Poradna duly
Jana Čurdová
Ahojky holky zdravím já mám termín 15.2.2025♥️ V pondělí jdu na 1 Screening, držte pěsti, řekli vám na 1 screeningu pohlaví?
@Elen1999 v prvnich 2 těhotenství ano, teď ne
držím pěsti a pokud chceš, přidej se za námi do soukromé skupinky
Ahoj holky, já mam termín porodu 7.2.😊
Máme za sebou už první screening, vše v pořádku, ovšem pohlaví mi řeknou až prý ve 20-22 týdnu😒
Co jsem se bavila s ostatními tak pohlaví věděli už ve 13 týdnu🙈
Co ostatní? Už víte?
@baruska333 Ahojky tak nám řekli pohlaví na prvním screeningu 12+1 v FN Plzeň holčičku a včera 14+0 potvrzena holčička tak budeme mít 3 holku doma ![]()
@Elen1999
No já si myslím že budeme mít holčičku protože škaredím!😂
Ale spíš mě to tak mrzí že už jsem to mohla vědět a budou mě napínat dlouho😒
Ahoj jsem tu nová a termín porodu mám 28.2.2025.Tak ještě, že není přestupny ![]()
Ahoj holky mam termin 8.2. Konec 16 tt momentalne ![]()
Jak se citite? Uz je Vam lepe od 1 trimestru?