Tlakový holtr při fyzicky namáhavé práci

1
16.12.21 09:51

Tlakový holtr při fyzicky namáhavé práci

Dobrý den mám mít za týden tlakový holtr a nevím zda se může brát do fyzicky namáhavé práce kde musím pořád tahat 15kg kusy pro slévače holtr budu mít poprvé nevím jestli budu moct do prace a jelikož ani doktoři neví tak bych se chtěl poradit s touhle komunitou za každou radu budu vděčný máte tady super komunitu lidí ještě jednou díky za každou radu :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27747
16.12.21 10:29

Jakože ani kardiolog co ti ho bude dávat neví?? no zvláštní, mě řekli chovat se a dělat to co běžně takže být tebou tak jdu do práce a tahám pytle nebo co děláš normálně když si lehneš na gauč a budeš hajat budeš mít tlak jiný a nejspíš lepší což nebude mít vypovídající hodnotu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5307
16.12.21 10:38

Ano máš jít s nasazeným holtrem normálně do práce, aby se poznalo jak ti tlak reaguje na námahu. Holtr si zajisti tak aby ti nespadl a nepoškodil se, jinak nic jiného není třeba, ve chvíli, kdy se nafukuje, bys měl zůstat v klidu stát a nemluvit, jinak se opakuje měření znovu, dokud se tlak nezměří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
16.12.21 12:05

@Aggronzor samozřejmě, že půjdeš do práce. Lékař potřebuje znát výsledky z tvého běžného dne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65446
16.12.21 17:31

NO při každém měření (co pl hodiny), má být člověk v klidu, jinak to nenaměří. Naše doktorka má ještě takový starý žďorb, co mu věčně vypadává hadička, i v klidu. Nedokážu si moc představit, jak u toho někde fyzicky pracuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
16.12.21 19:34
@vokishka píše:
NO při každém měření (co pl hodiny), má být člověk v klidu, jinak to nenaměří. Naše doktorka má ještě takový starý žďorb, co mu věčně vypadává hadička, i v klidu. Nedokážu si moc představit, jak u toho někde fyzicky pracuju.

máš být v klidu ty dvě minuty nebo jak dlouho to měří pak normálně fungovat a né ležet na otomanu teda alespon podle mého mudr

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.