Toaletní papír na dovolenou?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20777
22.8.14 14:12

@JayLee Že ty zanedbáváš manželský povinnosti, přiznej se :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
22.8.14 14:15
@Amys píše:
@JayLee Že ty zanedbáváš manželský povinnosti, přiznej se :mrgreen:

Beztak.. zatracený emimi :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
sissi79
22.8.14 20:21
@JayLee píše: :think: :think: :nevim: no s manželem mozna asi jo jak není porad doma ale se seousedem ne tam nic nezanedbavam ten zase chodi pomáhat me s wifinou když ji manzel spravuje u sekretářky :nevim: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :hug:
  • Citovat
  • Upravit
sissi79
22.8.14 20:21
@JayLee píše: :cert: :cert: :cert:
:P :P :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
20777
18.3.15 20:44

Dámy, kde se flákáte, pojďte na pokec :P

@JayLee @sissi79

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.3.15 20:47

Do islámských zemí bych si toaleťák vůbec nebrala. Utřeš se levačkou a pak umyješ :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
18.3.15 20:49

@blecha72 Čau, Bllecho, jsem si myslela, že jste se mi na to všechny vyprdly :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
18.3.15 20:51
Jsem si musela přehodit mimino k druhý kozence a můžu zas v klidu psát :pankac:
@blecha72 píše:
Do islámských zemí bych si toaleťák vůbec nebrala. Utřeš se levačkou a pak umyješ :nevim:

Jojo, levačkou se vytírá, tak je nečistá, pak na nás čučí jak na prasata, když se vodíme za ruce, nebo si ruce, nedej bože, líbáme 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.3.15 20:53

@Amys já teď makám jak barevná, doma jsem ráda, že žiju. Ale nedávno jsem byla aktivní na islámské diskuzi, se mi mozek zavařil. Koukám teď na cestopis o Istanbulu. A trčím v prdelákkově :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
18.3.15 20:55
@Amys píše:
Jsem si musela přehodit mimino k druhý kozence a můžu zas v klidu psát :pankac:Jojo, levačkou se vytírá, tak je nečistá, pak na nás čučí jak na prasata, když se vodíme za ruce, nebo si ruce, nedej bože, líbáme 8o

Můj je levák. Několikrát zůstali domorodci naprosto konsternováni- bo žere levou, nebo si při vyšetření břicha vyhrnul tričko před zdravotní sestrou. Teda poprvé jsem se lekla i já :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
18.3.15 20:57
@blecha72 píše:
Můj je levák. Několikrát zůstali domorodci naprosto konsternováni- bo žere levou, nebo si při vyšetření břicha vyhrnul tričko před zdravotní sestrou. Teda poprvé jsem se lekla i já :mrgreen:

Ale fuj 8o :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
18.3.15 20:58

Komu se nelení, tomu se zelení (kde máme zbytek?) aneb jsi-li každý správným čechem, ne papírem, ale mechem.

A tou levačkou se mi datluje blbě :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sissi79
18.3.15 21:27
@Amys píše:
Dámy, kde se flákáte, pojďte na pokec :P@JayLee @sissi79

Tu som :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
20777
18.3.15 21:29
@sissi79 píše:
Tu som :mrgreen:

Zrovna jsem si říkala, jka na mě z vysoka kálíte :cert: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20777
18.3.15 21:30

Já mám jednou večer čas a nikdo si se mnou nechce povídat. :,( :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin