Termín - leden 2020

4.1.20 15:55

Termín - leden 2020

Ahoj dneska 4.1. Mám daný druhý termín, první byl 27.12. A furt nic :( jsem 40tt přesně. Jsem prvorodička. Příjde mi, že nechce vůbec ven. 6.1. Mám první kontrolu v nemocnici. Na poslední kontrole u gynekoložky jsem měla cs 8. Máte to také tak někdo? Bojím se toho vyvolávání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

146
4.1.20 16:30

Ahoj, mám to stejný jako ty. TP podle ultrazvuku 30.12. a TP dle ms dneska a pořád nic. V úterý nástup do porodnice na vyvolání. Jsem z toho úplně na nervy :pocitac: Mám strach co se bude dít a taky z toho, že přítele pošlou domů a já tam budu sama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
4.1.20 16:35

Holky držím vám palce ať už se prcci rozhoupou mám za sebou dva porody první byl přenášeny podle termínu ms 8 dní druhý teda ne ale vyvolávat jsem nebyla teď čekám 3 miminko ale já mám ještě čas termín na konci března

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 16:51

@Amasonka já jdu v pondělí poprvé do nemocnice tak jsem zvědavá, také se bojím hrozně moc :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
4.1.20 17:05

@Mischellite já už jsem byla v nemocnici 4×, vždy po týdnu a teď naposledy mě úplně vystresovali tim vyvolávánim, od tý doby prakticky na nic jinýho nemyslim. Představovala jsem si to jinak no…Nález pokaždý stejnej- hlavička naléhá, čípek polotuhý, otevř. pro prst těsně. :zed: Mám strach ze všeho a hlavně, že tam budu sama bůhví jak dlouho a nedám to tam, nikdy jsem nebyla v nemocnici :zed: Modlim se každej den, ať se malej rozhoupe sám do úterý :,(
@lovean díky za podporu :hug: 3. mimi, tak to už jsi profík. Já jsem poprvý těhu a jsem z toho fakt s nervama v kýblu teď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
4.1.20 17:16

@Amasonka nemáš za co no popravdě nevím jestli profík po 7 letech od posledního těhotenství už si moc nepamatuji a miminko pro mě už taky bude spanelska vesnice ale tohle těhotenství je jiné dá se říct horší často ní tvrdne břicho a od začátku to stojí za prd tak jsem zvědavá v pondělí jde na kontrolu a po pravdě už bych taky chtěla být na konci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
4.1.20 17:17

Ahoj, ja mam sice termin pozdeji, ale dceru minpred rokem a pul vyvolavali a opravdu to nebylo nic hroznyho :) zavádění vyvolavaci tabletky je sice neprijemny, ale trva to jen chvilku. Davali mi celkem 4, dceri se u me libilo, ale.ja mela. problemy s tlakem, tak musela ven. Porod byl pak fofr, trval 4 hodiny, asi byl intenzivnejsi, ale nic z ceho bych mela trauma ;)..nebojte ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
4.1.20 17:40

@Billie874 Tak 4 hodinky to by snad nemuselo být tak strašný..Ale jak říkám, chtěla jsem to jinak no, máme to do porodnice hodinu cesty a nějak nevim jak to naplánovat, když přítele pošlou domu (jakože asi pošlou), když nikdo neví jak dlouho to bude trvat prostě. Chtěla jsem ho tam mít jako podporu hlavně, že tam bude semnou a ne aby pak přijel třeba k hotovýmu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
4.1.20 17:51

@Amasonka jo to se mi stalo u druhého porodu bohužel muj teď už bývalý manžel byl v práci a nemohl se mnou být ale vezla mě do porodnice maminka mě tedy praskla voda no a maminku poslali domů že to ještě nevypadá no asi po 4 hodinách nebo tak nějak zjistili že už se otvírám udělali mi klistyr a že mám volat volala jsem jak mamce tak bývalému manželovi už končil a ani jeden to nestihl už

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
4.1.20 17:54

@Amasonka takže taky doufám že teď to bude jiné taky tam přítele chci nechci tam být sama jednou už mi to stačilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 20:54

První dítě jsem přenášela 9 dní a taky už mi plánovali vyvolání, naštěstí na to nedošlo.
Můžeš tomu zkusit trošku pomoct - sex bez ochrany (spermie prý obsahují něco, co změkčuje čípek a napomáhá přípravě porodních cest), orgasmus, delší procházka či úklid doma, bylinná napářka (o tom moc nevím, prostě byliny a sednout si nad hrnec, kámošce to pomohlo - nevím ale jaké byliny, to si kdyžtak zjisti) a možná jsou ještě nějaké další „babské“ rady.

• Nahlásit
  • Citovat
5.1.20 09:42

Ahoj holky, neni se ceho bat. 11.12.jsem byla na vyvolani a maly se narodil 13.12. Zuby nehty se drzel a nechtel ven. Nicmene az toho 13.jsem mela hrozny bolesti a trvaly 5 hod. Tabletky ktere zavadi davaji max 2 za den a pokud k porodu nedojde, nechaji pres noc vyspat bez bolesti, rano zacinaji nanovo. Co se tyka partnera, pres noc byt semnou nemohl, ale hned rano po kontrole lekarem dorazil a byl semnou az do 21 hod. Kdybych se pry rozrodila vecer, nechali by ho tam az do porodu. Myslim si, ze ale zalezi na porodnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 09:51

@Sasan84 hrozně se bojím zitra mam kontrolu tak jsem zvedava co reknou. Jak dlouho nechavaji prenaset?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5051
5.1.20 12:43

@Mischellite myslím že max 14 dní ale záleží jak kde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 19:53

Tak jsem byla na kontrole a furt nic vaha cca 3205 g. Dalsi kontrola v patek :(

• Nahlásit