Reklama

tekutina z prsou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 22.03.09 21:50
tekutina z prsou?

holky holky doufam ze tu nekdo je, ja mam nervy, mackala jsem si prsa,jezis to zni divne, ale jste zensky a vite o cem mluvim, teda doufam :lol: , ale vytekla bila kapka, nemastna, zadny hnis, ale jako mliko, tak jsem mackala dal a ona dalsi a dalsi a dalsi kapka a vetsi, jen z leveho prsa, ja zacala bulet, manzel to okomentoval ze mam mliko protze se mi zblaznily hormony… mely jste to nekdy? jsem dlouhodoba snazilka pred IVF a tohle me pekne rozhodilo, MS mam mit zitra, dite jsem nikdy nemela, tohle taky ne

Reklama

Reakce:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 22.03.09 22:08

Ahojky, může to být klidně zvýšený prolaktin.

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 22.03.09 22:12

ten mam v norme, krev mi brali v CARu

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 22.03.09 22:13

No tak potom nevím. Zkus se kouknout po netu.

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 23.03.09 08:20

Já jsem měla takovou tekutinu jako první příznak těhotenství. Moc bych ti přála, aby to u tebe bylo taky tak!
Držím palce.
 Romana

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 23.03.09 08:34

ahoj,k ja to mivala taky, kdyz jsem ta prsa zkoumala a mackala, tak toho bylo vic a vic - muzes takhle nastimulovat laktaci u adoptivnich matek napr. kdyz jsem to nechala bejt, tak to mizelo a taky to kolisalo podle cyklu.

taky jsem byla snazilka, prolaktin mi brali 3× a vzdycky OK (melo byse to brat nejmin 3 hoidiny po probuzeni)

pak jsem si nechala jeste udelat sono prsou (muzes si treba vymyslet, ze v nich cejtis bulku, nebo, ze te boli) a taky OK.

nakonec se ukiazalo, ze mam nepruchodne vejcovody a otehotnela jsem po IVF.

si myslim, ze jestli ti dokazou vyvolat ovulaci, tak na hladine prolaktinu nezalezi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.17 15:29

Ahoj, potřebovala bych radu, mám syna 4 roky, kterého jsem kojila jen krátce (cca měsíc)V unoru jsem potratila v 9tt, snažíme se opět o dítě, ale když si zmáčknu bradavku, vytéká mi z jedné tekutina.. Může to být důvod proč se nedaří otěhotnět? Může to být důvod potratu? Děkuji za odpovědi

Lerista
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 25.07.17 15:48

Mě taky, a to nekojím už 5 let. Některé ženské to tak mají a určitě bych za tím nehledala důvod potratu nebo nemožnost otěhotnět.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 25.07.17 17:29

Já to měla a to jsem nikdy těhotná nebyla… A pak jsem otěhotněla v pohodě. Potrat to podle mě nezpůsobí. Spis pokud by příčinou byl zvýšený prolaktin, tak by mohl být problém s otěhotněním.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 25.07.17 18:04

Určitě důvod potratu to nebude. A ani to nebrání v početí..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.17 07:15

https://www.abctehotenstvi.cz/…rolaktin-múze-vzniknout-problem-s-otehotnenim no tady právé píšou a i na jiných stránkách, že to problémy s otěhotněním způsobuje… Pokud je tedy příčinou zvýšený prolaktin. Doufala jsem, že napíše někdo kdo s tím má zkušenost, ne někdo kdo střílí od boku…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.17 07:16

Ještě jednou odkaz https://www.abctehotenstvi.cz/…-otehotnenim

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >