Termín porodu červenec 2023

Napsat příspěvek
Velikost písma:
29.10.22 20:37

@rudepolemaku
To mě mrzí, na jednu stranu jsem ale ráda že nejsem vážně jediná. Hrozně mě to vzalo. Doufám že teď už nám to vyjde. Musíme hlavně myslet pozitivně. Po jaké době od ztráty jsi otěhotněla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1628
29.10.22 20:38

@anavi13 presne, u nas nyni sex absolutne zadny, extremne se bojim! jestli neco bude, tak po 13tt (po screenu), do te doby ani tuk, at je to tam dole jako v balvnce :D trpela jsem tez na hematomy ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1628
29.10.22 20:42

@Barbora201 loni jsem prisla v breznu o miminko (down).. to jsem se uplne slozila a pul roku jsme nechtela o diteti ani slyset, rozbil se mi cyklus. Po pul roce jsem s tim spatnym cyklem otehu, od zacatku spineni, v den MS jsem zakrvacela vic, pak klid, pakzase atd… Na utz bylo videt odloucene vejce, ale drzelo se a rostlo, jenze vyvoj se zacal zpomalovat a v 9tt se zastavilo srdicko.. no co si budem… :X to me rozsekalo znovu. (prosinec 2021), v lednu jsem se rozhodla jit na operaci prolapsu delohy po prekotnem porodu se synem (operovano brezen 22), pote jsem nemohla otehu nejaky cas, byla to narocna operace se sesitim vazu a svalu tam dole. cyklus opet nefungoval… v lete nasazena antina, v srpnu vysazena.. Nyni druhy mesic po vysazeni //… cykly vicemene o 100% lepsi po vysazeni antiny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
29.10.22 21:03

@Barbora201 Ahoj,vítej :hug: Prošla jsem tím samým. Před 6tydny SP. Taky jsem se bála, že to zase nedopadne, ale řekla jsem si že na to nebudu myslet a snažím si to ted užívat :srdce: Muj gynekolog mi rekl ze se muzeme snazit hned, ze jsi telo poradilo samo, a ze máme pohnojeno :mrgreen:.Měl pravdu a povedlo se :dance: Takže budu veřit že se nám všem povede dojít až do cíle a koncem června a v červenci budeme držet v náručí naše miminka :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.10.22 14:51

Ahojte holky ☺️️ ja mam 4 dny od vynechane MS mam pozitivni test. zjistili ze nemam normalni ovulaci, tak jsem brala hormony na podporu a konecne jsem zapadla. Tak snad se to tentokrat uchytilo spravne a prcek vydrzi. Potratila jsem totiz samovolne pred dvema mesici. V pondeli budu volat dr. tak asi pujdu na krev ❤️️ taky jsemmz toho nesva boli me tez v podbrisku a jsem unavena jako byvh vubec nespala :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.10.22 16:52
@Barbora201 píše:
Krásný večer,
Před 6tt jsem si prošla samovolném potratem. Nyní jsem zjistila že jsem znova těhotná. Termín porodu mi vychází na 27.6.
Budu ráda když mě přijměte mezi sebe!
Jsem s toho hodně zmatená a vyděšená,
Třeba se tu najde někdo, kdo si prošel stejnou věcí.

Ahoj, taky jsem mela potrat po ZT v 8tt, otehotnela jsem pak po prvni MS a termin porodu mi vychazi na 1.7., tak doufam, ze ted vse uz vyjde :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
30.10.22 16:58

@dedkova.6 Ahoj :mavam:, máme stejný termín porodu :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.10.22 17:00
@Miri137 píše:
@dedkova.6 Ahoj :mavam:, máme stejný termín porodu :hug:

Super, tak snad dojdeme do cile :D a uz jsi byla u doktora?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
30.10.22 17:37

@dedkova.6 Ještě ne, až příští týden, a ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.10.22 17:38

@Miri137 @dedkova.6 me to vychazi na 10.7, tak doufam ze se to udrzi a taky dojdeme do cile ☺️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
251
30.10.22 17:59

A mě vychází na 5.7. to bude fajne léto plné miminek :srdce: :srdce: odkud jste holky? Že by jsme pak vyrazily s kočarky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.10.22 18:00

@Luciie1811 z Ostravy a ty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.10.22 18:02
@Miri137 píše:
@dedkova.6 Ještě ne, až příští týden, a ty?

Ja mam v planu volat teprv zitra a chtela bych, aby me objednal nejdriv az ten dalsi tyden :) at tam nechodim zbytecne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.10.22 18:03

@Luciie1811 praha:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
251
30.10.22 18:03

@Manas91 nene fakt? Kousek od Frydku-Mi Ístku na vesnici Staříč nevím jestli ti to něco řekne :mavam: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty