Těžký průběh hádek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:31
Tezky prubeh hadek

Ahoj, predem se omlouvam za anonym, je to dost citlive, snad pochopite. Docela by me zajimalo, zda ma nekdo stejnou zkusenost a dopadlo to treba dobre.

S partnerem mame male dite, jsme spolu cca 4 roky. Jde o to, ze kdyz se pohadame, tak je to cim dal tim horsi… uz ten prubeh hadky nebyva pekny. Partner, jakoby nemel klapku a jak je nastvanej, tak nebere vubec ohledy na moje city a nejednou pouzil nejakou informaci, kterou jsem mu sdelila ve slabe chvilce, proti me. Ja mam pak pocit, ze si me vubec nevazi a ze me ani nemiluje, kdyz umi tak ublizit. Trapi me i situace po hadce.. vetsinou se spolu nebavime treba i tyden a je akorat dusno. Zacina ve mne hlodat cervicek, ze toto opravdu neni normalni a rada bych znala nazory ostatnich.

Jinak k sobe, nejsem zadny svatousek, ale min poslednich 5 hadek vyvoval partner, bylo receno tolik veci, ze ja sama za nim proste nemuzu prijit a nechat to byt, mam pocit, ze by se mel aspon omluvit.

Takze jak na to, nejaka poradna, zacit u sebe?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:40

Jo meli sme takove obdobi, doporucuji zacit u sebe, nam to pomohlo, i pritel se pak ke me zacal chovat lepe…ted jsme v pohode…museli jsme si najit cestu jak se jeden k druhemu chovat a co uz je moc…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.18 21:53
@Anonymní píše:
Jo meli sme takove obdobi, doporucuji zacit u sebe, nam to pomohlo, i pritel se pak ke me zacal chovat lepe…ted jsme v pohode…museli jsme si najit cestu jak se jeden k druhemu chovat a co uz je moc…

My se tedy nehádali, ale začínali jsme jako velmi dobří přátelé. Neustále jsme do sebe rýpali a snažili jsme se tak trumfnout toho druhého. Dokud jsme spolu jen chodili, bylo to fajn, to pošťuchování pár hodin denně. Ale jakmile jsme se sestěhovali a ryli do sebe nonstop celé dny, bylo to neúnosné. Často jsme to přehnali a pak byli smutný nebo trucovali. Museli jsme si taky vyjasnit, kde je ta hranice, za kterou už je to tabu. Prostě, jak se k sobě chovat. Naučit se spolu komunikovat. Taky okamžik, kdy se přestat dohadovat a vážně si promluvit. Od té doby už uběhlo pár let a máme klid :kytka: Jakmile se začnete hádat, ukončete to hned v počátku a promluvte si znovu později až s chladnou hlavou a v klidu.

Esmeralda75
Závislačka 4146 příspěvků 31.01.18 06:48
@Anonymní píše:
Ahoj, predem se omlouvam za anonym, je to dost citlive, snad pochopite. Docela by me zajimalo, zda ma nekdo stejnou zkusenost a dopadlo to treba dobre.

S partnerem mame male dite, jsme spolu cca 4 roky. Jde o to, ze kdyz se pohadame, tak je to cim dal tim horsi… uz ten prubeh hadky nebyva pekny. Partner, jakoby nemel klapku a jak je nastvanej, tak nebere vubec ohledy na moje city a nejednou pouzil nejakou informaci, kterou jsem mu sdelila ve slabe chvilce, proti me. Ja mam pak pocit, ze si me vubec nevazi a ze me ani nemiluje, kdyz umi tak ublizit. Trapi me i situace po hadce.. vetsinou se spolu nebavime treba i tyden a je akorat dusno. Zacina ve mne hlodat cervicek, ze toto opravdu neni normalni a rada bych znala nazory ostatnich.

Jinak k sobe, nejsem zadny svatousek, ale min poslednich 5 hadek vyvoval partner, bylo receno tolik veci, ze ja sama za nim proste nemuzu prijit a nechat to byt, mam pocit, ze by se mel aspon omluvit.

Tak co si tady napsala bys měla říct partnerovi, když se nehadate.Ze ti to vadí a nevyhovuje pak spolu týden nemluvit. A taky to že to v hádce přehání. Z mých zkušeností, je to ale hlavně o povaze.Kdyz je někdo zvyklej že se urazí a tejden nemluví, to je katastrofa.Ale zkusila bych si s ním promluvit za jaky meze už nepůjdete. Nebo se o něco hadate a když tě začne vyčítat úplně jiný věci, starý třeba rok a vytahovat to, tak bych odešla z místnosti ať se hada sám ze sebou. Nejhorsi když ten člověk nemluví a ani nevis proč. Mame takovýho v rodině, trvalo dlouho se s ním domluvit.Ted už máme hlášku na něj -s prominutím -mluv nebo s. r písmena, to ho už spolehlivě odbourá a mluvi :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 07:52

@Esmeralda75 no, asi to taky bude na dlouho, tohle vyladit. Nejhorsi je, ze kdyz vidim, ze je na me nasrany, kvuli tomu, ze ON serve za neco ME, misto toho, aby se treba omluvil, tak si s nim uprimne nemam co rict. To se pak ani nesnazim o nejake rozhovory, protoze me to zere. Ale uz vidim chudaka nase dite, az bude vetsi a rodice vecne nafuceny, des, neni nic horsiho nez dusno v domacnosti. To je tak clovek porad doma se vzteklym batoletem a pak prijde jeste nastvanej otec????

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 07:59
@Anonymní píše:
@Esmeralda75 no, asi to taky bude na dlouho, tohle vyladit. Nejhorsi je, ze kdyz vidim, ze je na me nasrany, kvuli tomu, ze ON serve za neco ME, misto toho, aby se treba omluvil, tak si s nim uprimne nemam co rict. To se pak ani nesnazim o nejake rozhovory, protoze me to zere. Ale uz vidim chudaka nase dite, az bude vetsi a rodice vecne nafuceny, des, neni nic horsiho nez dusno v domacnosti. To je tak clovek porad doma se vzteklym batoletem a pak prijde jeste nastvanej otec????

Na to nemusí být dítě větší. Vnímá to už teď. Jestli chcete vztah udržet, musíte si promluvit. Neřeš kdo se má první omluvit. Udělej dobrou večeři a v klidu mu řekni, že tě to trápí. A každý ať začne sám od sebe.

Uživatel je onlinelilith1
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 31.01.18 08:47
@Anonymní píše:

Nedovedu si představit s partnerem nemluvit týden, když se pohádáme tak nevydržím nemluvit, musím to nějak dořešit..obdivuji lidi co dokáží dělat tiché domácnosti, týdny nemluvit..to by mě zabilo.. :nevim:

carola
Kelišová 6760 příspěvků 31.01.18 08:49
@Esmeralda75 píše:
Tak co si tady napsala bys měla říct partnerovi, když se nehadate.Ze ti to vadí a nevyhovuje pak spolu týden nemluvit. A taky to že to v hádce přehání. Z mých zkušeností, je to ale hlavně o povaze.Kdyz je někdo zvyklej že se urazí a tejden nemluví, to je katastrofa.Ale zkusila bych si s ním promluvit za jaky meze už nepůjdete. Nebo se o něco hadate a když tě začne vyčítat úplně jiný věci, starý třeba rok a vytahovat to, tak bych odešla z místnosti ať se hada sám ze sebou. Nejhorsi když ten člověk nemluví a ani nevis proč. Mame takovýho v rodině, trvalo dlouho se s ním domluvit.Ted už máme hlášku na něj -s prominutím -mluv nebo s. r písmena, to ho už spolehlivě odbourá a mluvi :mrgreen:

To je dobrý. :lol:

Esmeralda75
Závislačka 4146 příspěvků 31.01.18 10:44
@lilith1 píše:
Nedovedu si představit s partnerem nemluvit týden, když se pohádáme tak nevydržím nemluvit, musím to nějak dořešit..obdivuji lidi co dokáží dělat tiché domácnosti, týdny nemluvit..to by mě zabilo.. :nevim:

Jo tohle já úplně nenávidím a jednou už mi ta dotyčná tak vytocila s tím nafukováním, že jsem si řekla dám ti okusit vlastní medicínu, takže jsem přestala mluvit, trvalo to přesně hodinu, pak na mě dotyčná promluvila a schliple se ptala co se stalo, takže já to nevydržela a bouchla smíchy. Pak jsem jen řekla, vidíš jaký to je a to to byla 1 hodina.To nemluvení je na houby. :?

Esmeralda75
Závislačka 4146 příspěvků 31.01.18 10:49

Zase v hádce já automaticky zvedám hlas a rvu, ale když na mě druhej houkne ať nervu, drobet se pritlumim, taky kolikrát kecnu kravinu, ale zase se umím omluvit.Jak má ten druhej vědět že to přehnal když mu to ani neřekneš a jen nemluvíš? Nakydat na hlavu, že to přehnal a říct mu, máš se omluvit, když ses choval jak hovado, otázka zas je jestli to probere ten chlap :nevim:

Esmeralda75
Závislačka 4146 příspěvků 31.01.18 10:51

Pobere

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 11:40

@Esmeralda75 no to ja prave udelam, rekla jsem mu, ze to prepiskl, ani se neomluvi a jeste chodi nafucenej. Nemelo to ovsem efekt.

Esmeralda75
Závislačka 4146 příspěvků 31.01.18 17:14
@Anonymní píše:
@Esmeralda75 no to ja prave udelam, rekla jsem mu, ze to prepiskl, ani se neomluvi a jeste chodi nafucenej. Nemelo to ovsem efekt.

Budeš muset bejt jak pokažená gramofonová deska a omlacovat mu to o hlavu, i bych třeba ve sranda říkala, tak a nezapomeň se urazit na tejden jak ženská a tak…snad se nad sebou zamysli.Hele mne se stalo že jsem byla s chlapem a za 7 měsíců jsme se nepohadali, pak byl pidikonfliktek, kravina co bych si vyrikala s každým za 10 min. Prisel nafouklej, nastvanej, řek mi rozchazim se s tebou.Ja se ho snažila rozmluvit, co se ho tak dotklo, řek mi mluvit nebudu, nechci a bylo vymalováno. Ja no snad si to vyrikala, sebral se a utek.Uz jsme si to nikdy nevyrikali, i tohle se deje 8o. Byl to pro mě šok, takze i ve tvém případě, na hádku a její vyřešení musí být dva, když se ten tvůj bude chovat jak kokot, ty sama nic nezmuzes. Takze radim, mluvit, mluvit,mluvit.Ted když spolu mluvíte, snažila bych se mu vtlouc do hlavy že se choval blbě a takhle teda ne.No ale z moji zkušenosti, todle je běh na dlouhou trat :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a trhan: Justin Bieber dělá půvabné Hailey ostudu na každém kroku!

Tihle dva jsou v poslední době snad diskutovanějším párem než slavní... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >