Televizní reklamy

917
15.5.21 17:49

Televizní reklamy

Když už tady byli slova jake reklamy vas bavi a jake nesnasite? Me se libi reklamy na hornbach, airbank a kofolu Vytaci me vsechny reklamy na pujcky a zlaty bazant

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
300
15.5.21 18:06

I když jsem těhotná, točí mě ta reklama s tím miminkem jak mu tam matka zpívá o těch prebiotikach :mrgreen: :mrgreen: točí mě ten zpěv ne to minco pro info :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
15.5.21 18:07

Mě se líbí nejnovější na Snickers :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13790
15.5.21 18:08

Reklamy na pivo, jsou uhozené a pak reklamy s Issovou a ještě s jedním českým hercem.

Líbí se mi reklamy Moneta s kocourkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31840
15.5.21 18:12

Zpívající reklamy na nealko pivo a grilování, myslím je to na koření :roll:
Občas se mi nějaká reklama líbí teď mě nic nenapadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
15.5.21 18:27

Momentálně TV moc nesleduju a reklamy už vůbec ne, ale dřív se mi líbily reklamy na T-mobile. Ty byly fakt povedené- s Trojanem, s Kotkem a Pavláskem a s Kohákem. S Kohákem i na Fio. Pak ukázky na filmy, co budou dávat na Prima Cool, ty komentáře byly super. Co mě vytáčí neskutečně je Dedoles a Alza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1949
15.5.21 18:34

Moc se líbila na Českou spořitelnu- stará paní baletka, vařící Asiat, rodící maminka, mladá gymnastka…než ji osekali a místo hudby mluví :?
Nesnáším tu na Apetister Junior :roll: prej „přihlásila jsem Emu do školky, kde vaří zdravá jídla“.To mi uniklo, že školky se mimo jiných kritérií rozdělují podle toho kde vaří zdravá a kde nezdravá jídla :think:
Nehledě na to, že Ema tam v té „zdravé“ školce sedí u stolečku a konzumuje brambory a smažený řízek- klasické zdravé jídlo :mrgreen:.
Chtěla bych vidět toho, kdo tuhle bl.ost pustil do eteru a i toho kreativce, co to stvořil :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
15.5.21 18:40

Mě teda lezou na nervy všechny už z principu, že mě zdržujou od toho, na co chci skutečně koukat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
15.5.21 18:43
@prokr píše:
Moc se líbila na Českou spořitelnu- stará paní baletka, vařící Asiat, rodící maminka, mladá gymnastka…než ji osekali a místo hudby mluví :?
Nesnáším tu na Apetister Junior :roll: prej „přihlásila jsem Emu do školky, kde vaří zdravá jídla“.To mi uniklo, že školky se mimo jiných kritérií rozdělují podle toho kde vaří zdravá a kde nezdravá jídla :think:
Nehledě na to, že Ema tam v té „zdravé“ školce sedí u stolečku a konzumuje brambory a smažený řízek- klasické zdravé jídlo :mrgreen:.
Chtěla bych vidět toho, kdo tuhle bl.ost pustil do eteru a i toho kreativce, co to stvořil :pankac:
:lol: Mě by zajímalo, jestli ti tvůrci vědí, jak jsou ty reklamy trapný, jestli to je záměr. Či jestli jsou takové výtvory myšlený vážně.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1949
15.5.21 18:46
@Popeladym píše: :lol: Mě by zajímalo, jestli ti tvůrci vědí, jak jsou ty reklamy trapný, jestli to je záměr. Či jestli jsou takové výtvory myšlený vážně.

No vidíš… to mě taky :D :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19434
15.5.21 18:48

Nesnáším je všechny, okamžitě vypínám zvuk nebo přepínám televizi…jediná reklama co se mi kdy líbila byla na Fofolu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4171
15.5.21 19:05
@Popeladym píše: :lol: Mě by zajímalo, jestli ti tvůrci vědí, jak jsou ty reklamy trapný, jestli to je záměr. Či jestli jsou takové výtvory myšlený vážně.

To víš, že je to záměr. Reklama nemá být chytrá, má prostě utkvět spolu se značkou, aby se ta značka stala pro posluchače známou, dostala se mu do podvědomí. Všichni nenávidí třeba reklamy na Alzu, ale všichni si ji pamatují a moc dobře vědí, na co ta reklama je a co je to za obchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2741
15.5.21 19:12
@klamonožka píše:
To víš, že je to záměr. Reklama nemá být chytrá, má prostě utkvět spolu se značkou, aby se ta značka stala pro posluchače známou, dostala se mu do podvědomí. Všichni nenávidí třeba reklamy na Alzu, ale všichni si ji pamatují a moc dobře vědí, na co ta reklama je a co je to za obchod.

Jj, tak nějak to bude. Zapamatovatelná za každou cenu. :D Fakt za každou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
15.5.21 19:23

@Kriss Tina nechapu proc do tech reklam strkaj filmy 🤣 🤣 🤣 ( manzelce se moc libi reklama s kotaty, nyni jde varit protoze bezi hlavni program 🤣 🤣 - Nad dopisy divaku)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
15.5.21 19:26

@mayecka na Snickers si nevybavuju ale libilo se mi to s tim jak se meni na fiflenu kdyz ma hlad 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat