Tipy na výlet s miminkem

27.10.19 07:05

Tipy na výlet s miminkem

Mám doma třítýdenní miminko a s přítelem jsme přemýšleli, že už by jsme mohli vyrazit na výlet. Máte někdo nějaké tipy nebo doporučení na fajn výlet s kočárkem? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

288
27.10.19 07:08

Odkud jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18482
27.10.19 07:20

Vsude, kde projedes s kocarem. :nevim:
Doporucuji nebyt lina, vybrat nejakou destinaci, co te zajima a kouknout na mapy.cz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13244
27.10.19 07:23

Já teda chodila po výletech spíš se šátkem :lol: to sme mohli prakticky kamkoliv, akorát sem nelezla tam, kde by malý mohl začít brečet a rušit ostatní návštěvníky (prohlídky muzeí, zámků apod). Ale do přírody kamkoliv, měla jsem 2 týdenního v šátku i na nějakém food festivalu ve městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
27.10.19 07:34

@Kačka999 u nás vede zoo, vesměs tam je kde přebalit a nakojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22665
27.10.19 07:38

Jeďte tam, kde se líbí vám, dítěti v kočárku je to jedno. Park mu bude bohatě stačit nebo kdekoliv kde je slušnější cesta nebo chodník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4563
27.10.19 08:03
@Kačka999 píše:
Mám doma třítýdenní miminko a s přítelem jsme přemýšleli, že už by jsme mohli vyrazit na výlet. Máte někdo nějaké tipy nebo doporučení na fajn výlet s kočárkem? :)

Nekam, kde nejlepe neni moc lidi. S tak malym mimcem bych nejezdila daleko…ale tohle mame kazdy jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6242
27.10.19 08:13

Hele, já třeba život s miminkem a před prakticky nezměnila. Chodili jsme, kam předtím (samozřejmě vyjma kina, divadla a podobně, kde by mohlo rušit). Klidně jdu s holkama na kafe, jezdíme do Zoo, na poutě. Mimčo v kočárku většinou spí. Teď máme druhé, s kámoškami se scházíme většinou v hernách, protože děti mezi rokem a dvěma v kočárku nevydrží a ne vždy je super počasí. A naši maličkou beru s sebou. Ani z syna jsem nikdy nedodržovala nějaké extra opatření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
27.10.19 08:44

Tak malému miminku je to jedno a spíš si teda myslím, že na výlety je ještě brzo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48229
27.10.19 08:45

Kamkoliv mimo davy. Mimču je to úplně jedno, zachumlej ho do kočáru a vyražte, kam se chce vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4563
27.10.19 08:46

@Aduš8 tak 3 tydenni dite vzit ted, kdy kolem radi same chripajzny a kasle, do herny asi neni nejlepsi napad :mrgreen: kdyz jdeme ven, vetsina deti ted chrchla…ale nerikam nechodit nikam. Ale zas jak jsem psala, kazdy ma tohle nastavene jinak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4563
27.10.19 08:47
@lucik2011 píše:
Tak malému miminku je to jedno a spíš si teda myslím, že na výlety je ještě brzo

Ja taky, ale jsme tu vyjimky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6242
27.10.19 09:03

@Kukacka123 tak jelikož mám dvouleťáka v jeslích, kam u nás v Německu chodí i děti nastydlé, protože rodiče mají nárok na paragraf jen 9 dní v roce, tak to fakt neřeším. Chodí domu věčně unudlaný a malá od něj ještě nic nechytla. Ani ode mě angínu, kterou jsem stihla od porodu dvakrát, ani syndrom ruka, pusa, noha, kterým nás potěšil hned po příchodu z porodnice. Ale na druhou stranu musím podotknout, že u nás je v herně maximálně 10 dětí, nejsme velké město. A hlavně jsem to myslela tak, že jakmile jsou děti dvě, tak se prostě to starší nedá držet doma jen aby se mladší nenakazilo. A syna opravdu po parku na procházce běhat nebaví :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4563
27.10.19 09:35
@Aduš8 píše:
@Kukacka123 tak jelikož mám dvouleťáka v jeslích, kam u nás v Německu chodí i děti nastydlé, protože rodiče mají nárok na paragraf jen 9 dní v roce, tak to fakt neřeším. Chodí domu věčně unudlaný a malá od něj ještě nic nechytla. Ani ode mě angínu, kterou jsem stihla od porodu dvakrát, ani syndrom ruka, pusa, noha, kterým nás potěšil hned po příchodu z porodnice. Ale na druhou stranu musím podotknout, že u nás je v herně maximálně 10 dětí, nejsme velké město. A hlavně jsem to myslela tak, že jakmile jsou děti dvě, tak se prostě to starší nedá držet doma jen aby se mladší nenakazilo. A syna opravdu po parku na procházce běhat nebaví :nevim:

Mne treba prijde, ze ty domaci bacily se tak snadno neprenasi. Ja od dcery taky nic nechytim, ona ode me taky ne…ale chodit dobrovolne mezi chrchlajici deti s tritydenni? Taky jde o to, v jakem obdobi do te herny jdes no. To mi prijde proste brzy…neco jineho je taky uz kapku vetsi ditko ;) ale tak tohle ma asi kazdy jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama