Tlakový holter error

Anonymní
4.8.21 19:31

Tlakový holter error

Ahoj, dnes ráno mi nasadili tlakovy holter a posledních pár hodin to píše jen error. Stalo se to i sestricce pri tom, jak mi to nandala a na druhy pokus to šlo normalne. Tim, ze tam je error, tak to mereni je castejsi. Uz me silene boli ruka a nic z toho. Nemáte někdo zkusenost? Nejradeji bych to sundala, nejake hodnoty uz maji a ja se asi brzy zblaznim :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35607
4.8.21 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes ráno mi nasadili tlakovy holter a posledních pár hodin to píše jen error. Stalo se to i sestricce pri tom, jak mi to nandala a na druhy pokus to šlo normalne. Tim, ze tam je error, tak to mereni je castejsi. Uz me silene boli ruka a nic z toho. Nemáte někdo zkusenost? Nejradeji bych to sundala, nejake hodnoty uz maji a ja se asi brzy zblaznim :cert:

Máš ho nasazený správně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 19:38
@Russet píše:
Máš ho nasazený správně?

Jo mam, normalne se cely nafoukne a pak pri vyfouknuti to napise Error

• Citovat
  • Nahlásit
35607
4.8.21 19:40
@Anonymní píše:
Jo mam, normalne se cely nafoukne a pak pri vyfouknuti to napise Error

Asi bych ho sundala a zítra si nechala dát jiný, jestli bude volný. I tak je to opruz mít ho celý den, natož když neměří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35607
4.8.21 19:40

Nemůžeš mít posunutou manžetu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21542
4.8.21 19:43

Nemáš překroucenou tu hadičku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4869
4.8.21 19:45

Je manžeta nasazená správně vysoko nad loktem? Je dostatečně utažená a neklouže po paži? Je možná slabá baterka, pokud jsou tam klasické tužkovky, tak vyměnit baterky, ale u některých holtrů je nutné stroj pak restartovat. Ne nějaké hodnoty nestačí, je nutný celý den, hlavně pak srovnání denních hodnot a nočních v klidu př spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.8.21 19:46

@Russet @ka2ka vse je ok podle me, merila jsem si tlak cele těhotenství.. asi spatna velikost te manzety na moji pracku, ale jinou nemeli :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1210
4.8.21 19:47

A když zacne merit, mas ruku uvolnenou a nic s ni nedelas, nehybes se? Mne error vyhodil vzdy, kdyz jsem v tu chvili mela svaly na ruce v činnosti a proste kdykoliv se zacal nafukovat, musela jsem se zastavit a počkat v klidu az domeri :roll: Stacilo u tohoni drzet volant a proste nenameril, takze 40minutova cesta domu po nasazení byla boží :roll: :zed:
A pak zkontroluj zapojeni te hadičky no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1644
4.8.21 19:57
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes ráno mi nasadili tlakovy holter a posledních pár hodin to píše jen error. Stalo se to i sestricce pri tom, jak mi to nandala a na druhy pokus to šlo normalne. Tim, ze tam je error, tak to mereni je castejsi. Uz me silene boli ruka a nic z toho. Nemáte někdo zkusenost? Nejradeji bych to sundala, nejake hodnoty uz maji a ja se asi brzy zblaznim :cert:

Sundej manzetu, nandej zniva, pokud jsi nezkousela. Mas pod tim nejkou gazu nebo to mas primo na kuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat