Tiny Love 3v1 (Cozy) Rocker Napper - zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Snowdonia
Stálice 74 příspěvků 12.12.18 14:17
Lehátko Tiny Love 3v1 (Cozy) Rocker Napper - zkušenost?

Ahoj holky,
zaujalo mě tohle lehátko od Tiny Love, ale ráda bych nějaké praktické zkušenosti s ním. Na stránkách e-shopů je dle mého málo informací a o praktickém užívání se tam člověk mnoho nedozví. Vidím ho celkem dost v bazarech a většina píše, že používala jen půl roku a to mě trochu zaráží (na první dítě jsem měla obyčejné bazarové vibrační lehátko Bright Starts do 18 kg a syn tam občas byl možná až do roka). Teď bych ráda toto kvůli tomu, že dá položit (u výše uvedeného se nám rozbili počítání a tak potřebuji jiné), ale ráda bych nějakou osobní zkušenost (ideálně k níže uvedeným otázkám, úplně dole shrnuji to, co mě zajímá nejvíce).

Jde celé svléknout a vyprat nebo jde jen matrace?

Opravdu je nosnost do 18 kg?

Jak dlouho jste ho využívali (ať už na ležení nebo jako sedátko)?

Jak se tam dítě vejde na délku (ať už ležení nebo i na sezení)?

Jak moc se dá posadit (z videa mi přijde, že moc ne a je spíše v pololehu)?

Na jakém principu jsou „kšíry“ (suchý zip/„kalhotky“, přezka)? Jak Vám poutání vyhovovalo?

Jak moc se dá rozhoupat (z videa mi přijde, že moc ne a jako kolébka tedy moc nefunguje)?
Může si ho dítě rozhoupat samo (když je větší)?

Dá se snadno přenášet?

Jak je skladné, dá se vůbec složit v celku (a strčit třeba pod postel) nebo jen rozložit na součástí?

Jak jste spokojení s hračkami a melodiemi?

Jak moc lehátko vibruje?

Lze kolotoč snadno otočit bez probuzení dítěte (nevrže například nebo něco podobného)?

Předem díky za případné zkušenosti a recenze, vím že otázek je mnoho. Nejvíc mi jde o pratelnost, využití po delší čas (tedy jak je nastavitelné do sedu a jak je prostorné) a to, jak moc houpe (jestli se dá využít i jako minikolébka, pro vibrace a melodie bych ho primárně nekupovala), jestli se tam dítě vrtěním pohoupe vlastním pohybem (jako u běžných vibračních lehátek) a na jakém principu je poutání (pokud je např na suchý zip, tak tam dítě asi moc dlouho nevydrží, protože se odpoutá).

Příspěvek upraven 12.12.18 v 15:06

Reakce:
malákráličice
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 12.12.18 14:37

@Snowdonia Mame ho a jsme s nim spokojeni. Na vsechny otazky se mi odpovidat nechce :D , ale podle toho, na co se ptas, by ti asi nevyhovovalo. Pratelna je jen matrace. Zapinani na klip jako ve sportaku. Slozit nejde.

Snowdonia
Stálice 74 příspěvků 12.12.18 14:45

@malákráličice Díky i tak.
Ještě mám pár dotazů níže, pokud zvládneš odpovědět. Je to to, co mě zajímá asi nejvíc. Bez praní a slozitelnosti se asi obejdu.

A co ten sed, jde jen do polosedu?

A houpání, je to jako kolébka aspoň trošku (tedy jde dítě uspat aspoň trochu houpáním)?

Rozhoupe to větší dítě samo, nebo v tom může jen sedět/ležet? Jde mi o to, jestli funguje i jako jiná vibrační lehátka a dítě se v tom vrtěním nožkama aspoň trochu zhoupne.

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 12.12.18 15:52

@Snowdonia Dcera je jeste mala (2mesice), tak to sezeni moc neposoudim. Sama se trochu rozhoupe uz ted. Nebo ji rozhoupe kralik, kdyz probiha kolem :mrgreen: Zrovna ted v tom lezi a prihoupavam ji jen nohou. Vibrace nepouzivame, ty se ji nelibi. To hrani jsou stejne otravne melodie jako u jinych hracek pro deti. Davam ji tam v hnizde, aby byla vic natesno. Libi se mi, ze v tom muze normalne lezet.

Snowdonia
Stálice 74 příspěvků 12.12.18 17:03

@malákráličice Tak když to houpe, tak je to super :) Ještě počkám, jestli ještě někdo nenapíše, ale asi mám vybráno. Na jedněch stránkách jsem totiž viděla tohle lehátko v šedé (kterou bych chtěla) zlevněné na cenu toho, za kolik jsem často viděla ty bazarové, a nevím, jak dlouho ta akce bude platit, tak abych to neprošvihla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >