Teplota 37,2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 10.08.18 15:06
Teplota 37,2

Malá měla v 9:00 teplotu 37,2 a hlavu horkou a ručičky studený, je jí 6 týdnů.
A bleje pořád mlíko. Po každém kojení, ale to dělá už od porodnici, krkla si u mě jen 4× za tu dobu co je na světě a u manžela 3× nevím co u sestřiček v porodnici. No prdíky máme pořád. Jestli to nemá z horka, včera byla přehřátá. Já předevčírem z vedra zvracela. Syn má průjmy z koupaliště.
Ale 37,2 je v normě, že?
My máme dudlík co je teploměr, takže ho Duda a on měří teplotu :) četla jsem, že se prý většinou měří zadečkem a odečítá, ale já nic neodecitala.
Jinak dneska blinkala hodně no vyteklo jí to koutkem občas jen veda a slintání, občas i hrudky tam jsou.

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19429 příspěvků 10.08.18 15:11

Změř normálně v zadečku teploměrem. Jinak je to zvýšená teplota, nic hrozného ještě pokud byla taková vedra.

Kriss Tina
Kelišová 5961 příspěvků 10.08.18 15:12

37,2 není žádná závratná teplota, miminka ji můžou mít zvýšenou i tím že je venku horko. Syn si po kojení taky často ublinknul, to je normální, problém by bylo kdyby vyzvracela většinu toho co vypije :think: nemá často čepičku? Že píšeš že má horkou hlavu. S dudlíkem zkušenost nemám, spíš mám takovou že čím větší vymoženosti tím hůř to měří…

IvePr
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 10.08.18 15:16

Miminka binkají to je normální… Teplotu měř digitálem a zadečku a odečti půl stupně. 37,2 je u mimin normální teplota…

AVL18
Kecalka 209 příspěvků 10.08.18 16:35

Teplota v ustech je naprosto fyziologicky vyssi nez v podpazi, stejne jako je v konecniku.. Navic, pokud ten teplomer duda, vytvari to teplo i fyzikalne.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 10.08.18 19:34

@Kriss Tina právě že vyblinká větší část co sní. Doktorka říká, že prospívá a že mám smetanu. V noci spí 9 hodin přes den jí po 4 hodinách. Čepici?!? No vůbec

Kajak18
Kecalka 254 příspěvků 10.08.18 20:48

Teplotu bych neřešila, ta může být teď z těch veder. Moje malá byla dnes na očkování, nejdřív naměřená teplota 37,4 a asi po dvou minutách 36,6. Prostě byla přehřátá z venku. Spíš bych dávala pozor na to ublinkavaní,jestli nevyblinkala vše - tam by pak mohla být i dehydratovaná a to by v těch vedrech, taky nebylo nic moc.

Kriss Tina
Kelišová 5961 příspěvků 11.08.18 18:32

@CoocaCola dávala bych častěji než po 4 hodinach, to je hrozně málo!! Klidně jenom chvíli, ale aspoň co 2 hodiny, v těhle vedrech ji akorát tak dehydratuješ, zkus si být ty 4 hodiny bez napití když je venku skoro 40 stupňů :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >