tekutina z prsou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.03.09 21:50
tekutina z prsou?

holky holky doufam ze tu nekdo je, ja mam nervy, mackala jsem si prsa,jezis to zni divne, ale jste zensky a vite o cem mluvim, teda doufam :lol: , ale vytekla bila kapka, nemastna, zadny hnis, ale jako mliko, tak jsem mackala dal a ona dalsi a dalsi a dalsi kapka a vetsi, jen z leveho prsa, ja zacala bulet, manzel to okomentoval ze mam mliko protze se mi zblaznily hormony… mely jste to nekdy? jsem dlouhodoba snazilka pred IVF a tohle me pekne rozhodilo, MS mam mit zitra, dite jsem nikdy nemela, tohle taky ne

Reakce:
M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 22.03.09 22:08

Ahojky, může to být klidně zvýšený prolaktin.

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 22.03.09 22:12

ten mam v norme, krev mi brali v CARu

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16490 příspěvků 22.03.09 22:13

No tak potom nevím. Zkus se kouknout po netu.

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 23.03.09 08:20

Já jsem měla takovou tekutinu jako první příznak těhotenství. Moc bych ti přála, aby to u tebe bylo taky tak!
Držím palce.
 Romana

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 23.03.09 08:34

ahoj,k ja to mivala taky, kdyz jsem ta prsa zkoumala a mackala, tak toho bylo vic a vic - muzes takhle nastimulovat laktaci u adoptivnich matek napr. kdyz jsem to nechala bejt, tak to mizelo a taky to kolisalo podle cyklu.

taky jsem byla snazilka, prolaktin mi brali 3× a vzdycky OK (melo byse to brat nejmin 3 hoidiny po probuzeni)

pak jsem si nechala jeste udelat sono prsou (muzes si treba vymyslet, ze v nich cejtis bulku, nebo, ze te boli) a taky OK.

nakonec se ukiazalo, ze mam nepruchodne vejcovody a otehotnela jsem po IVF.

si myslim, ze jestli ti dokazou vyvolat ovulaci, tak na hladine prolaktinu nezalezi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.17 15:29

Ahoj, potřebovala bych radu, mám syna 4 roky, kterého jsem kojila jen krátce (cca měsíc)V unoru jsem potratila v 9tt, snažíme se opět o dítě, ale když si zmáčknu bradavku, vytéká mi z jedné tekutina.. Může to být důvod proč se nedaří otěhotnět? Může to být důvod potratu? Děkuji za odpovědi

Lerista
Ukecaná baba ;) 1407 příspěvků 25.07.17 15:48

Mě taky, a to nekojím už 5 let. Některé ženské to tak mají a určitě bych za tím nehledala důvod potratu nebo nemožnost otěhotnět.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 25.07.17 17:29

Já to měla a to jsem nikdy těhotná nebyla… A pak jsem otěhotněla v pohodě. Potrat to podle mě nezpůsobí. Spis pokud by příčinou byl zvýšený prolaktin, tak by mohl být problém s otěhotněním.

Pechynna
Kecalka 262 příspěvků 25.07.17 18:04

Určitě důvod potratu to nebude. A ani to nebrání v početí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.17 07:15

https://www.abctehotenstvi.cz/…rolaktin-múze-vzniknout-problem-s-otehotnenim no tady právé píšou a i na jiných stránkách, že to problémy s otěhotněním způsobuje… Pokud je tedy příčinou zvýšený prolaktin. Doufala jsem, že napíše někdo kdo s tím má zkušenost, ne někdo kdo střílí od boku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.17 07:16
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Divoká jízda po StarDance: Mišík na koloběžce, Onder nese zapomenuté střevíce

A je to za námi. Devátá řada taneční show StarDance má nového krále tanečního... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >