Termín porodu červenec 2023

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10
1.11.22 20:05

Ja si tedy delala jen jeden test a to clear blue digital jeste tri dny pred MS.. od ty doby jsem si zadnej jinej nedelala. Verim mu, uz to jsou dva tydny..ale stejne se furt neraduju, dokud nebudu aspon po 1.screeningu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
1.11.22 21:38

@dedkova.6 ooo tak vitej v klubu. Jsme na tom uplne stejne, ja si tez delala jen jeden a ted doufam, ale jak jsem psala vyse mam nutkani 🤣 samozrejme si pockam do ultrazvuku ale radost uz je :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.11.22 21:48
@Manas91 píše:
@dedkova.6 ooo tak vitej v klubu. Jsme na tom uplne stejne, ja si tez delala jen jeden a ted doufam, ale jak jsem psala vyse mam nutkani 🤣 samozrejme si pockam do ultrazvuku ale radost uz je :srdce:

No ja nutkani nemam :D mela jsem trosku pred tema dvema tydny, ale ustala jsem to :D
Taky mam radost, ale po predchozim nezdaru, si to snazim jeste uplne nepripoustet, i kdyz to moc nejde :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
1.11.22 22:05

@dedkova.6 jasne no a kdy jdes na prvni ultrazvuk :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.11.22 22:11
@Manas91 píše:
@dedkova.6 jasne no a kdy jdes na prvni ultrazvuk :dance:

V pondeli, ale nevim jestli to neni zbytecne brzy noo.. ty uz mas termin?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
1.11.22 22:13

@dedkova.6 no ja mam 11.11 a budu v 6 tydnu. Rikala ze uz tam pujde videt, tak uvidime. Ted si v kterem v 5?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.11.22 22:15
@Manas91 píše:
@dedkova.6 no ja mam 11.11 a budu v 6 tydnu. Rikala ze uz tam pujde videt, tak uvidime. Ted si v kterem v 5?

V pondeli to bude 6+1tt, takze ted 5+2tt, ja prave pak letim pryc a sla bych pak az v 9tt..Tak snad tam neco bude :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
1.11.22 22:17

@dedkova.6 joo ja si myslim ze pujde videt fazolka, musis tomu verit ☺️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.11.22 22:18
@Manas91 píše:
@dedkova.6 joo ja si myslim ze pujde videt fazolka, musis tomu verit ☺️️

Věřim, musí tam být :andel: :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32
2.11.22 07:07

To je tak krásný číst, jak se všechny radujeme :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
2.11.22 08:34

@Obycmama ani nevis jaka to je radost, kdyz se clovek snazil dlouho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.22 09:39

Ahoj ženy, tak já se k Vám přidávám :dance:
11.10. jsem měla 2.KET, podle data poslední MS bych měla být 6+4 tt :pankac: Jsem bez vejcovodů, před rokem v tenhle čas jsem prodělala mimoděložní. Je mi čerstvě 27. Úplně chápu ty vaše strachy, já jsem taky podělaná až za ušima, že se něco podělá :zed: Pořád kontroluju, jestli nešpiním/nekrvácím, připadám si kolikrát, jak praštěná :lol: Na ultrazvuk jdu 7.11., měla bych být 7+něco, tak snad půjde brouček už vidět.

Nevolnosti mám teda spíš celodenní, nezvracím, ale nárazově se mi xkrát za den navalí. Prsa mám dost citlivá, posledních pár dní mě dost bolí hlava. Sem tam nepříjemný tlak v podbřišku, neustále hledám nějaké chlácholivé články, že je to v pořádku :lol:

TP mi vychází podle aplikace kolem 24.6., tak uvidíme, jak moc se to změní. Přeju vám všem hodně štěstíčka, ať všechny ty naše prcky donosíme bez potíží a ať se brzo můžeme s těmi našem miminky pomazlit :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
2.11.22 09:43

@Kristýna2710 Ahoj vítej mezi námi :mavam: Bude tvoje první?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.22 09:45

@Miri137 Ano, první :srdce: Doufám, že už půjde vše dobře :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
251
2.11.22 13:04

@Kristýna2710 ahoj já byla na ET 13.10. Dnes jsem 5+3 a těhotenství po ivf se nepočítá podle ms ale podle transferu takže pokud byl 11.10. a měla jsi příklad 5 denní embryo tak to máš takhle :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty