Tepla zimní nosici bunda

4
3.10.21 22:56

Tepla zimní nosici bunda

Ahoj holky, nemáte tip na opravdu teplou zimní nosici bundu? Objednala jsem tři ze Zalanda (mamalicious tuším) a i když v popisu bylo, ze jsou zimni, mě přišly spis podzimní… bydlíme 600 m. n. m. a minula zima tu byla fakt kosa, měla jsem velkou perovou bundu a stejnak to bylo někdy málo, takže shanim něco v čem nám nebude zima…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4117
3.10.21 22:59

Ja mam do opravdovych mrazu kozich a pod nej kdyztak vlnene svetry. My Češi nevime, co je opravdova zima :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
3.10.21 23:05

Florence a to je nosici kožich? Nebo jaký, aby se tam vešlo miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
3.10.21 23:14
@Terez 01 píše:
Florence a to je nosici kožich? Nebo jaký, aby se tam vešlo miminko?

Jo, nosici. Aha, promin :think: ne, normalni semišak. Sorry, nepochopila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54340
4.10.21 01:25

Vím, že si lidi hodně chválili ten zimní kabát od Angel Wings, ale koukám, že ještě na letošek není v prodeji (mají novou majitelku). Tak buď počkat nebo z druhé ruky:
https://angel-wings.cz/…minky/kabaty
Taky jsem slyšela dobré reference na bundu I Love Mum, ale ta je snad jenom na přední nošení, pokud nevadí.
Osobně neporadím, zvládla jsem pronosit tři zimy s vrstvením - kombinace mikiny a nikterak extra tlusté bundy. Pod to funkční oblečení (ideál merino), miminko co nejvíc na tělo a co nejvíc vrstev přes nás, šátek s merinem a šlo to :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
4.10.21 03:59

https://www.bonprix.cz/…vena-966343/?…

Zrovna mi přišla, mě se líbí řešení u krku a recenze hodně pozitivní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
4.10.21 07:08

Švagrová má Liliputi kabát, je to teda softshell nahoře a ještě fleece podšívka k tomu, teplý je fakt dost.
https://www.nosenideti.cz/…imni-kabaty/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
4.10.21 07:52

Mam softshell parku s berankem od Angel Wings a nic jineho bych neporidila :) cenu jsem sice pomalu obrecela, ale na druhou stranu je plne vyuzita (da se pouzit jako nosici, ja ji nosila i po odlozeni nositka a budu i ted v zime v tehotenstvi a odnosi i druhe dite) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16469
4.10.21 08:21

Mam tu nejteplejší bundu od Shary (angel wings už loni nesil) a podle potreby jsem to dorovnala termoprádlem pro sebe i mimino. Pak se hrejete navzajem. Letos chci bundu donosit bez nosici vlozky a uz vim, ze bude spis podzimni. Jsem teda z jen Prahy, ale zmrzlina :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1407
4.10.21 08:26

Je fakt, že žijeme ve městě, ale mám klasickou softshell od Jožánka podšitou fleecem a za mě to bylo teplé až až. Vem si, že to dítě hřeješ i ty, plus taky nosítko/šátek. Naopak mi je příjemná fakt do zimy, jak je nad 16 stupňů, tak se v tom nepříjemně peču.

Vždycky můžeš dát dovnitř dítě s tenkým svetříkem.

Když jsem nosila syna a bylo mu 8 týdnů a venku bylo -15 stupňů, tak měl body, tenký svetřík, na hlavě kuklu, na nohy hodně teplé ponožky a návleky z merino vlny. Na nosítko ještě taková fleesová vesta a pak prostě ta bunda. Byl v teple až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54340
4.10.21 09:54

@Ba-stet AW už zas šít začali pod novým majitelem, tak uvidíme… Každopádně ano, když si vezmu bundu, co nosím s dítětem, do identického počasí bez vsadky a bez dítěte, tak je mi fakt zima a musím přidat další vrstvu. Vždycky jsem říkala, že si nejdřív musím pod oblečení nahodit ta kamínka vyhřívací :mrgreen: Tuhle zimu už teda odnosím přes bundu, dítě chce furt nahoru a dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16469
4.10.21 10:21

@ugluk Pro me uz je pozde. Dítě je ambiciózní chodec a kdyz chce výjimečně nosit, tak hezky na ruce, aby mi upadla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.10.21 10:56
@Fonty píše:
https://www.bonprix.cz/…vena-966343/?…Zrovna mi přišla, mě se líbí řešení u krku a recenze hodně pozitivní…

Ta se mu hodne líbí - a je hodne tepla nebo spis taková do mírné zimy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.10.21 11:03

Dekuju všem za rady, zkusím najít jestli někdo neprodává použity angel wings kabát, ta cena za nový je fakt pálka, když to možná bude jen na jednu zimu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16469
4.10.21 11:12

@Terez 01 Kdyžtak se poptej v nějakých nosicich skuipinach. Ty ceny jsou vysoké, ale ja mam teda zkušenost, ze se tyhle znacky, co delaji hlavně nosici věci, fakt vyplati. Maji to vychytane, nikde to neprofukuje a jsou to dobre ušité kusy. Tu bundu z Bonprix neznam (ale celkově jsem od nich neviděla nic, co by stalo za nakup), ale treba nosici Lidl je proti te Share děs… A ja teda vsechno nosím rada i bez te nosící vlozky, je to super oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat