Tipy na eshopy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30
3.11.21 10:54

Tipy na eshopy

Dobre dopoledne, sháním věci na vánoce a potřebuji poradit.. Ráda bych e-shop typu Alza, kde je velký výběr a od všeho něco (chápeme, kvůli poštovnýmu a taky pohodlnosti :mrgreen: ) poradite mi? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11016
3.11.21 11:00

Jsi nikdy v životě neviděla heureka.cz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
3.11.21 11:11
@Cenarius píše:
Jsi nikdy v životě neviděla heureka.cz?

S Heurekou snad několik obchodů právě tohohle typu (včetně Alzy) ani nespolupracuje, jak je tam má najít?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
3.11.21 11:14

kukacka.cz tam je vsehochut. Zalezi, co potrebujes sehnat, nebo darky.cz akorat tam neni elektro tolik. Mozna jsem neporadila, mozna poradila, nevim. :mrgreen:
Edit: Ja takove eshopy hledam tak, ze tu vec, kterou nejvic shanim si vyheurekuji (popr. zbozi.cz, tam to dava uplne jine a mnohdy i levnejsi veci nez heureka) a proklikam ty obchody, co krom me veci nabizi. Vetsinou jsem diky tomu prave narazila na eshop, kde jsem sehnala skoro vse. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.11.21 11:24

@Capricorn61 dekuju na kukacku se podívám :lol: já si nic vyheurekovat nemůžu, protoze nevím co hledám, chtěla jsem právě e shop kde je všeho chuť abych mohla sehnat od všeho něco :mrgreen: dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
3.11.21 11:30
@MrsNorris píše:
S Heurekou snad několik obchodů právě tohohle typu (včetně Alzy) ani nespolupracuje, jak je tam má najít?

No jen Alza, jelikož si to jako největší e-shop může dovolit. A pak malé, které na to nemají peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
3.11.21 11:32
@Adelka08 píše:
@Capricorn61 dekuju na kukacku se podívám :lol: já si nic vyheurekovat nemůžu, protoze nevím co hledám, chtěla jsem právě e shop kde je všeho chuť abych mohla sehnat od všeho něco :mrgreen: dekuju

Nerozumím tvým myšlenkovým pochodům. Heureka má úplně stejné kategorie jak velké e-shopy a i víc. Takže na heurece to hledat nemůžeš protože nevíš a v úplně stejným systému na velkým e-shopu to najdeš? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1170
3.11.21 11:38
@Cenarius píše:
Nerozumím tvým myšlenkovým pochodům. Heureka má úplně stejné kategorie jak velké e-shopy a i víc. Takže na heurece to hledat nemůžeš protože nevíš a v úplně stejným systému na velkým e-shopu to najdeš? :think:

Tak tak :palec:, maji tam prave primo kategorie jako - darky pro muze, pro zeny, pro deti atd. Taky jsem se tak divala na inspirace. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
3.11.21 11:41
@Cenarius píše:
No jen Alza, jelikož si to jako největší e-shop může dovolit. A pak malé, které na to nemají peníze.

Já mám letos třetinu dárků ve dvou balících z Amazonu a něco mi říká, že ten si taky nevyheurékuju.
Ale beru, že to není eshop. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.11.21 11:45

@Cenarius já nechapu proč jste hned tak v opozici, já s heurekou zkušenosti nemám, tak bych prosila trochu v klidu, ano. Já nevím jak to tam chodí, ted si vše hledám. Šlo mi o to, že bych ráda narazila na jeden velký eShop kde je x kategorii, abych tam toho nakoupila co nejvíc a přišlo mi to v jednom balíku, s jedním poštovným. Nevím proč hned zas tak útočně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
3.11.21 11:47

Mall.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4039
3.11.21 11:51
@Markytka14 píše:
Mall.cz

Oni mají dnes většinu věcí v partnerském prodeji.
Takže asi neklapne ta idea jednoho poštovného a jednoho balíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26455
3.11.21 12:05

Tak záleží co hodlas kupovat. Já třeba ráda nakupuju i přes lidlshop, hlavně treba oblečení pro děti, mají hezké dřevěné hračky, věci na sport, nářadí, teď sem tam brala nějaké ložní prádlo, apod. Ale jinak nějaký e-shop kde mají všechno neznám, já si prostě dárky naplánuju a pak objednávám víc věcí najednou, třeba knížky vezmu z knižního klubu, tam mají i nějaké dekorace, kalendáře, hry atak. Ale vybrat komplet dárky z jednoho místa bych nezvládla :D spis to chce sledovat akce, když mají třeba poštovné zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.11.21 12:27

@Kriss Tina já vim ze se mi asi nepostesti všechno :mrgreen: ale co nejvíc z jednoho e shopů bych chtěla no, loni jsem x věci kupovala z bestdarky.cz tam právě bylo taky od všeho něco, tak jsem myslela ze mi tu někdo něco podobného poradi :mrgreen: ale lidlshop me nenapadlo, mrknu taky, dekuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
3.11.21 12:28
@MrsNorris píše:
Já mám letos třetinu dárků ve dvou balících z Amazonu a něco mi říká, že ten si taky nevyheurékuju.
Ale beru, že to není eshop. :)

A co by to bylo? Jen je asi mimo hledat na českém srovnavaci zahraniční eshopy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat