Reklama

Test clearblue před vynecháním menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:34
Test clearblue pred vynechanim ms

Ahoj holky, zkousela jste nektera digitalni Clearblue test pred vynechanim MS? Pisou ze lze testovat uz 5 dni pred ocekavanou ms…jake mate zkusenosti?

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reklama

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 26.08.18 12:43

Testovala bych az v den vynechání,at pak nejsi zklamaná. Jinak s touhle značkou zkušenosti nemám, používala jsem obyčejné od dr Maxe.

Evelýna 1
Kecalka 333 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 12:51

Já jsem s ním testovala, ale až po vynechání a když jsem měla obyč test pozitivní. Přece jen stojí dost peněz na to, abych testovala 5 dnů před příchodem MS.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 26.08.18 12:52

Já testovala 9dpo.

bajam
Kecalka 140 příspěvků 26.08.18 13:34

@diiss a vysledek…? :)

lachtanice86
Kelišová 6033 příspěvků 26.08.18 19:35

Je dost drahý na to abych s ním testovala tak brzy.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 27.08.18 09:45

@bajam takový dnes už 39tt

bajam
Kecalka 140 příspěvků 27.08.18 10:22

@diiss to bych nebrala jako chybu testu…:) Test meri mnozstvi hcg v krvi a to na zacatku tehotenstvi velmi rychle roste ale v prubehu tehotenstvi pak klesa…takze v 39tt klidne muze odpovidat mnozstvi v 1-2 tydnu ;) navic asi nikdo nepredpoklada ze clovek se v 39tt bude ujistovat jestli je doopravdy tehotny, takze na to test staveny urcite neni ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 27.08.18 10:36

@bajam co to tu píšete?pani se ptala jestli je možné testovat před MS. Na to jsem ji odepsala ze já testovala uz9dpo …to bylo 27.12.2017 k tomu jsem pripsala ze dnes jsem už 39tt…ze jde testovat i dřív nez při vynechane MS!…netestovala jsem se teď! Nejsu blba!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >