Telefon pro přítele k narozeninám

26.5.20 18:30

Telefon pro přítele k narozeninám

Ahoj, ji mi 21 let. Již několikátý rok si slušně vydělávám :dance: mému příteli bude 24 let, stale studuje… ale vim, ze velikou radost by mu udelal mobilni telefon samsung S20 co si o tom myslite? Vim, je to drahe :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18536
26.5.20 18:31

@Terulinka1998 jo je to drahý, využije všechny funkce, nebudou ti (vam) peníze chybět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
26.5.20 18:32

Jak by mu udělal radost a finančně to zvládnete co by ne, musíš se rozhodnout sama dle svých možností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9798
26.5.20 18:34

Jakýkoliv telefon nad 5tis jsou dle mě jen vyhazované peníze do kanálu. Když je máte a nebudou vám chybět, tak mu to kupte, nemusíte se ptát tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19841
26.5.20 18:35

Netuším, kolik stojí…ale pokud ti ty peníze nebudou chybět a chceš mu udělat radost, tak proč ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4528
26.5.20 18:43

Vygooglila jsem si cenu a přijde mi tolik peněz za dárek dost. Dává ti taky dárky v takové hodnotě? :think: Na takový telefon si může za chvilku vydělat na brigádě. Bude si ho víc vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
26.5.20 18:43

@Terulinka1998 kup si co chceš :nevim: jestli na to máš a bude z toho mít radost, tak proč ne. Jenom aby mu pak nebylo trapný, že si třeba nebude moct dovolit dát ti taky drahej dárek k narozkám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17261
26.5.20 18:45

@Terulinka1998 A on si preje konkretne tento telefon? Aby nebyl zklamany, ze by chtel jiny :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24574
26.5.20 18:48

Ja bych se spis bála, aby se nezlobil. Ja bych byla naštvaná dostat tak drahý darek, byť bych ho chtěla, kdybych ho nedokazala pak oplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
26.5.20 18:52

Dárek za 20 tis.no nevím, kulatiny ani pulkulatiny to nejsou :think:… je to vážný vztah? Nosí tě na rukou? Zvaž zásluhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15282
26.5.20 19:32

Zvaž, zda se nebude cítit zahanbený, že ti nemůže dát dárek ve stejné hodnotě. Osobně bych takovou částku za mobil v životě nedala. Ta užitná hodnota ceně prostě neodpovídá. Stejnou kvalitu máš u jiné značky za třetinovou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4740
26.5.20 19:49

Podle mě je to vyloženě nevhodné. Mám sama sice dražší telefon, taky darem, ale v naprosto jiné situaci a jiném věku. Musela bys obětovat úspory, že? Pochybuju, že máš měsíčně dvacku nazbyt… Že přítel po něčem touží neznamená, že to chce dostat darem od dvacetileté přítelkyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11115
26.5.20 20:22

Já mám telefon za stejnou cenu, ale koupila jsem si ho sama. Popravdě, bylo by mi trapné, kdybych ho dostala i od svého manžela. A to jsme ženská. Pro chlapa to třeba může být 2× tak ponižující. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25993
26.5.20 20:27
@Cenarius píše:
Jakýkoliv telefon nad 5tis jsou dle mě jen vyhazované peníze do kanálu. Když je máte a nebudou vám chybět, tak mu to kupte, nemusíte se ptát tady.

Tak ten financni limit mame koukam stejny.

Sveho muze jsem ke kulatinam „odflakla“ darem ve stejne hodnote. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11135
26.5.20 20:33
@Kriss Tina píše:
Ja bych se spis bála, aby se nezlobil. Ja bych byla naštvaná dostat tak drahý darek, byť bych ho chtěla, kdybych ho nedokazala pak oplatit.

Ještě, že na takové pocity netrpím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat