Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@JayLee píše:![]()
![]()
no s manželem mozna asi jo jak není porad doma ale se seousedem ne tam nic nezanedbavam ten zase chodi pomáhat me s wifinou když ji manzel spravuje u sekretářky
![]()
![]()
![]()
Do islámských zemí bych si toaleťák vůbec nebrala. Utřeš se levačkou a pak umyješ ![]()
@blecha72 Čau, Bllecho, jsem si myslela, že jste se mi na to všechny vyprdly ![]()
@blecha72 píše:
Do islámských zemí bych si toaleťák vůbec nebrala. Utřeš se levačkou a pak umyješ
Jojo, levačkou se vytírá, tak je nečistá, pak na nás čučí jak na prasata, když se vodíme za ruce, nebo si ruce, nedej bože, líbáme ![]()
@Amys já teď makám jak barevná, doma jsem ráda, že žiju. Ale nedávno jsem byla aktivní na islámské diskuzi, se mi mozek zavařil. Koukám teď na cestopis o Istanbulu. A trčím v prdelákkově ![]()
@Amys píše:
Jsem si musela přehodit mimino k druhý kozence a můžu zas v klidu psátJojo, levačkou se vytírá, tak je nečistá, pak na nás čučí jak na prasata, když se vodíme za ruce, nebo si ruce, nedej bože, líbáme
Můj je levák. Několikrát zůstali domorodci naprosto konsternováni- bo žere levou, nebo si při vyšetření břicha vyhrnul tričko před zdravotní sestrou. Teda poprvé jsem se lekla i já ![]()
@blecha72 píše:
Můj je levák. Několikrát zůstali domorodci naprosto konsternováni- bo žere levou, nebo si při vyšetření břicha vyhrnul tričko před zdravotní sestrou. Teda poprvé jsem se lekla i já
Ale fuj
![]()
Komu se nelení, tomu se zelení (kde máme zbytek?) aneb jsi-li každý správným čechem, ne papírem, ale mechem.
A tou levačkou se mi datluje blbě ![]()
@sissi79 píše:
Tu som
Zrovna jsem si říkala, jka na mě z vysoka kálíte
![]()