Tetování na prst

1.7.15 14:18

Tetování na prst

Ahoj všem :) chtěla bych se zeptat jestli má někdo tetovani z boku na prstu na ruce, chtěla bych si tam nechat vytetovat jméno dcery ale někteří me odrazují ze se to používáním zničí. Můžete sem hodit i fotky, děkuji Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
1.7.15 14:27

@zuzana.vincurova nezničí, ale počítej s tím, že budeš mít problémy v práci atd.. bo je to vidět. a zmodrá to, to je fakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
1.7.15 14:29

Kdysi jsme si s manželem chtěli nechat vytetovat snubáky a tatér nás od toho odrazoval. Už si ale nepamatuju proč, ale byl přesvědčivý, tak jsme do toho nešli ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 14:29

Nemyslím že by v práci někomu vadilo jemný napiš Nela mezi prsty :) a i kvalitní tetování zmodra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Omiii
1.7.15 14:32

@zuzana.vincurova
Tetovaná nejsem, ale kamarádka má tetováni z boku dlaně u malíčku a musí chodit často na doplnění, jakoby se to ošoupe a barva vypadá, říkala mi, že nikdy více :nevim: (a to má i jiná tetování)

• Citovat
  • Upravit
56906
1.7.15 14:42
@zuzana.vincurova píše:
Nemyslím že by v práci někomu vadilo jemný napiš Nela mezi prsty :) a i kvalitní tetování zmodra?

věř, že i taková kravina může vadit, počítej s tim. Jinak ano, na prstech a celkově na vrchní části ruky to má tendenci modrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4289
1.7.15 14:47

Taky jsem to moc chtěla a můj tatér mě od toho taky odradil.. Prý je to blbé místo, loupe se to, barva modrá a odpadává… Kamarádka má z boku prstu a je pravda, že to má místama vypadlé a nevypadá to moc hezky… Ale ze začátku to bylo krásný!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 14:48

Ach jo a Já se do toho tak zamilovala :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.7.15 14:49
@zuzana.vincurova píše:
Ach jo a Já se do toho tak zamilovala :(

jsou lepší místa, kam to dát ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 14:50

To právě nevim :) strašně se mi to libi mezi ty prsty a nevím kam jinam :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
1.7.15 14:51
@zuzana.vincurova píše:
To právě nevim :) strašně se mi to libi mezi ty prsty a nevím kam jinam :(

máš celé tělo.. najdeš na něm x mnohem lepších míst, kde kéra netrpí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
1.7.15 15:03

Nám nechtěli skoro nikde vytetovat ani snubní prstýnky, protože se to brzy zničí a nebude to hezké… navíc se to prý dělá jinou technikou… zkus vymyslet něco jiného :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10248
1.7.15 15:11

Kamarádka byla v pondělí, tak jsem zvědavá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
1.7.15 16:16
@zuzana.vincurova píše:

V tvé současné práci možná ne, ale kde máš jistotu, že v ní budeš až do důchodu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.7.15 17:16

Každý druhý má tetovani na ruce a mají práci :) na toto jsem se neptala :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie