tehu oblecky

48
7.4.04 19:38

tehu oblecky

Ahoj tehulky,
resim ted problem s oblecenim, protoze brisko uz je docela velike a vlezu se jenom do jednech kalhot a do zahradnicek.
Tak navrhuji, ze bychom si tady mohly predavat zkusenosti kde se da koupit nejake hezke tehu obleceni.
Mohly bychom vzdycky napsat mesto, kde to tak asi je, treba nazev, cenovou relaci, apod.
Ja jsem zatim shanela jenom v Praze, neco je v CandA-na Vaclavaku, ale neprijde mi, ze by tam byl az tak velky vyber, maji tam tehu kalhoty (ale ne laclace) a pak nejake saty a haleny. Ceny tak do 1000,– (kalhoty). Pak je jeste v nejake pasazi na prikopech Formes, ale je to francouzska moda a bude asi dost draha, zatim jsem koukala jenom pres vylohu. 8O
Tak doufam, ze mate nejake lepsi tipy.
Mejte se.
Lupre 18tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24
8.4.04 08:00

Ahoj Lupre. Já jsem sehnala dvoje kahoty v sekáči, jeden kus za 150Kc a taky jedny dzinove saty na leto za 100Kc. Nekdo se nad tim ofrnuje, ale ja myslim, ze kvuli par mesicum si kupovat kalhoty za 1000Kc je dost luxus. Pak se Ti je nepodari prodat a zustanou doma ve skrini. Takze projdi sekace a treba na neco narazis. Podotykam, ze ty veci jsou samozrejme znackove - jedny kalhoty CA a druhe mam Dorothy Perkins. Drzim pesti :D
Viva 20+6tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
8.4.04 09:57

Ahoj Lupre,
ja jsem si koupila jedny kalhoty v C - A na Vaclavaku, takovy zeleny s prostorem na brisko a musim rici, ze jsou super. porad je nosim a i kdyz stali 1000,–Kc,, tak to za to stalo. Jinak se pripojuji k tem sekacum, ktere taky navstevuji a kde se daji najit fajn veci. Taky jsem si koupila jedny kalhoty na doma v detskem bazaru, kde meli prave tehotenskou modu, takze muzes zkusit i tohle. A pak me jeste napada, ze par zajimavych veci maji v La Halla - Novy Smichov (Praha) a taky cenove prijatelne.
pa Monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.4.04 14:42

Ahoj Lupre,
ja mam ten samy problem. Jsou mi jen jedny kalhoty a na sukne jeste je celkem zima. Koukala jsem se na internet a objevila jsem obchudek v Praze v ulici Sazavska a myslim, ze druha se jmenovala Podskalska, mezi Palacakem a Vytoni. Nastesti mam kamaradku, ktera byla tehotna minuly rok, tak mam zatim neco pujcene, ale jen na doma.
Budu asi obchudky prochazet pristi tyden, tak ti dam vedet, jak to vypada s vyberem.
Zatim ahoj
Iri 18tt :D

• Nahlásit
  • Citovat
2518
10.4.04 18:14

Re:

Ahoj Lupre,

o jednom „prima“ krámku vím. Je v Teplicích v ul. 28. října. Je to pouze těhotenská móda, takže je tam výběr veliký a cenově dost výhodný.
Jinak se připojuji k ostatním. Při mém prvním těhotenství jsem si koupila těhotenské lacláče za cca 900,– Kč a nosila jsem je celé těhotenství. Vzadu byla guma na povolování pasu, což bylo moc skvělé! Nyní (jsem teprve ve 3-4tt) projdu spíše sekáče a dětské bazary, protože za ušetřené penízky - tam koupím za pár korunek - můžu koupit pěkné dupačky. Ale je to jen na Tobě.
Držím palečky při výběru a následném nákupu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
11.4.04 22:27

Ahoj malí pupíci,
tenhle problém jsem řešila v lednu a tak vám povím jak jsem ho vyřešila já. Také jsem nechtěla utrácet horentní sumy za oblečení a protože čekáme rovnou dvě miminka, tak o dalším těhotenství budeme přemýšlet až jak budeme zvládat ty dvě treperendy co se nám mají v červnu narodit. Druhý problém byl, že jsem velmi štíhlé postavy a přibralo mi jen bříško a prsa, takže jsem se v normálních obchodech dost nechytala. Většinou výrobci předpokládají, že se těhotná ženská ihned změní v hrošíka a ztloustnou jí i stehna a zadek. Věci, které mám půjčené od kamarádek (a nejsou nijak velké) mi přes bříško krásně padnou, ale přes zadek a stehna plandají. Ale měla jsem úžasné štěstí, našla jsem si inzerát v Annonci, kde jedna moc příjemná mladá maminka prodávala těhotenské oblečení ve velikosti 36 a 38. Měla toho spousty a dokonce mi i dost kousků bylo malých! :) Takže doporučuji projíždět inzeráty a hledat, fakt se to vyplatí. Přeju hodně štěstí se sháněním oblečení a ať vám to sluší :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.04 11:03

tehu oblecky

Zdravim nastavajici maminky!
Vim o jednom obchode na Praze 2 v Podskalske 16. (www.lave.cz)
Je to tehotenska moda VELEBIL. Nejsou tam sice moc levni, ale vyber laclacovych kalhot je dost slusny.
Vetrelec Olca

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.4.04 20:02

Ahoj vsem,
dekuju moc za rady a tipy na obchudky. Nakonec jsem to nevydrzela a vyrazila do te Podskalske. Obchudek je to docela fajn i kdyz ceny jsou spise vyssi. Maji tam kalhoty do pasu, laclace, saty, satove laclace, pyzamka, tricka, podprsenky apod. Ja jsem si koupila lacl. saty, jsou supr, staly sice pres 1400,– ale myslim, ze je budu moct nosit i kdyz nebudu tehotna.
Ty tipy na inzeraty jsou supr. Neco zkusim, protoze s jednou veci asi nevystacim :lol: Zkousela jsem uz i nejake sekace a bazarky, ale na sebe jsem bohuzel nic nenasla. Mam malou velikost a je to docela problem.
Tak jeste jednou dik za tipy a klidne piste dal. Urcite to je problem vetsiny tehulek.
Pa a mejte se krasne kdyz uz konecne vylezlo slunicko :D
Lupre

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.4.04 20:42

Zkuste se podívat na starší příspěvky: Rady a typy: Jak přešít…
a také na rubriku v diskusích Vyrob si sám. Pro holky, které nakupují v sekáčích jsou to užitečné rady, hlavně pro oblečení na doma = ať těm našim mužům nechodíme celé dny po bytě ve vytahaných teplácích. Krásné a drahé těhotenské oblečení je lepší „šetřit“ na procházky do města, nebo ne?
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.4.04 12:23

Ahoj , já jsem si koupila lackové kalhoty od quelle za 860 a tygříkované šaty za 1500 ,ale stojí za to. :lol: , ale ze všeho nejraději nosím kalhoty na gumičku a volnější svetřík , nebo dlouhou šedivou sukni , někdy stačí jen prohrábnout skříń a hned je co nosin. :wink: Já jsem se inspirovala od maminek s Kralup. :) Niky

• Nahlásit
  • Citovat
108
20.4.04 12:41

tehu oblecky

Ahojky,
já jsem na tom stejně jako Monis, čekám rovnou miminka dvě, ale nemám to štěstí se štíhlou postavou. Současně mě trápilo i krátkodobé využití oblečení a tak jsem nejdříve hledala v inzerátech (ale vše bylo moc malé), až jsem nakonec natrefila na internetu na rodinnou firmičku, která šije těhu oblečení (kalhoty, sukně, šaty, kraťasy) a za opravdu super ceny. Emailem jsem s nimi vykomunikovala své rozměry, týden těhotenství a to že čekám dvojčata a do týdne mi dorazily úžasné lacláče ušité přímo mě na míru. Mám jedny zimní z manšestru a jedny letní z tenké džínoviny a jsem fakticky moc spokojená. Nemusela jsem na nich vůbec nic upravovat (jen přešít knoflíky u kšand) a rovnou jsem v nich vyrazila do ulic. Pokud byste chtěly nakouknout, nebo si rovnou něco vybrat, je to na adrese www.lirap.cz

Nejsou to žádní moji známí, opravdu jen doporučuji z vlastní zkušenosti.

Pa Petronella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
20.4.04 12:52

Re: tehu oblecky

Petronella píše:
Pokud byste chtěly nakouknout, nebo si rovnou něco vybrat, je to na adrese www.lirap.cz

Nejsou to žádní moji známí, opravdu jen doporučuji z vlastní zkušenosti.

Pa Petronella

Tak na téhle adrese mi to pořád házelo chybu. Ale našla jsem firmičku z Trutnova s tímto názvem a ta má adresu internetových stránek http://lirap.vyrobce.cz

Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
108
20.4.04 13:03

tehu oblecky

Teeeeeda, ta skleróza.....Dášo moc děkuji za korekci :o)
Jsou to ti samí, o kterých jsem psala, jen jsem nějak popletla jejich adresu.

Moc se omlouvám a Dáše ještě jednou díky
Petronella

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
162
3.6.04 10:09

Milé těhulky ,já mohu jen doporučit oblečení šité na míru pro těhulky ,sama to dělám na Praze 9 kdo bude chtít ať se mi ozve na soukromé zprávy.I v těhotenství můžete vypadat hezky a upraveně, a hlavně cítit se pohodlně Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama