Těhu nebo menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 31.12.16 14:03
Těhu nebo menstruace?

Dobré odpoledne, dámy ;)
chtěla bych se zeptat, po jak dlouhé době, se Vám ukázala druhá čárka na testu a kdy jste na sobě začali pociťovat příznaky? já mám už 8dní zpožděnou menstruaci, HA jsem vysadila před pěti mesíci a od té doby nemám menzes pravidelný.. asi ve středu večer jsem si přišla už taková divná, byla jsem hrozně přecitlivělá, i přítel si všiml toho, že je něco jinak.. ve čtvrtek ráno jsem vstala, motala se mi hlava a dopoledne zvracela, odpoledne to už pak bylo v pohodě, včera taky.. a dneska mě začaly bolet prsa (hlavně bradavky a trochu po stranách), ráno jsem zvracela, mám průjem, podbříšek mě bolí, motá se mi hlava a když jsem si ráno dala trochu stříčku tak jsem opět lítala na záchod, a chuť na nic od rána nemám.. hned jsem si šla pro test, ale je negativní.. mamka říkala, že si ho mám udělat třeba v pondělí, ale že u mě dvě čárky měla asi až po pěti týdnech.. :nevim: co si o tom myslíte? může to být třeba stav před menstruací, nebo jste to taky měla některá tak a byly jste těhu? :(

Reakce:

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 6 inzerátů 31.12.16 14:32

Ahoj, pokud se snazite o mimi, drzim pesti, ale spis bych to videla na nejakou virozu, kterych je ted mraky. Ja mela test pozitivni asi dva dny po ocekavane ms. A priznaky skoro kazdy mesic, ale to byla psychika, moc jsem chtela otehotnet ;).

ka2ka
Extra třída :D 12935 příspěvků 1 inzerát 31.12.16 14:49

Zkusila bych v pondělí ale myslím, že těhotná nebudeš :think: mě se u prvního čárka ukázala už týden před ms a u druhého pro změnu až týden po vynechání

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 14:50

Já jsem měla jasně pozitivní test dva dny před očekávanou menstruací a dělala jsem si ho proto, že jsem měla už pád dní jasné příznaky těhotenství. U každého je to samozřejmě individuální. Tvoje příznaky ale vypadají spíše na virózu.

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 31.12.16 14:58

Mě vyšel test pozitivní až po čtrnáctém zpožděném dni. Do té doby 2 negativní. Menstruace mi vždy trvala 5 dní a když už ten pátý den nepřicházela tak jsem začala hodně jíst (to trvalo ovšem asi jen pár dní), postupně přicházely nevolnosti (trpěla jsem do 12tt extrémním nechutenstvím) a pár dní před pozitivním testem jsem jen ležela a zkoumala zvětšování prs a jejich bolest, bolesti hlavy a to nechutenství. Dej tomu ještě čas :) a určitě se objednej ke gynekologovi.
Já byla na kontrole kvůli infekci zrovna ten pátý den co nepřišla MS a už tam byl vidět žloutkový váček a tak mi doktorka řekla ať za týden zavolám pokud nepřijde.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 31.12.16 15:00

Tyhle virozy ted hodne radi, pokud mas negativni test i 8 dni po vynechani MS moc bych si nadeje nedelala. A motani hlavy a bolest prsou je treba u me normani stav pred MS :nevim:

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 31.12.16 15:07

Už jednou jsem takové příznaky měla před MS, akorát, že jsem nezvracela :( achjoo, hrozně bych si přála, aby to vyšlo..

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 31.12.16 17:10

Pokud máš 8dní zpoždění, tak už by případné těhotenství na testu nejspíš vidět bylo. Osobně bych to spíše tipla na nějakou virózu, střevní chřipku, řádí teď hodně a s docela nepříjemným průběhem (zvracení, průjmy, horečky).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >