Reklama

co dělat po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

romik
Nováček 3 příspěvky 17.03.09 13:43
co dělat po styku

Ahoj holčiny, svůj dotaz směřuju hlavně na úspěšné těhulky. S přítelem se snažíme o miminko a zajímalo by mě, co jste těhulky dělaly bezprostředně po oplodňujícím styku. Ráda bych věděla, jestli jste zůstaly potom v klidu ležet, nebo naopak hned šupajdily do koupelny. Případně, jaké polohy byste doporučily. Chtěla bych vědět, jestli když jdu hned do koupelny a tím pádem ze mě téměř vše vyteče, jestli si nesnižuju své šance na minimum. prosím napište mi své zkušenosti.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 17.03.09 13:53

Nu těžko říct, co doopravdy funguje, ale logicky mi připadá dobré zůstat chvíli ležet.
Taky jsem slyšela tuhle radu:
Po styku si zavést čistý prst do pochvy a prstem nabrat sperma a dostat ho na čípek.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 17.03.09 14:11

Nejlépe nic :lol:

Oplodnění prý může bránit lubrikační gel - nezabránil.
Nohy do vzduchu jsem zdvihala jen jednou a nepomohlo to - a to byl přesně ten správný okamžik O a den D.
Asi bych se nešla sprchovat a pokud nemusím, ani vyčůrat. Vše proběhlo před spaním, takže usnout v manželově či přítelově náručí je myslím nejlepší postup.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 17.03.09 14:12

No mi když jsme trořili Honzíka(trval 3/4roku), tak jsme si podkládala zadek polštářem už při souloži a pak ještě v klido cca 10-15min. ležela s nohama nahoře opřenýma o zeď. Ale jestli to pomohlo tak to nevím, teď už jsem nic nepodkládala, nic nezvedala a šupajdila do sprchy a čekáme třetí, tak těžko těžko říct…

capinka
Kelišová 7461 příspěvků 17.03.09 14:14

Ja jsem obcas hodila nohy nahoru jako do svicky a oprela o zed. Ale ne vzdy.Hodne stesti!

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 17.03.09 14:26

Já chodím po každém styku hned do sprchy, děti mám dvě. 8)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 17.03.09 14:55

Nohy nahoru, pul hodiny nevstávat. Slyšela jsem, že prý nej poloha je kočičí hřbet a v ní chvili vytrvat. Dále potom spermiím usnadnit cestu - sperma si posunout na čípek (vleže). To jsem přímo já nedělala, ale mám to pročetlý z ruzných dizkusí ruzně po internetu. Mě stačilo jen nevstávat :wink:

lucialinka
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 17.03.09 15:06

Jak posunout na čípek?? :oops:

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 17.03.09 16:13

Jak posunout na čípek?? Prstem omatlaným spermatem ošmatlat čípek :-) Usnadní jim to cestu :-)

No já nohy nahoru nedávala a šla se hned umejt a pak celou dobu hýřila apod. a světe div se, po X letech snažení a dělání možného i nemožného, po 3 IVF a různých peripetiích jsem těhule :-)

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 17.03.09 16:24

Já jsem tedy půl roku zkoušela snad vše, co jsem vyčetla (polštář, prstíčkovou metodu, stojky..atd…) a bez úspěchu a teď na dovolené, jsme měly jakousi rychlovku, po ní hned do sprchy a pak hned na tůru po městě a jsem teď v 6 týdnu…tak nevím… :D

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 17.03.09 16:39
kamiŠ píše:
Jak posunout na čípek?? Prstem omatlaným spermatem ošmatlat čípek :-) Usnadní jim to cestu :-)No já nohy nahoru nedávala a šla se hned umejt a pak celou dobu hýřila apod. a světe div se, po X letech snažení a dělání možného i nemožného, po 3 IVF a různých peripetiích jsem těhule :-)

Tak ti moc gratuluji, to je teda štestíčko, že to takhle krásně přirozeně vyšlo :-)

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 17.03.09 16:40
lucialinka píše:
Jak posunout na čípek?? :oops:

Přesně jak psala KamiŠ. Omatlat čípek spermatem :lol: :oops:

markos
Neúnavná pisatelka 15444 příspěvků 17.03.09 16:41

Já bych žádný extravagance s ošaháváním čípku nedělala, ale chvíli po akci ležet se určitě doporučuje. Připadá mi to i přirozené. U nás podvakrát úspěch 3.měsíc.

lucialinka
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 17.03.09 17:01

je to o psychice o ničem jiném

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.09 19:22

Holky vykaslete se na stojky a chytani prstama.Pokud budete mit otehotnet,tak otehotnite i kdyz se pujdete hned umyt.Proste pro svuj dobrej pocit bych akorat chvili lezela a pak se sla umyt.Nic vic.Ono si to tam uz poradi…Pak se akorat zbytecne stresujete a tim padem se jeste vic blokujete.Nemyslim to zle, taky jsem si na prvni musela pockat nejakou dobu.Lucka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >