Tlačítkový mobil - internet. Jaký?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzka28
Kecalka 173 příspěvků 17.05.19 11:45
Tlačítkový mobil - internet. Jaký?

Ahoj, prosím Vás nesmejte sa mi, ja som človek, pre ktorého neboli vyrobené dotykáče :lol:
Možno je nás takých viac a preto sa chcem spýtať, jaký je relativne dobrý, aby tam išiel aj net, s jakým ste boli spokojní? Mala som doteraz Samsung GT-S5611, uplne super, ale zháňam iný, možno je aj nejaký lepší, len o ňom neviem… Tento mi držal krásnych 7 rokov, ale už tam hapruje tlačítko 3 a teda sa mi nedá dobre písať. Druhé takéto sú, aj jeden mám kúpený cez bazar, ale neni tam stejný software a nevyhovuje mi (vyskúšala som viac bazarových stejných). Keby ste mali nejakú skusenost, napište prosím. Láka ma ta robustná značka Catepillar. Díky

Reakce:
Janee19
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 17.05.19 12:27

Tchán (62) tlačítkový Catterpillar má a nezvládá ho, ale to bude asi jím :lol: Jinak je to dobrý telefon, v rodině máme i dotykový a uvažuju o něm taky, svůj už jsem kolikrát rozbila :roll:

Žirafka D.
Kecalka 144 příspěvků 18.05.19 02:23

@zuzka28 Jééé… tak nejsem jediný odpůrce dotykových mobilů :potlesk:… S dovolením se vetřu a budu se také inspirovat… S5611 mám 6. rok a pro mě je naprosto boží :srdce: Před čtyřmi roky jsem ho vyprala (krásně celý prací cyklus i s předpírkou a na 90°C) a do minulého měsíce fungoval jak hodinky…Ale teď mě začíná trochu zlobit, tak začínám koukat po něčem jiném, ale nic moc jsem zatím nepotkala :( :think:

zuzka28
Kecalka 173 příspěvků včera v 07:40

@Janee19 :potlesk:
@Žirafka D. tak super, ja sa cítim jak tele - ked idem sadnút nekam na kaffe a píšem zprávu, schovam si ho do klína a píšem tak, lebo tie pohlady, že v dnešnej dobe dotykáčov tlačítkový :mrgreen: mne sa lúbi tento, je to Samsung. Má stejné menu jak ten S5611, ale uť neni v predaji :zed: takže jedine bazarový https://www.mall.cz/…550-stribrny
ale teda to jak si ho oprala - dobrééé :lol: :pankac:

Žirafka D.
Kecalka 144 příspěvků včera v 11:13

@zuzka28 Jo, a dobrééé bylo hlavně to, že i potom ještě čtyři roky funguje bez jediného problému. :-D… Já se za to nestydím :-D… Nevadí mi se odlišovat. Jen je škoda, že prostě není nic moc k sehnání. :roll:

zuzka28
Kecalka 173 příspěvků včera v 22:44

@Žirafka D. To máš pravdu, neni. Napr. ten v odkazu nemá ani fb, co ja potrebujem a chcem… Tak mne tiež nevadí sa odlišovat, akorát ja ho mám aj tak už doškrkaný, ošúchaný, keby bol aspoň čistý trošku :-)

Váš příspěvek
Reklama