Test clearblue před vynecháním menstruace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:34
Test clearblue pred vynechanim ms

Ahoj holky, zkousela jste nektera digitalni Clearblue test pred vynechanim MS? Pisou ze lze testovat uz 5 dni pred ocekavanou ms…jake mate zkusenosti?

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 26.08.18 12:43

Testovala bych az v den vynechání,at pak nejsi zklamaná. Jinak s touhle značkou zkušenosti nemám, používala jsem obyčejné od dr Maxe.

Evelýna 1
Kecalka 362 příspěvků 6 inzerátů 26.08.18 12:51

Já jsem s ním testovala, ale až po vynechání a když jsem měla obyč test pozitivní. Přece jen stojí dost peněz na to, abych testovala 5 dnů před příchodem MS.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 26.08.18 12:52

Já testovala 9dpo.

bajam
Kecalka 143 příspěvků 26.08.18 13:34

@diiss a vysledek…? :)

lachtanice86
Kelišová 6621 příspěvků 26.08.18 19:35

Je dost drahý na to abych s ním testovala tak brzy.

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 27.08.18 09:45

@bajam takový dnes už 39tt

bajam
Kecalka 143 příspěvků 27.08.18 10:22

@diiss to bych nebrala jako chybu testu…:) Test meri mnozstvi hcg v krvi a to na zacatku tehotenstvi velmi rychle roste ale v prubehu tehotenstvi pak klesa…takze v 39tt klidne muze odpovidat mnozstvi v 1-2 tydnu ;) navic asi nikdo nepredpoklada ze clovek se v 39tt bude ujistovat jestli je doopravdy tehotny, takze na to test staveny urcite neni ;)

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 27.08.18 10:36

@bajam co to tu píšete?pani se ptala jestli je možné testovat před MS. Na to jsem ji odepsala ze já testovala uz9dpo …to bylo 27.12.2017 k tomu jsem pripsala ze dnes jsem už 39tt…ze jde testovat i dřív nez při vynechane MS!…netestovala jsem se teď! Nejsu blba!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >