě kartarka mi rekly ze těhotenství vidí. Šla. jsem na krev a v pondělí se uvidí vysledky. Myslíte že mám naději? Děkuji za shovivave reakce. :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

806
8.4.17 14:04

@Werushe87 myslím že naděje rozhodně je ;) tak už jen vydržet do pondělí :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
8.4.17 14:07

Tak nadeje je vzdycky, resis to zbytecne brzo, pak akorat budes zklamana kdyby to nevyslo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
8.4.17 14:17

Může to být i PMS… Ale držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
8.4.17 14:22

@LuckaHor nechci se nějak obhajovat ale pms pokud to mám dostat tak už by me bolelo břicho měla bych křeče. A měla bych břicho jako Balon s průjem. Tak nevím no. Už jsem fakt trapná. Já to vím ale musím to vědět co nejdříve proto jsem šla na krev. Kdybych ukončila nemocenskou na záda a šla dělat do práce co dělám potratim. Dělám fakt řekou praci :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12171
8.4.17 14:25

JA vim o tehotenstvi vzdy jeste pred //.Proste si jdu zabehat/zaplavat a najednou neudycham nejvyssi tempo :D, ale prsa mi teda rostou pozdeji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
8.4.17 14:31

@Werushe87 Tak uvidíš, no… Snad to dopadne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22509
8.4.17 14:34

Kartářky :lol: ne, sorry, ale kartářky :lol: :lol: :lol:

hele muze to být obojí, PMS i těhotenství. Nicméně já mívala stejné příznaky i jako PMS. Ted je mám zas jiné. Může se to měnit. Jinak taky jsem dělala těžkoun práci, stres, i 14hodin na nohou, tahání těžkých věcí - i víc jak 30kilo. A nepotratila jsem, takže klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
8.4.17 14:38

@atominnka podívej každý v něco věří. Ale je to tvůj názor každý to máme jinak. A jelikož jsem velmi hlidana gynekologem kvůli potratům. Jsem opatrna na tom není nic spatneho :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17734
8.4.17 14:42
@Lenka_Hal píše:
JA vim o tehotenstvi vzdy jeste pred //.Proste si jdu zabehat/zaplavat a najednou neudycham nejvyssi tempo :D, ale prsa mi teda rostou pozdeji..

já nemohla ujít ani půl kilometru :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
8.4.17 14:46

@ka2ka no ja se hlavně. motam po cestě jak ožrala jaké mám závratě. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
8.4.17 14:47

Doprovodný dotaz

Jak poznám že mi někdo do diskuze napsal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
8.4.17 15:14

@Werushe87 Já jsem věděla o těhotenství ještě před testem, ty modré žilky jsem měla taky, ale růst začaly později - což má teda každá ženská jinak :D Cítila jsem, že se se mnou něco děje, sex byl úplně jiný, vlastně to bylo poprvé, co mě napadlo „já jsem snad těhotná“ - a to bylo těhotenství absolutně neplánované a nečekané. Držím palce, ať mrcha nepřijde, a v pondělí uslyšíš dobré zprávy ;)
Jinak buď klidně opatrná, každé těhotenství je jiné, u mě je sice vše na jedničku, ale je mi prostě zle a nedovedu si představit i tak stát 14 hodin na nohou :) Když se na to někdo cejtí, tak proč ne, ale já se teda zbytečně nezatěžuju, říkám si, že mi žádný stres apod. za nějaký problémy nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
8.4.17 15:15

@Werushe87 Vpravo nahoře - Upozornění :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
264
8.4.17 15:20

@Patie děkuji za reakci hlavně k tomu sexu je jiný a trochu bolestivejsi. A hlavně mě překvapuje ta nechuť a taková popudlivost ze kdyz vidím svého chlapa a pěkně pozdraví uz jsem nasrana. Dneska jsem poslouchala svoje oblíbené písně co je mám v mobilu a když jdu po cestě a poslouchám tak se cítím jak king a dneska sem becela jak blbec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama