Těhotná - netěhotná - blázen? :_)

18
10.5.17 16:18

Těhotná - netěhotná - blázen? :_)

Krásné odpoledne, holky! :srdce:

S manželem jsme se v dubnu začali snažit o dítě, před, během i po OVU jsme měli sex. Asi 5 DPO jsme začala být citlivá na pachy, začala jsem chodit čůrat i 5× do hodiny a poslední dny (dnes by to mělo být asi 11DPO) mě začala bolet záda, břicho, hlava, atd. A hlavně jsem strašně unavena (JÁ?!! BĚHÁM MARATONY, jsem strašně akční, za den udělám průměrně 25 000 kroků.. a ted mám problém vyjít schody) Kromě toho jsme začala nezvykle krkat 8o a muž vygoogloval, že by to měl být jeden z příznaků těhu, společně se zácpou, která mě teda taky potkala.. :zed:

Teď k testům:

8-9 DPO - nic - Mamatest a Pepino test
10 DPO 2× slabý slaboučký duch (i manžel ho viděl, ale muselo se opravdu koukat hooodně důsledně) - Mamatest
11 DPO 1× menší doušek než včera - Mamatest a později nic ani duch na Dr.Max testu

Jsem blázen a jen si to tak moc přeju? Je mi 27 jím zdravě, sportuju, podle dr. jsem „tam“ úplně oukej… Podle toho, že se hcg má každé 2-3 dny znásobovat jsem si vydedukovala, že by čárka měla teda sílit, ale mrcha jedna.. nic. MS má přijít sobota/neděle.

Prosím, nekamenujte mě :mrgreen:. Asi se z toho očekávání/zklamání.. prostě všeho potřebuju vypsat :).

Díky všem, které dočetly až sem :potlesk: :mavam: :srdce:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2625
10.5.17 16:26

Jo, sugesce je svině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
10.5.17 16:27

@PeLyDu vydrž a testuj az teprve, pokud ms nepřijde. Zbytečně se stresujes :kytka:
A k příznakum - psychika děla divy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16311
10.5.17 16:28

Testujes brzo…muze to byt tehotenstvi a nebo taky psychika.. Testuj klidne dal, ale prukazne je to v termínu ms a nejlip po jejim vynechani…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.5.17 16:29

@Bobby díky :-).

Nevydržím netestovat, prostě mi to nedá! Zacyklila jsem se a ráno první věc je šup do kelímku a namáčet :D :D :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2625
10.5.17 16:31
@PeLyDu píše:
@Bobby díky :-).Nevydržím netestovat, prostě mi to nedá! Zacyklila jsem se a ráno první věc je šup do kelímku a namáčet :D :D :zed: :zed:

Nejlepší způsob jak nepočít a psychicky se zničit  8)

Příspěvek upraven 10.05.17 v 16:38

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18411
10.5.17 16:31

Kup se testy od dr maxe nedělají falešný duchy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 16:35

Chce to trpělivost..uvidíš co přinesou nadcházející dny..přeji ti být těhotným bláznem :kytka: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
10.5.17 16:37

@Deníííí

Děkuji :-)

Dám vědět a pokud to neklapne, věřím, že to klapne napříště :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6106
10.5.17 16:37

Moc bych ti přála, abys teď těhotná byla, jinak si koleduješ o pěkný psychický blok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2468
10.5.17 16:42

Neřeš to tolik, co se má stát, se stejně stane. Možná jsi těhotná a možná sis to jen všechno vsugerovala, to nikdo neví, teď se na to pár dní vykašli a testuj nejdřív v neděli ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 16:53

Teda jestli nejsi těhotná už ted a budeš se na to takhle měsíc co měsíc upinat, dělat si testy ještě před očekávanou MS, tak se z toho zblaznis. Nemyslím to zle, ale nechte to prostě plynout, neřeš plodný dny a nepozoruj se takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2043
10.5.17 17:08

Já bych se na to snažila uplně zapomenout, udělá to líp tvé psychice a bude to lepší a přijemnější překvapení, než vyloženě na to čekat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 17:10

Ahoj, taky mám problém - dotaz - nějaké řešení? 3.5. jsem byla na kontrole u dr. řekla mi dle utz, že je po ovulaci (takže neviděla vajíčko?) a dnes, o týden později 10.5. pozitivní tt. Nechápu…je možné, že ho nemohla vidět, nebo byla jen „slepá“, nebo jaktooo???Nebo je něco špatně? Děkuji za reakce. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7755
10.5.17 17:11

Proč tohle bláznění??? To už se fakt všechny snažilky úplně zbláznily??
:zed: :zed:

Testuj až nepřijde MS :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama