Těhu 9. tt - pocity?

Anonymní
2.1.19 09:58

Těhu 9tt - pocity?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak jste se cítily v 9 tt?
Jdu na kontrolu v pátek na odběry a už se zase těším až tu fazolku uvidím.
Jen jsem straaašně nervózní, aby bylo vše v pořádku. Prsa mě přestaly s 9TT bolet, jsou už jen lehce citlivá na dotek. Občas mám trochu bílý výtok a docela dost spím i přes den v pohodě usnu. Měla jsem ještě před 9TT šílený vlčí hlad, chodila jsem do lednice i v noci :D Je to normální, že se teď s příchodem 9TT necítím moc těhu? Jak jste se cítily vy? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

950
2.1.19 10:04

Já bych řekla, že je to naprosto normální :palec: Také jsem se takto cítila :) Držím palečky, aby bylo vše v pořádku a za pár měsíců se radovali z mrňouska :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3818
2.1.19 10:06

@Yasmina21 jsem v probíhajícím 9tt a vyjma trochu citlivých prsou na dotek o tom vubec nevím
Taky doufám že bude vše ok
Ale před týdnem už prckovi bylo :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 10:09

@Yasmina21 tak budu doufat, je to šílené, počítám dny do kontroly :D
@Virgina123 já byla ještě před Vánoci a taky tam bylo už bijící srdíčko, taky ti přeji ať je vše v pořádku, kdy máš další kontrolu? já se nemůžu dočkat pátku, naštěstí svátky utekly bleskurychle :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7574
2.1.19 10:12

Já jsem v 10.tt,jako těhotná jsem se cítila jen kolem Vánoc, bylo mi špatně a neměla jsem chuť nic jíst. Od té doby zase nic, jako těhotná se necítím. S ročním prckem doma to prožívám jinak, než první těhotenství, nemám čas nad tím tolik přemýšlet. A myslím, že je to jen dobře, tolik si nepřipouštím, co by se mohlo stát. :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11797
2.1.19 10:13

Taky jsem v 9tt, nezvracim, ale obcas je mi nevolno, docela mi vadí pachy, ale značně se to za poslednich 14 dni zlepsilo…unava strasna, odpocivam 24/7,nastesti nikam nemusim, spala bych porad, prsa uz jen lehce citliva, vadí mi davat si a sundavat si podprsenku, jinak o nich uz nevim… hlad asi taky celkem, ale v noci lednici nevyziram :lol: casto mivam ruzne pnuti v podbrisku a pocit jako pred menstruaci, ale nekrvacim.

strach mam silenej, na kontrolu jdu za 3 tydny a rovnou na screening…mam strach ze ZT, ale to asi kazda :nevim:

Příspěvek upraven 02.01.19 v 10:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3818
2.1.19 10:14
@Anonymní píše:
@Yasmina21 tak budu doufat, je to šílené, počítám dny do kontroly :D
@Virgina123 já byla ještě před Vánoci a taky tam bylo už bijící srdíčko, taky ti přeji ať je vše v pořádku, kdy máš další kontrolu? já se nemůžu dočkat pátku, naštěstí svátky utekly bleskurychle :lol:

Ja mám kontrolu až 8.1.
Tak to je super to máš už za dva dny. Musíme věřit a říkat si že to bude v pořádku. Budem si říkat že je to dobře že to tak snášíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3818
2.1.19 10:16

Holky, jste tak nějak ve stejném týdnu. Provozujete už sex? Já teda jsem po ivf tak si říkám že to asi bude jiné. Ale prostě se bojím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11797
2.1.19 10:17

@Virgina123 ne, není chut, kdyby byla tak klidne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
2.1.19 10:19

@Virgina123 my jsme v 1. i teď v 2. těhotenství dostali doporučení od doktora, raději se ho vyvarovat do 10.tt. A raději ho dodržujeme. To samé nám pak řekl mezi 24. A 32. tt. Je to doporučení, ne příkaz, ale vydržet se to dá. A za sebe musím říct, že momentálně nemám vůbec chuť :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3818
2.1.19 10:32

@Aduš8 a jsi taky po ivf nebo normálně?
No já taky moc pomysleni nemám ale chlap už prudi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.19 10:39

já také nemám vůbec chuť na sex, ani pomyšlený, ale chlap taky prudí :mrgreen: takže sexujem normálně, když už to začne, tak mě to i baví, ale jinak že bych začínala sama od sebe ne .. :lol:
@Virgina123 tak věřím, že bude vše OK, i ty dva dny se mi zdají nekonečné, musím se nějak zabavit ať to uteče.
@debra.morgan Já dnes spala od 21 h do 9 h a to jsem ještě včera vytuhla přes den po obědě mám vždy krizovku :lol: s tou lednicí v noci jsem to měla asi tak 14 dní 7 - 8 tt

Jinak holky co tak přes den jíte? snažím se zdravě a denně alespoň 2 ks ovoce a zeleninu zvládnu jen listový salát, jinak mi zelenina nechutná. Berete nějaké tablety? já beru už od snažení tj půl roku kyselinu listovou a od těhu GS mamavit :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
11797
2.1.19 10:45

V zimě ovoci moc nedám nechutná mi. takze beru multivitaminy z dmka, pak femibin a obcas jod kvuli funkci stitne zlazy+ euthyrox.

edit: a jim porad stejne, v tech 7-8tt jsem jedla snad jen burgry a pizzu, nic jinyho mi nechutnalo :-D ted uz je to lepsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3818
2.1.19 10:49

A beru listovku a béčko. Ale to mám na doporučení z imunologie. Teď jsem ale dvakrát týdně zacla jíst i tehu vitamíny na první trimest.
A jim všechno. Vím co vše by se nemělo ale přijde mi že to bychn nemohla skoro nic. Takže vseho s mírou. Na silvestra jsem si dala i hermelín, sardele, ueznyhk lososa a všechno. Bohužel pořád ujizdim na majonéze a takových věcech.
Si zas ale říkám že co je komu daný, je mi daný. Před dvěma lety jsem třeba dostala toxoplazmózu, ta je fatální pro těhotné. Přenáší ji snad kocky. A já kočku nemám a vůbec se jich stranim, jsem na ně alergická, takže vtipné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
2.1.19 10:49

@Virgina123 nene, otěhotněla jsem normálně, on je náš doktor v tomhle ohledu docela speciál :lol:. Dokonce mi v prvním trimestru nedoporučil cesty autem delší, než 1 hodina :palec:. Ale jinak je to super doktor a porodník, který nic nezanedbá, takže mu důvěřuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama