Teplota v bytě 35 stupňů a miminko

Anonymní
21.6.21 20:47

Teplota v bytě 35 stupňů

Ahojky, ty vedra jsou silene :,( teď večer máme v ložnici 35 stupnu :? Okna dokořán a vůbec to nepomáhá.. ale mám 5ti měsíční miminko a spinka a uplne je mokré, spocene.. a to spi v pline.. mate doma taky takové vedro s mimcem??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1232
21.6.21 20:52

U nás zapršelo, takže konečně vzduuuuch. Jinak jsme měli doma 28 a v podkroví 31, ale tam máme naštěstí klimu.
Co pořídit alespoň mobilní klimatizaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
21.6.21 20:54

Neotvírat okna přes den. Ten horký vzduch nalitne dovnitř. Nejlepší je otevřít v noci okna dokořán i dveře a nechat proudit vzduch. Přes den zatáhnout žaluzie nebo závěsy a neotevirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
404
21.6.21 20:55

Máme v baráku 31 stupňů. Minulý rok kdy měla dcera 16 měsíců tak měla ve vnitř úplně rudý krk, doktorka říkala že musím dceru pořád chladit takže je dcera několikrát denně v bazénku a ještě teďka byla ve větším teďka s náma a pak šup do postele. Takže doporučuji miminko několikrát denně koupat ve vlažné až trochu studené vodě ať nedopadnete stejně jako mi minulý rok. Jo a má u postýlky puštěný větrák

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
21.6.21 20:59

Nevětrate přes den? My větráme jen večer a v noci, ráno kolem 8 okna zavíráme, zatáhne zaluzky atd. Doma 27 stupňů.35 je strašné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37904
21.6.21 21:00

Kup si mobilní klimu, aspoň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
21.6.21 21:03

Kup klimatizaci. Taky máme doma jak v pekle. Nevetram moc přes den, mám zatažená okna, jede větrák a větráme až na noc. Ale i tak je na chcipnuti. Asi taky pofrcim pro klimu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
21.6.21 21:04
@Anonymní píše:
Ahojky, ty vedra jsou silene :,( teď večer máme v ložnici 35 stupnu :? Okna dokořán a vůbec to nepomáhá.. ale mám 5ti měsíční miminko a spinka a uplne je mokré, spocene.. a to spi v pline.. mate doma taky takové vedro s mimcem??

Jako zajímalo by mě, jak jsi vevnitř udělala 35 stupňů, když venku ve stínu bylo 32-33.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
21.6.21 21:08
@Cenarius píše:
Jako zajímalo by mě, jak jsi vevnitř udělala 35 stupňů, když venku ve stínu bylo 32-33.

Jestli bydli pod strechou, tak to neni nijak velike umeni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
21.6.21 21:09

@Cenarius to je hned, 33 ve stínu je hezky, ale na slunci je víc a pokud celý den to slunce peče do bytu, tak je to jak ve skleníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9252
21.6.21 21:11
@Hobitka píše:
Jestli bydli pod strechou, tak to neni nijak velike umeni…

Tak ale tak to má každý rok dávno to má mít vyřešený.

@Kriss Tina píše:
@Cenarius to je hned, 33 ve stínu je hezky, ale na slunci je víc a pokud celý den to slunce peče do bytu, tak je to jak ve skleníku.

Tak snad umí přemýšlet a nenechat si sluncem vypalovat být ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22679
21.6.21 21:13

@Cenarius tak co my víme, třeba tam bydlí krátce a nečekali to :nevim: my taky máme podkrovní byt a i když mám zataženo, větráky, okna otvírám akorát na noc, tak je na padnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14791
21.6.21 21:17

Když je venku 36 stupňů, tak vám pres den okna dokořán nepomůžou, naopak. Otevřete na noc dokořán všechna okna. Ráno v 7 zavřít. Koupila bych mobilní klimatizaci, aspoň jednu místnost, nejlépe ložnici, vychladit na 24. Prodavají se s manžetou, která se nastrci do okna a tou se prostrci hadice, kterou se odvádí ven horký vzduch.
Když byla dcera malinka, bydleli jsme v bytě pod střechou a mobilní klimatizace tady ještě nebyly. Přes noc jsme vetrali a přes den jsem měla v lednici v igelitu dvě vyzdimana plátěná prosteradla a na střídačku jsem je prehazovala přes postylku, ale přes peleste, ne nad postylku, aby to na malou nekapalo. Šel z toho chlad. Takhle jsme to přes den udrželi na 26. Ráno večer vlazna koupel, ne studená. A hodně pít.

Příspěvek upraven 21.06.21 v 21:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19808
21.6.21 21:18

@Cenarius ale to mimino ma nove a o to ji jde. Dospely se s zim popasuje, dite ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14791
21.6.21 21:20
@Cenarius píše:
Jako zajímalo by mě, jak jsi vevnitř udělala 35 stupňů, když venku ve stínu bylo 32-33.

Jak kde. U nás bylo na východní terase, kam svítí slunce dopoledne a na čidlo jen chvíli, bylo ještě ve čtyři odpoledne 36. V tuhle chvíli je tam 27.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat