Termín porodu srpen/září 2019

Napsat příspěvek
Velikost písma:
87
5.9.19 15:15

Nějak nám to tu utichlo :think: jaká miminka už jsou na světě pochlubte se :kytka:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
188
5.9.19 16:21

My už :D nějak nesťihám psát. Ne kvůli mimču, ale doháním resty, co jsem s břichem nestihla :lol: bo to už ke konci prostě nešlo. Máme dneska týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
87
5.9.19 19:27

@Asterea no super :) a holčička nebo chlapeček jak se jmenuje? Malý má dnes 4 dny :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2569
5.9.19 20:20

Já bych stíhala i psát, mám docela čas, malá bud spinká nebo basti a starší si hraje i sám. Ale nějak nemám vůbec náladu něco psát, číst apod..jsem strašně líná :zed: úklid mi tu stojí, já se jen valím a jím (když mě děti nechají), hrozny. :roll:

Jinak jsme byli s malou včera na vážení, měla 16 dní a váží už 3,89 :srdce: porodní váha byla 3,46 a domu z porodnice jsme šli s 3,21. Roste mi před očima.
Trochu mě trápí kojení. Ne že by to nešlo nebo že by nebylo mlíčko, ale říká si každé dvě hodiny, to i v noci. Někdy co hodinu, nebo či cucne, pustí a za 20 minut znovu. Nebo za deset minut znovu a takhle během hodin, třeba 3×. Kolikrát je to nepříjemný, bolestivý. Ale zaplať pánbůh že baští zase :)

No a máme náhledy fotek z profi focení, tak až budou upravené, určitě se pochlubim. Zatím něco z domácího alba :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
328
12.9.19 16:51

@popc0rn slaďouš :) taky mi roste před očima, včera ji byl měsíc, už má přes 3,5kg, z porodnice jsme šly s 2700g, porodní váha byla 3010g. Ale je úžasná. O prsa se hlásí každé 3-4 hodinky, pěkně se nacpe a pak kolečko krkanec, škytavka, napít, prdy, někdy ještě se pokaka a pak přebalit a usne. Ale večer nechce moc spát, to usíná pravidelně až okolo 11, přitom někdy i s kojením do hodiny až hodiny a půl zase spí. Jinak je bombová, hodně už zvedá hlavičku a je šikovná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
328
12.9.19 17:00

@popc0rn slaďouš :) taky mi roste před očima, včera ji byl měsíc, už má přes 3,5kg, z porodnice jsme šly s 2700g, porodní váha byla 3010g. Ale je úžasná. O prsa se hlásí každé 3-4 hodinky, pěkně se nacpe a pak kolečko krkanec, škytavka, napít, prdy, někdy ještě se pokaka a pak přebalit a usne. Ale večer nechce moc spát, to usíná pravidelně až okolo 11, přitom někdy i s kojením do hodiny až hodiny a půl zase spí. Jinak je bombová, hodně už zvedá hlavičku a je šikovná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
188
15.9.19 11:46

@Sonuli 46 Omlouvám se, nestíhám psát. Máme rozkopaný barák a plno práce, k tomu jsme se stěhovali o patro, tak doháním co jsem nestihla s tím břichem, poslední měsíc už to moc nešlo. Chlapeček Radim 3300 g. Je to celkem šikula. Když zjistím co se mu nelíbí, tak ani moc neřve. A to řvát umí jak tygr, když chce něco jinak než to je 😀 tak bojujem a učíme se spolu žít. Ale to pujde, zatím jsme vzdycky přišli na to, proč ječel celkem rychle a hned bylo jako když vypneš miminko 😃. Ale musím říct, že jsem plná energie a celý den na nohách, sednu si akorát u kojení a je mi fajn. Po břichu ani památky týden po porodu, je jako před těhu, vejdu se do všeho a padají mi gatě, teda ty, co mi padaly vždycky. Jsem tlustší o dírku na pásku 😆

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.9.19 08:58

Neni nekdo z Vrsovic? Nejaky maminy na prochazky ☺️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
20.9.19 09:03

Jinak na zacatek to bylo sileny nez clovek zjisti co chce atd. Ted uz to je rozmazlinek. Je nam 6 tydnu a jeden den ☺️️ Vazi 4570g a meri 57cm.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2569
4.10.19 08:53

Ahoj ženy, tak my už jsme měli v pondělí 6 neděl!
Ve středu jsme byli na vážení a máme pěknýho buřtíka. Amálka váží 5040g a měří 57cm. Roste před očima porodní byla 3,46kg a 51cm. Dostali jsme pochvalu. Jediné co, tak se Dr nelíbí, že úplně nepase a když hlavu zvedá, má ji otočenou na bok. Takže za tři týdny kontrola a případně rehabilitace :( No a taky se objevila šelest na srdíčku :(

Já jsme úplně v pohodě, akorát se chystám na gyndu. Pořád se nemůžu rozhodnout co za antikoncepci :D jinak už s mužem normálně spíme a vše ok :) jen teda začnu nosit Venušiny kuličky, aby se to dole stáhlo ještě trochu víc. Holt dva přirozené porody se na mě trochu podepsali.
No a chtěla bych začít cvičit. Mám špek :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25
18.10.19 05:45

Procházka

Najde se nekdo na prochazky? Jsem z Vrsovic :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
24.11.19 08:47

Ahoj jmenuji se lucie a máme doma holčičku jménem ema :pankac: :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová